Eşim kız arkasıni bana erkek arkadaşım deyip yalan söyledi

Ben sizin konularınıza bu forumda aşinayım.
Kusura bakmayın kızmayacağınıza ben bile inanmadım,adam hiç inanmaz.
Siz eşiniz kredi kartı aldığını söylemedi diye (ki o kredi kartıyla size hediye almaktan başka birşey yapmamış) gecenin bir körü adamı uyandırıp hesap soran birisiniz. Dolayısıyla bu konuda da kızacağınız çok belliydi. Objektif olarak baktığımda söylüyorum mağarada büyümüş değilsiniz ama aşırı baskıcı bir insansınız. Eşinizde belli ki bu baskıdan yıdlığı için yalan söylemeyi tercih etmiş, ha doğru mu kesinlikle değil. O yalan söylememeli, sizde bu kadar baskı yapmamalısınız.
Sonra da o kızlarla grup halinde üç saat gezmeye gittiler onu yazmayı unutmuşum ilk başta
Ben kızarım diye denemiş
Ama yemin ederim kizmazdm böyle diyerek üste çıkıyor

Sonra da o kızlarla grup halinde üç saat gezmeye gittiler onu yazmayı unutmuşum ilk başta
Ben kızarım diye denemiş
Ama yemin ederim kizmazdm böyle diyerek üste çıkıyor
Yahu kredi kartına bile kızıyorsunuz, buna mı kızmayacaksınız?
Ayrıca eski konularınıza baktım, biraz şüpheli olmakta haklısınız. Zira önceden de iş arkadaşıyla falan mesajlaşmış. Bilemiyorum ama çok baskıcısınız biraz azaltın.

Yahu kredi kartına bile kızıyorsunuz, buna mı kızmayacaksınız?
Ayrıca eski konularınıza baktım, biraz şüpheli olmakta haklısınız. Zira önceden de iş arkadaşıyla falan mesajlaşmış. Bilemiyorum ama çok baskıcısınız biraz azaltın.
Çok sinirliyim ağlıyorum şuan ağladığım için suçlu ben oldum keşke evden gitse bir kaç gün gelmese

Ben sizin konularınıza bu forumda aşinayım.
Kusura bakmayın kızmayacağınıza ben bile inanmadım,adam hiç inanmaz.
Siz eşiniz kredi kartı aldığını söylemedi diye (ki o kredi kartıyla size hediye almaktan başka birşey yapmamış) gecenin bir körü adamı uyandırıp hesap soran birisiniz. Dolayısıyla bu konuda da kızacağınız çok belliydi. Objektif olarak baktığımda söylüyorum mağarada büyümüş değilsiniz ama aşırı baskıcı bir insansınız. Eşinizde belli ki bu baskıdan yıdlığı için yalan söylemeyi tercih etmiş, ha doğru mu kesinlikle değil. O yalan söylememeli, sizde bu kadar baskı yapmamalısınız.
Aaaa o üye bu üye mi oli...

Allah'ım evlerden ırak düşman başına. Tahtaya vurun kızlar :duduk: :confused: :oha:

Vallahi çekilir sevilir hiç bir tarafınız yok acaba adam sizinle görmeden zifiri karanlıkta falan mı evlendi. Bi mum tutanı da olmadı mı yahu adamçazın
Niye öyle dedinz beni tanımıyorsunuz hakka giriyorsunuz şuan.
Ben burda ne halde yim çocukluğum dan beri neler yaşadım ailem arkamda değil doğru düzgün uyku uyuyamıyorum siz bana böyle dedinz söyleyin neden çekilir değilim söyleyin neden karanlıkta evlensin

Niye öyle dedinz beni tanımıyorsunuz hakka giriyorsunuz şuan.
Ben burda ne halde yim çocukluğum dan beri neler yaşadım ailem arkamda değil doğru düzgün uyku uyuyamıyorum siz bana böyle dedinz söyleyin neden çekilir değilim söyleyin neden karanlıkta evlensin
Ben daha sizi görmeden tavırlarının yüzünden kaçasım geliyor. Affedin ama sizi hergün gören adamın yaşadığı travmayı düşünemiyorum .zor insansınız

Kızlar eşim görev için başka ile gitti bir gece için
iş yerinden yaklaşık 30-40 kişi...

Aksam yemek yerken 12 kişi aynı masaya oturmuş üç kız ve eşim de bir masaya oturmuş
masalar 4 4 4 yan yana...

Nyse kız korona çıkmış yanı başındaki..

Bana da ertesi gün yanımda oturan oğlan korona temasliym vs diyip moralimi bozdu idare yi arams vs Nyse geldi ertesi gün.
Konu kapandı. Şuan eşimde birşey yok ilerde çıkarsa Allah korusun.

