Eşim ilişkiye girmek istemiyor bana karşı isteksiz

xhayat gözler kalpli emoji bırakmıssin ama insanı mahvediyor açıkçası afedersin ama eşime sürekli ne zaman boşalacaksin yeter demistim o zamanlar

Valla ben de yasadim o zamanlari ama bi sarki vardiya o eski halimden eser yok simdi diye onun misali simdi eser yok o gunlerden bi an sen yazinca hatirladim insan özlüyor

İlac kullandiysa bile benden habersiz kullanmistir ben gormedim ama o zamanlar iliski sikligimiz cok fazlaydi onunda etkisi olabilir tam emin degilim ama uzun sürüyordu
Hmm anladim canım şimdi sizde de mi problem var konu sahibinin derdi gibi

Canım ilgili davranması ondan değildir ya sen temelli hep o yönden bakıyorsun olaya. Seni sevdiğinden ilgilidir.

Aslinda bizim olay sadece cinsellik degil genel olarak ilgisiz sevgisiz duvar gibi bi insan sevgisini belli etmez ilgi gostermez bu birde benim ikinci evliligim ben sikintiyi soyluyorum ama o herseyin normal oldugunu dusunuyor
Ne diyeceğimi bilemedim açıkçası üzgünüm

geçmiş olsun kardeşim. doktora gitsin elinde değil sertleşme sorunu yaşıyor. ilaç vs çözümü var bu sorunun. erken boşalmanın filan. en azından özledim diyor yaklaşıyor. sabretmelisin, eşin seni seviyor bence.

Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Ama tedavi olmak için bişey yapmıyor malesef ben bu kadar dert etmişken onun hiç umrunda değil gibi. En azından insan bi dener yok onu bile yapmıyo

Aslinda bizim olay sadece cinsellik degil genel olarak ilgisiz sevgisiz duvar gibi bi insan sevgisini belli etmez ilgi gostermez bu birde benim ikinci evliligim ben sikintiyi soyluyorum ama o herseyin normal oldugunu dusunuyor
Ne çektiği kadınların boyle ilgisiz sevgisiz yerde yaşamaya vallahii allahımm bütün kadınların gün yüzünü güldürsün diyorum artık yetti

Utanacak sıkılacak birsey yok o senin kocan istediğini yasamak en doğal hakkın. Gurur yapma sen direk talepte bulun. Erken boşalmak için de çıkıp durmuyor dayanamıyor demişsin. Sen üstte ol pozisyon olarak. Sen ara ver. Yani belli ki sorunu var gurur yapma önceden böyle değilmiş düzelir donem donem olabilir evlilikte isteksizlikler artık berabersiniz hep diye. Hayat sıkıntısı dert işte ufak bir gerginlik yansiyabiliyor. Bozulmadan bozmadan yanaşın kontrolü ele alın. Bu arada evlilikte haftada iki az bir rakam değil bazen 2 olur bazen 4. . Haftada 2-3 ideal zaten. Erken bosalmaya kontrolü ele alarak çözüm dene derim

Şeker hastalığı belirtisi bu aynı zamanda. Şekerine baktırın, sonra urologa gidin şekerde sorun yoksa.

Merhaba harfi harfine yaşıyorum bende aynı problemi her şeyiyle...3 yıl olacak evleneli.o 40 en 35 yaşındayım.itam ilisli yasayamadik.sertlesme sorunundan dolayı.birbirmizi seviyoruz her şey güzel ama sonu hüsran oluyor. Bu konuda tartışma dargınlık oluyor.doktora gidelim diyorm hep erteleme..dun aksam gine konustuk haftaya gidelim dedi...gucume gidiyor bu durum geç evlendim ama işte böyle bo durumla karşı karsiyayaim

Haftaya gidekim dediği anda neden mhrs den randevu oluşturtmuyorsunuz, ona bırakırsanız bitmez bu iş, ayrıca doktora beraber gidin ve içeri girdiğinde yanında olun, bırakmayın peşini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…