Eşim küfür etti (ailesinin yanında)

Bi daha duymazdan gelmeyin. Belli ki işe yaramıyor.
Artık onun yaptığı hiç bir şeyin bir dahası yok dua etsin düğün ortamı kalabalık insanlar vardı birde bazı davranışlar eğer boşanılacaksa yapılmalı. Ben onu orda rezil edip çıkıp dönerdim ama bir daha da onun yüzüne bakmazdım

Elbette dillendirmezler ama gercekleri herkes icinden de olsa bilir
Bunu anlayacak kapasitedeyse bu dediğiniz olabilir, Ama anlayacak kapasitede değilseler hiç bir işe yaramaz. Yediği hakaretleri yutar. Ayrıca neden birileri minoş gelin bilsin diye ben sussun.

Artık onun yaptığı hiç bir şeyin bir dahası yok dua etsin düğün ortamı kalabalık insanlar vardı birde bazı davranışlar eğer boşanılacaksa yapılmalı. Ben onu orda rezil edip çıkıp dönerdim ama bir daha da onun yüzüne bakmazdım
Bakardınız merak etmeyin. Kimler kimler yüzyüze bakıyor. Altı üstü saçma sapan bir şeyden münakaşa yaşayacaksınız bu kadar büyütmeyin gözünüzde.

O sizin yüzünüze nasıl bakıyorsa sizde öyle bakardınız. Ama tabi siz bunu yapmadınız, çünkü o sizi hemen gözden çıkarır bunun farkındasınız.

Bu arada gerizekalı demedi sadece açıkça da küfür etti :KK43:
Üzüldüm 🥴ama eşin için dışardan bu tipler iğrenç gözüküyor çünkü, üzülme sende hiçkimsenin sana ezik dediğini düşünmüyorum, kaliteli duruşunu bozmayan biri diyorum ben bu durumlarda kadın icin

o an kesin ve net terk ederdim orayi. hem bir de bebek agliyorsa babasi olarak neden esiniz ilgilenmiyor da talimat veriyor sinir bozucu.

Misafirmis kaynanaymis anlamam o lafı ona orda yedirir sensin gerizekali der düğünü de terkederdim. Bunu bana babam diyemez el oğlu anasının yanında hava basacak diye hiç çekmem. Üstelik ortada kavga vs yok ki diyeyim tartışma sırasında ağzından kaçtı hadi susayım ortam gerilmesi diyeyim. Ben çok kızdım eşinize. Siz de kızın

Normalde bakar ilgilenir ben ters yapınca zoruna mı gitti anlamadım ya genel olarak çok fevri zaten sürekli tetikte olmak zorundayım yine de bu kadar ağır küfür etmezdi demek ki artık bu hale geldik bir kaç kişi boşanmayı düşünmez misin yazmışta bizim ki tek bir sebeple olmasa da birikerek kopacak gibi sabrım kalmadı çünkü ruhum yorgun soğuyorum

hayır siz ters yapmadan?
sizi uyarana kadar size söyleyene kadar düşecek olan şapkayı neden almadı?
yani merak ettiğim sürekli böyle komut mu verir?
emir eri gibi mi davranır size?

Eşimin ailesiyle son zamanlarda gergindik 2 aydır görüşmüyoruz. Tartışma vs yok en azından benim tarafımdan karşılık verilmedi.

Neyse geçen hafta eşimin kuzeninin düğünü vardı ve birlikte gittik aileside oradaydı olumlu yaklaştıkları için bende aynı şekilde davrandım bi sorun yoktu. Ailesi ve biz düğünde masada oturuyoruz. Bebeğim ağladı bebek arabasındaydı onunla ilgilenirken eşim bana şapkası düşecek dedi panik şekilde o sırada bebek ağlıyor kendini atmaya çalışıyordu elim ayağıma dolaştı kıyafetimde çok rahat değil kalabalık ortam vs çocuk düşecek gibi oldu korktum. Tamam dedim düşsün şapkası alırız niye heyecan yaratıyorsun sadece bunu söyledim ters bi ses tonuyla gerildim çünkü bende de hata var aslında neyse buna karşılık mükemmel kocam bana söylenerek küfür etti ve gerizekalı dedi. Ben bebekle ilgilenmeye devam ettim ama duydum tabiki. Benimle birlikte annesi ablası ve onun kocası da duydu. Henüz yeni gelmiştik etraf insan dolu. Duydum ama bebeğimle ilgilenmeye devam ettim. Eşimin bu ilk hareketi değil kendi içimde yuttuklarım fazlaca çok ama zaten gergin olduğum ailesinin yanında bunu yapması çıldırdım tabiki duymamış gibi davranmaya devam ettim. Sonra 5/10 dk geçti hiç bir şey olmamış gibi yanıma geldi aşkım naptın falan diyor. Yaptığını duymadım sanma şuan çok zor sabır ediyorum dedim. Saçmalama sana demedim dedi.

