Eşim hayatımı maf etti

Bazı insanların yaşadıklarına hiç üzülmüyorum. Hepsi kendi tercihiniz. Kimse size bunları zorla yaşatmamış. Hayatınızı da kendiniz mahvetmişsiniz.
Bu arada tek doğru kararınız çocuğu aldırmak olmuş. Bir hayat daha kaymamış en azından.

Bu konu gerçek midir bilmem ama var böyle sıkıntılı tipler. Eskiden onların adına üzülürdüm ama şimdi kendi düşen ağlamaz deyip geçiyorum. Bir şey desen kocasını savunuyor böyleleri çünkü. Hiç kendimi yoramam valla artık. B.ktan evliliklere çocuk gelmesin yeterli benim için.

ben ne okudum ya. esra erol da yüzde 45 zeka engelli bi kız vardı. konuyu o mu açtı acaba çünkü normal beyni olan bir insan bunları yaşamaz. kendine yaşatana da izin vermez. pes

Siz 7 aylık çocuğu mu aldırdınız yazının bir bölümünde beni yürüttü 7 aylık birsey olmaz dedi diyorsunuz ve çocuğumu aldırdı diye devam ediyorsunuz biraz daha anlattıktan sonra eğer bu gerçekse siz de o eşiniz olacak adamda insan değilsiniz ya bu nasıl bir vicdanızlıktır yahu

Eklentiler

• A2F85184-7D06-4DE7-BA32-4BBA59DFFDBE.jpeg
    216 KB · Görüntüleme: 42
Yok, ‘hamileyim yürüyemem’ demiş. Eşi de ‘sanki 7 aylıksın bişey olmaz’ demiş. Türkçe’yi Türkçe’ye çeviriyoruz.

İki lafınızdan birisi neyse barıştık.Kendiniz yapmışsınız adamda nasıl olsa barisiyor bensiz bir halt edemez diye size her istedigini yapmis.AYRILIN ama boşanma davasında da hakime neyse barıştık demeyin.Kendinize değer vermezseniz kimse size o değeri layık görmez.

Ölümü isteyecek kadar büyük çaresiz derdiniz yok kolayı var boşanın çok basit

Aynı işkenceyi ailede görseler kaçarlar, göçerler. Elin derdini çekmek iyi geliyor galiba nedense buradan kaçış, göçüș olmuyor

Benim gördügüm siz hayatinizi kendi elleriniz ve ayaklarinizla mahvediyorsunuz. En azindan vu ortama cocuk getirmemissiniz

Aynen devam edin affedin napalım yani? Gene affedicen napalım biz yani ne tavsiye verelim ?

Kendin istemissin bu hayatı. Neden şikayet ediyorsun ki. Kendini buna layık görmüşsün. Devam et sen böyle..

"Maf etti" yanlış. Doğrusu "mahvetti" olacak. Konudaki tek ilgimi çeken nokta bu oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…