Eşim kız arkasıni bana erkek arkadaşım deyip yalan söyledi

Kızlar eşim görev için başka ile gitti bir gece için
iş yerinden yaklaşık 30-40 kişi...

Aksam yemek yerken 12 kişi aynı masaya oturmuş üç kız ve eşim de bir masaya oturmuş
masalar 4 4 4 yan yana...

Nyse kız korona çıkmış yanı başındaki..

Bana da ertesi gün yanımda oturan oğlan korona temasliym vs diyip moralimi bozdu idare yi arams vs Nyse geldi ertesi gün.
Konu kapandı. Şuan eşimde birşey yok ilerde çıkarsa Allah korusun.

Buraya kadar herşey normal.
Asil sorun eşim kız arkadaşı erkek arkadaşım demiş
Beni aptal yerine koydu bugün başka erkek arkadaşı aradı onla konuşurken duydum.

Gerçekten deli oldum ama hiç tepki vermedim suratımı asıyorum ona da yetiyor. Bana açıklaması şu
Haklısın ben aptalım sen kızla niye yan yana oturdn dersin diye erkek dedim
Diyor e bende öyle diyince madem öyle dedim herkes yeri doldurunca bize orası kaldı dedi sende kızarsın diye erkek dedim diyor

Gerçekten kimle oturduğu umurumda değil orada o denk gelmiştir. Kizmazdm adijlasaydi.
Bana mağarada büyümusum muamelesi yapıyor

Ama niye bana yalan söylüyor gerçekten çok sıkıldım beni aptal yerine koydu.........

Şimdi ne yapmalıyım
Bugyn de evde tüm gün izinli
Modum çok düşük
Yalan söylemesi hoş değil, acaba çok mu kıskanç birisiniz cekinmis olabilir mi ? Korkudan yalan söylemek durumunda kalmış olabilir ama NOlursa nolsun hoş değil

Bosanmiycaksaniz bu tepkilerin sebebi nedir. Ben kocanizin yerinde olsam beni aldaticak tiyniyette gören birine benimle niye evlendin diye sorardım. Bikac güne barisicaginizi siz de biliyorsunuz böyle yaparak kıymete mi biniyosunuz kendinizden mi sogutuyosunuz biraz düşünün. Kötü niyetle değil onu yorumum. Yuvanizi saçma sapan toyluklarla rezil ediyosunuz

Gebermesin.ama Allah yalanlarını ona ödetsin.
Korona olmasın evde biz varız ama canı yansın

Allah aşkına iyi misiniz? adam 3 kızla aynı masada yemek yedi diye beddua ediyorsunuz? duyan da kızlarla yattı kalktı aldattı falan zanneder ya ne demek Allah ödetsin yalanlarını falan korona olsa size bulaştırmadığı sürece olabilir sizin için sakıncası yok yani siz nasıl seviyorsunuz bu adamı? bir de diyorsunuz ki doğruyu deseydi birşey demezdim sizin gibi böyle ufak bir olayda beddua edebilen birinden saklaması gayet doğal demek baya paranoya yapıyorsunuz ya biz de yemeklere gidiyoruz işyeriyle iş arkadaşlarımızla yan yana oturuyoruz ya ne var bunda? mağaradan çıkmışım gibi yapıyor diyorsunuz da gerçekten öyle davranıyorsunuz pes yani bir masada oturdu diye canı yansınmış canı yansa sizin yanmayacaksa evli kalmayın o zaman yalanı neden söylediği gayet belli tavrınızdan

Tabiki kızmam.
Sadece o kadar yer varken niye oturdun derim öyle denk geldi dese susarım o kadar da değil

ama bakın bu aklınıza gelip neden oturdun diyecekmişsiniz

benim kırk yıl düşünsem sen neden kızla yan yana masada oturdun demek gelmez

bu nedenle uzatmak istememiştir

ha eşin de ilginç yanımdaki çalışan der geçersin kızı erkeği karıştırmazsın olur biter

Bosanmiycaksaniz bu tepkilerin sebebi nedir. Ben kocanizin yerinde olsam beni aldaticak tiyniyette gören birine benimle niye evlendin diye sorardım. Bikac güne barisicaginizi siz de biliyorsunuz böyle yaparak kıymete mi biniyosunuz kendinizden mi sogutuyosunuz biraz düşünün. Kötü niyetle değil onu yorumum. Yuvanizi saçma sapan toyluklarla rezil ediyosunuz

Kıymete binmek vs için yapmıyorum duygularım böyle ilerletiyor yuvamıza zarar veren o gerçekten onu görmek istemiyorum çok kötü kavga ettik akşam gelmesin diye dua ediyorum onu görmek istemiyorum

Allah aşkına iyi misiniz? adam 3 kızla aynı masada yemek yedi diye beddua ediyorsunuz? duyan da kızlarla yattı kalktı aldattı falan zanneder ya ne demek Allah ödetsin yalanlarını falan korona olsa size bulaştırmadığı sürece olabilir sizin için sakıncası yok yani siz nasıl seviyorsunuz bu adamı? bir de diyorsunuz ki doğruyu deseydi birşey demezdim sizin gibi böyle ufak bir olayda beddua edebilen birinden saklaması gayet doğal demek baya paranoya yapıyorsunuz ya biz de yemeklere gidiyoruz işyeriyle iş arkadaşlarımızla yan yana oturuyoruz ya ne var bunda? mağaradan çıkmışım gibi yapıyor diyorsunuz da gerçekten öyle davranıyorsunuz pes yani bir masada oturdu diye canı yansınmış canı yansa sizin yanmayacaksa evli kalmayın o zaman yalanı neden söylediği gayet belli tavrınızdan

ha eşin de ilginç yanımdaki çalışan der geçersin kızı erkeği karıştırmazsın olur biter
[/QUOTE

Yazmayi unuttum sonrada iki üç saat gezmisler grup halinde sorun değil gerçekten hiç bir şey demezdim bna demiyor bile gizli iş yapıyor benim deli olduğum bu
O bnden gizli iş yapsın yalanlar söylesn bnde susuyum mu

Yazmayi unuttum sonrada iki üç saat gezmisler grup halinde sorun değil gerçekten hiç bir şey demezdim bna demiyor bile gizli iş yapıyor benim deli olduğum bu
O bnden gizli iş yapsın yalanlar söylesn bnde susuyum mu

Malesef adamı bunu yapmaya iten bi durum var. önce kendinize sormalısınız bence. Bende de bi hata var mı diye. Kontrol etmeyin devamlı ediyorsanız da çaktırmadan edin oda rahat hareket eder. Gizlemez.

X