Ben şimdi napayım o kadar moralim bozuldu ki inanılmaz küçük düştüm onursuz gurursuz demişlerdir bana nasıl tepki verseydim bağırıp çağırsa mıydım daha mı rezil olsaydık?

Ben her şeye rağmen bu evliliği yuva yapmaya çalışıyorum bir çoğuna göre boşan böyle koca mı olur böyle evlilik mi olur dur belki bende çok doldum artık sabır edecek gücü bulamıyorum.

Eşim çok fevri bi insan ve anında pişman olan ve arkasından yaptığını affetirmek için kırk takla atan bir tip. Eğer hiç olumsuzluk yaratmazsan hiç eleştirmezsen hiç ne bileyim onu zorlayacak gerecek bir şey olmazsa çok farklı birisi ama birde olursa beter birisi birde üstüne ben tepki verirsem saçmalamasının sonu gelmiyor.

Yorumlarınıza ihtiyacım var.
Kalabalıkta efelik edenin tenhada özrü olmaz.
Herkesin içinde söylediyse herkesin içinde özür dilesin. Tırıs tırıs yok ben sana demedim diye köşelerde özür dilemesin!

Yaptığını kabul etmiyor sözde bana değilmiş ama gayet duyacağım ses tonuyla söyledi. Yine de çok özür diliyormuş. Özür diliyosun ama ailen sadece küfürüne şahit oldu özürü duymadı bi anlamı olmuyor sonuç olarak dedim. Karşılık versem bu sefer daha rezil olurduk yeri değildi
ne dedi ki ? sansürlü bi şekilde yazabilir misin ?
belki de sahiden sana dememiştir

O sizin yüzünüze nasıl bakıyorsa sizde öyle bakardınız. Ama tabi siz bunu yapmadınız, çünkü o sizi hemen gözden çıkarır bunun farkındasınız.
Yoo ben eşim olacak kişi için susmadım, ayıp olduğunu iğrenç göründüğünü düşündüğüm için utandığım için sustum

hayır siz ters yapmadan?
sizi uyarana kadar size söyleyene kadar düşecek olan şapkayı neden almadı?
yani merak ettiğim sürekli böyle komut mu verir?
emir eri gibi mi davranır size?
Hemen yakınımda değildi aramızda annesi vardı sanırım bebek arabası olduğu için biraz ilerideydim komut vermez işin kötü tarafı bu bi cevabımda da yazdım eğer gerginlik yoksa onu dürtecek bir şey olmazsa temizlik de yapar yemekte yapar çocuğu dışarıda özellikle hiç bana vermez nasıl birisi olduğu canlansın diye anlatıyorum hani öyle ağzında sürekli küfür olan birisi değil stresli gergin birisi ben bunu özgüven eksikliğinden ya da fazla kontrollü tutularak büyütülmüş olmasına bağlıyorum hiç iyi değilim hiç hoşlanmadığım erkek profili bu

Ay ben kesin "sensin gerizekalı, sen çok mu akıllısın" der ve çıkardım ortamdan. Tutamam kendimi ben. Şimdi o da naptığının farkında bakmayın. Bir sonrakine o anda verin cevabını.

Eşimin ailesiyle son zamanlarda gergindik 2 aydır görüşmüyoruz. Tartışma vs yok en azından benim tarafımdan karşılık verilmedi.