Buraya kadar herşey normal.
Asil sorun eşim kız arkadaşı erkek arkadaşım demiş
Beni aptal yerine koydu bugün başka erkek arkadaşı aradı onla konuşurken duydum.

Gerçekten deli oldum ama hiç tepki vermedim suratımı asıyorum ona da yetiyor. Bana açıklaması şu
Haklısın ben aptalım sen kızla niye yan yana oturdn dersin diye erkek dedim
Diyor e bende öyle diyince madem öyle dedim herkes yeri doldurunca bize orası kaldı dedi sende kızarsın diye erkek dedim diyor

Gerçekten kimle oturduğu umurumda değil orada o denk gelmiştir. Kizmazdm adijlasaydi.
Bana mağarada büyümusum muamelesi yapıyor

Ama niye bana yalan söylüyor gerçekten çok sıkıldım beni aptal yerine koydu.........

Şimdi ne yapmalıyım
Bugyn de evde tüm gün izinli
Modum çok düşük
Sen şimdi bana yalan söyledi diye tavır yapıyorsun ama onun aklında yanımda kadın oldugu için yapıyor diye kalıcak ve birdahaki sefere yine aynısını yapacak bence düzgünce konuşup konuyu fazla uzatmadan kapatmalısın çok ufuk şeylerden modunuzu düşürüyorsunuz konululunca aşılacak bir durum

Vallahi çekilir sevilir hiç bir tarafınız yok acaba adam sizinle görmeden zifiri karanlıkta falan mı evlendi. Bi mum tutanı da olmadı mı yahu adamçazın
Kadin kadının yurduydu
Kadin kadının yurduydu yani ortada yalan söylenen bir kadın var üzgün bir kadın var bumu cevabınız

Sen şimdi bana yalan söyledi diye tavır yapıyorsun ama onun aklında yanımda kadın oldugu için yapıyor diye kalıcak ve birdahaki sefere yine aynısını yapacak bence düzgünce konuşup konuyu fazla uzatmadan kapatmalısın çok ufuk şeylerden modunuzu düşürüyorsunuz konululunca aşılacak bir durum

Evet oda öyle diyor sonrada hep birlikte grup halinde iki üç saat gezmeye gidilmiş adam bana gezmeye gttik dedi ama hiç demedi kızlar da var ben biriyle gitmesine değil benden gizli iş yapmasına deli oldum ama kimse derdimi anlamiyir

Evet oda öyle diyor sonrada hep birlikte grup halinde iki üç saat gezmeye gidilmiş adam bana gezmeye gttik dedi ama hiç demedi kızlar da var ben biriyle gitmesine değil benden gizli iş yapmasına deli oldum ama kimse derdimi anlamiyir
Adamçazı sana aldığı hediye için gece yarısı uyandırıp hesap sormuş insansın hemşire. Biz de seni pek anlamıyoruz. Ama adam anlamış ki kavga çıkaracağın ne varsa önlem alıyor

Adamçazı sana aldığı hediye için gece yarısı uyandırıp hesap sormuş insansın hemşire. Biz de seni pek anlamıyoruz. Ama adam anlamış ki kavga çıkaracağın ne varsa önlem alıyor
Ben bana hediye aldı kavga etmedim hemşire borç batağında iken niye 25 binlik kart aldı diye kavga ettim

Ben ne demek istediğinizi anladım ama eşiniz eşim kızar diye size ufak bi yalan söylemiş sen de onunla konuşup ne olursa olsun birbirimize asla yalan söylemeyeceginizi konuşmanız lazım eşin şuan kız vardı ondan diye düşünüyor yaln söylememe kızdı diye düşünmüyor

Ama hepsi ortaya çıkıyor bana diyor ki senin kalbin temiz ortaya çıkıyor diyor gizlemese sorun kalkacak

Ben bana hediye aldı kavga etmedim hemşire borç batağında iken niye 25 binlik kart aldı diye kavga ettim
25 bin tllik karttan bir tek size yüzük almış taksitle ama ona rağmen gece yarısı uyandırılıp bir güzel fırçasını yedi ama değil mi sonuç olarak...

Zor kadınsın hemşire zor...

Ben ne demek istediğinizi anladım ama eşiniz eşim kızar diye size ufak bi yalan söylemiş sen de onunla konuşup ne olursa olsun birbirimize asla yalan söylemeyeceginizi konuşmanız lazım eşin şuan kız vardı ondan diye düşünüyor yaln söylememe kızdı diye düşünmüyor
Kaç kere konuştum laf anlamıyor mesela aklıma gelmiyor basit bir şey diyim
Kızmam ama yine yalan söylüyor acaba hastamı

X