Eşim kız arkasıni bana erkek arkadaşım deyip yalan söyledi

Daha önce bir takım benzer kıskançlık durumları yaşattıysanız demek..
Ama ne olursa olsun yalan söylememeliydi. Cinsiyet belirtmeden yanımdaki kişide covid çıkmış deseydi iyiydi. Gerçi bu sefer de kadın olduğunu sakladı diyecektiniz.

Öyle olduğumu söyler
Bunun başlangıcını bilmiyoruz tabi ki belki eşinizin davranışları sonucu güvensizlik oluşmuştur ya da sizin kurguladığınız birşeydir. Ben sizin kurguladığınızı düşünerek yapacağım yorumumu, adamı korkutmuş buna sizin davranışlarınız itmiş olabilir. Kendinize güvenin özgüveninizi artırın eşinize de güveniniz artacaktır. Konuyu uzatmayın kapatın. Devam ederseniz eşiniz sizden bişeyleri saklamaya devam edecektir.

Kaç kere konuştum laf anlamıyor mesela aklıma gelmiyor basit bir şey diyim
Kızmam ama yine yalan söylüyor acaba hastamı
Kaç defa konuştum dedin galiba kız yüzünden ilk tartışmanız mı değil
Arkadaşım ufak şeyleri çok büyütürsen hep yalan dinlemek zorunda kalırsın

Bunun başlangıcını bilmiyoruz tabi ki belki eşinizin davranışları sonucu güvensizlik oluşmuştur ya da sizin kurguladığınız birşeydir. Ben sizin kurguladığınızı düşünerek yapacağım yorumumu, adamı korkutmuş buna sizin davranışlarınız itmiş olabilir. Kendinize güvenin özgüveninizi artırın eşinize de güveniniz artacaktır. Konuyu uzatmayın kapatın. Devam ederseniz eşiniz sizden bişeyleri saklamaya devam edecektir.

Ağladım sinir oldu konuşmamayi tercih ediyorum

Ağladım sinir oldu konuşmamayi tercih ediyorum
Sizi tanımıyorum belki yeni evlisiniz, belki ailenizden uzaksınız, canınız başka bir şeye mi sıkıldı ağlamak mı istediniz . Bunda kafa yoracak bir şey yok bariz eşiniz sizin tepkinizden çekinmiş. Yapabiliyorsanız çıkın dışarı bi kahve içimlik vakit ayırın hiçbir şey düşünmemeye çalışın.

Neden umrumda olmasın ki
Ama elim kızıyla korona olacak kadar yakınlastigna göre ben napayim bize bulaşırmasn diyeceğim bizde olmuşzdur ondan varsa
Erkek olsa bulaşmayacak mı ? Illa kadın olunca mı bulaşır? Kızmazdım dıyorsunuz sonra evet nıye onun yanına oturdun derdım dıyorsunuz. Bu ne yaman çelişki bu kadar insanları darlamayın ki bu erkekler ıcın demıyorum kadınlar içinde öyledır. Insanların karşı cıns arkadaşları olabılır kı başbaşa bıle gitmemişler toplu görüşülmüş. Bu kadar yönetme çabasına girip sınırları aşmasak mı ? Ama yalan söylemesi hoş değil o ayrı tabı buna siz itmişsiniz. Ben olsam yalan söylemezdım ama niye yanına oturdun diyen kişininde haddını bıldırırım. Güvenınız yoksa evli kalmazsınız

Ben sizin konularınıza bu forumda aşinayım.
Kusura bakmayın kızmayacağınıza ben bile inanmadım,adam hiç inanmaz.
Siz eşiniz kredi kartı aldığını söylemedi diye (ki o kredi kartıyla size hediye almaktan başka birşey yapmamış) gecenin bir körü adamı uyandırıp hesap soran birisiniz. Dolayısıyla bu konuda da kızacağınız çok belliydi. Objektif olarak baktığımda söylüyorum mağarada büyümüş değilsiniz ama aşırı baskıcı bir insansınız. Eşinizde belli ki bu baskıdan yıdlığı için yalan söylemeyi tercih etmiş, ha doğru mu kesinlikle değil. O yalan söylememeli, sizde bu kadar baskı yapmamalısınız.
O kredı kartı muhabbetı bu üyenin miydi 😳

Sizi tanımıyorum belki yeni evlisiniz, belki ailenizden uzaksınız, canınız başka bir şeye mi sıkıldı ağlamak mı istediniz . Bunda kafa yoracak bir şey yok bariz eşiniz sizin tepkinizden çekinmiş. Yapabiliyorsanız çıkın dışarı bi kahve içimlik vakit ayırın hiçbir şey düşünmemeye çalışın.
Ailemden uzaktayım üç dört aydır görmedim ailemi.
Hiç arkamda olmadılar ki ama annemi ve kardeşimin çok özledim. Canim gerçekten çok sıkkın

Erkek olsa bulaşmayacak mı ? Illa kadın olunca mı bulaşır? Kızmazdım dıyorsunuz sonra evet nıye onun yanına oturdun derdım dıyorsunuz. Bu ne yaman çelişki bu kadar insanları darlamayın ki bu erkekler ıcın demıyorum kadınlar içinde öyledır. Insanların karşı cıns arkadaşları olabılır kı başbaşa bıle gitmemişler toplu görüşülmüş. Bu kadar yönetme çabasına girip sınırları aşmasak mı ? Ama yalan söylemesi hoş değil o ayrı tabı buna siz itmişsiniz. Ben olsam yalan söylemezdım ama niye yanına oturdun diyen kişininde haddını bıldırırım. Güvenınız yoksa evli kalmazsınız
Şuan bosanamam maddi ve manevi olarak sizce şuan ne yapmalı
Nasıl davranmalı
Susup oturmayı kabullenemiyorum

Şuan bosanamam maddi ve manevi olarak sizce şuan ne yapmalı
Nasıl davranmalı
Susup oturmayı kabullenemiyorum
Çalışmıyor musunuz? Sonra niye çalışmıyorsun diyince kızıyorlar. Bu adama nıye kredı kartı çıkardın diye geve uykudan uyandırıyordun şimdide bu adamın boynuna tasma takmış gibisin. Bir gün o tasmayı çıkarır atar söyliyim. Çekmez valla

X