Neyse geçen hafta eşimin kuzeninin düğünü vardı ve birlikte gittik aileside oradaydı olumlu yaklaştıkları için bende aynı şekilde davrandım bi sorun yoktu. Ailesi ve biz düğünde masada oturuyoruz. Bebeğim ağladı bebek arabasındaydı onunla ilgilenirken eşim bana şapkası düşecek dedi panik şekilde o sırada bebek ağlıyor kendini atmaya çalışıyordu elim ayağıma dolaştı kıyafetimde çok rahat değil kalabalık ortam vs çocuk düşecek gibi oldu korktum. Tamam dedim düşsün şapkası alırız niye heyecan yaratıyorsun sadece bunu söyledim ters bi ses tonuyla gerildim çünkü bende de hata var aslında neyse buna karşılık mükemmel kocam bana söylenerek küfür etti ve gerizekalı dedi. Ben bebekle ilgilenmeye devam ettim ama duydum tabiki. Benimle birlikte annesi ablası ve onun kocası da duydu. Henüz yeni gelmiştik etraf insan dolu. Duydum ama bebeğimle ilgilenmeye devam ettim. Eşimin bu ilk hareketi değil kendi içimde yuttuklarım fazlaca çok ama zaten gergin olduğum ailesinin yanında bunu yapması çıldırdım tabiki duymamış gibi davranmaya devam ettim. Sonra 5/10 dk geçti hiç bir şey olmamış gibi yanıma geldi aşkım naptın falan diyor. Yaptığını duymadım sanma şuan çok zor sabır ediyorum dedim. Saçmalama sana demedim dedi.

Ben şimdi napayım o kadar moralim bozuldu ki inanılmaz küçük düştüm onursuz gurursuz demişlerdir bana nasıl tepki verseydim bağırıp çağırsa mıydım daha mı rezil olsaydık?

Ben her şeye rağmen bu evliliği yuva yapmaya çalışıyorum bir çoğuna göre boşan böyle koca mı olur böyle evlilik mi olur dur belki bende çok doldum artık sabır edecek gücü bulamıyorum.

Eşim çok fevri bi insan ve anında pişman olan ve arkasından yaptığını affetirmek için kırk takla atan bir tip. Eğer hiç olumsuzluk yaratmazsan hiç eleştirmezsen hiç ne bileyim onu zorlayacak gerecek bir şey olmazsa çok farklı birisi ama birde olursa beter birisi birde üstüne ben tepki verirsem saçmalamasının sonu gelmiyor.

Yorumlarınıza ihtiyacım var.
Sensin gerizekalı diye karşılık vermediğin sürece daha çok der

Düğün ortamı olduğu için duymazlıktan geldim zaten aile olsaydı sadece bakın görün oğlunuzu sizin yetiştirdiğiniz adam diyip çıkardım kesinlikle
Gelme
Hangi ortam olursa olsun cevabını ver isterse tüm akrabalar duysun

Bu tipler bu tarzdan anlar

Ben de yaptım orda biliyorum
Eğer cevabını vermeseydim koca bey şimdi sakince aşkım aşkım olmazdı dışarda tüü erkeklere illa bağıracağız cazgır olacağız

Gelme
Hangi ortam olursa olsun cevabını ver isterse tüm akrabalar duysun

Bu tipler bu tarzdan anlar

Ben de yaptım orda biliyorum
Eğer cevabını vermeseydim koca bey şimdi sakince aşkım aşkım olmazdı dışarda tüü erkeklere illa bağıracağız cazgır olacağız
Bir daha denerse susmayacağım ama orda yapamazdım çok pasif birisi değilim ama utandım işte

Ay ben kesin "sensin gerizekalı, sen çok mu akıllısın" der ve çıkardım ortamdan. Tutamam kendimi ben. Şimdi o da naptığının farkında bakmayın. Bir sonrakine o anda verin cevabını.
Sadece gerizekalı demedi si.. m Gibi bir şey söyledi duydum ama hatırlamıyorum elim ayağım titredi şaşırdım da aslında tamam evde kavgalarımız oldu ama insanların yanında beklemiyordum. Şimdi zorlayıp duruyor bir anda oluyor saniyesinde ben naptım diye çok pişman oluyorum diyor psikolog a gidelim ne gerekiyorsa yapalım düzelmeye çalışıyorum vs diyor. Bilmiyorum

X