Eşim özgür olmak istiyormuş

hayır adamın ailesi de ayrı bir haysiyetsizler kusura bakmayın da senin oğlun evli olacak üstelik çocuğu olacak sende onun eve getrdiği sevgilisiyle tanışıp çok seviceksin bir de sizde kalacak sevgilisi :KK53::KK53: bu nasıl bir insanlık bunlar nasıl aile ben anlamadım :26:

işte cinnet böyle geçiriliyor demek ki ki gerçi sizde bırakın cinneti sinirlenme bile yok gayet normalmiş gibi anlatıyorsunuz hayret ettim :KK30::KK30:

Okuyuncaa yemn ederim kalbime agri girdi gozlerm doldu cnku bende evliym empati kurdum benim basima boyle birsey gelse nasil olur diye cok kotu olur :KK43: bide bebek varsaa Rabbim kimsenin yuvasini yikmasn heleki bebek varsaa ins hakkinizda hayirlisi olur ayrilmaniz daha iyi olur boyle utanmaz birinden kurtulmus olursunuz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aman yarab nasıl bi adam bu? İşler bu kadar ciddiye binip de ailesine kadar evlencem bunla diye götürmeseymiş sizi aptal yerine koymaya devam edecekmiş hele bi de pişkinliği nirvanaya ulaşmışki yapılacak yorum dahi bulamıyorum

Arkadaşım telefon dökümlerini iste aç davanı al tazminatını-nafakanı kendine yepyeni bir hayat kur
Bu adamın elle tutulur hiçbir yeri kalmamış
Bir de olmazsa sana geri dönsem demezmi gerçekten içler acısı..

Bu erkek milleti hakikaten çocuk olunca ne yaparsa yapsın karısı kendisini bırakamaz sanıyor heralde
Allah yardım etsin gerçekten

Açıkcası sizde hala eşinizi seviyor ve vazgeçemiyorsunuz..sürsün 2 yıl sürsün 5 yıl sürsün sizden soğumasını beklemek gerçekten bana çok saçma geldi.aslında onu mahkemeye vererek kaybetme duygusunu tam anlamıyla yaşatacaksınız sizi el altında tutuyor kusuruma bakmayın...ailesi kim bilir sizin için ne düşünüyor oğlum başkasını istiyor bu gelin hala düşünmede ben sizin yerinde olsaydım gider davamı açardım ve kadınlık gururumu yerle bir etmeden kurtarırdım.... bence ağırlığınızı koymanızın zamanı gelmiş sizden soğumasını beklemek yerine sen yokkende ben ayakta durabilirimi göstermenizi gerekiyor.BU benim şahsi fikrim tabiki sizin hayatınız sizin duygularınız ALLAH yardımcınız olsun....

Arkadasim cok uzuldum. Davayi bence de hemen acmalisin. Senin kocan da ayni ailesi gibiymis. Ailesi de kocan sa serefsizmis. Aldatma varsa manevi tazminatina kadar herseyini alirsin. Delilleri topla ha yine ugrasmak istemezsen tehdit edersin. Anlasmali bosanmak istiyorum yoksa manevi tazminatina kadar acicam ama bunlara girmek istemiyorum dersin. Ama en azindan ona kalmaz durum. Bu sekilde kotu ihtimali de dusunmelisin kocan kizdan sikildi ve bosanmak istemedigine karar verdi. Elinde de hic bisi yok. Evli mi kalacaksin yine cekismeli olcak ve bu sefer dedigin gibi 3 yil surecek.. Dedigimi dinle hemen bir avukata git durumu anlat. Ancak bu durumlar avukatlarca suistimal edilebiliyor malesef mutlaka bir tanidiga git tatlim.. Zaten manevi tazminat aldattigin kesin kocan anlasmali bosanmaya tazi olacaktir emin ol.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Adama bak,yüzsüzlüge bak,ailesine bak namusuzluga bak,bi ara dedim acaba sana ders vermek seni sindirmek icin yapilmis bi oyun mu ama..neyin oyunu bu nedir ya?
Arkadasim cidden soruyor mu birde mutlu olmazsam sana gelebilirmiyim geri?
Peki ona bu rahatligi veren ne?
Anne denen kadin sana nasil ta bastan o kadar hakaret etti?
Terbiyesiz herif.

hayır adamın ailesi de ayrı bir haysiyetsizler kusura bakmayın da senin oğlun evli olacak üstelik çocuğu olacak sende onun eve getrdiği sevgilisiyle tanışıp çok seviceksin bir de sizde kalacak sevgilisi :KK53::KK53: bu nasıl bir insanlık bunlar nasıl aile ben anlamadım :26:

işte cinnet böyle geçiriliyor demek ki ki gerçi sizde bırakın cinneti sinirlenme bile yok gayet normalmiş gibi anlatıyorsunuz hayret ettim :KK30::KK30:

Var kardesim var bu gibi ve buna benzer kaynanamin bi komsus.
Allahim sen koru.
Ben nasil bi anne baba olarak oglumu namusuzluga iterim?
Biz normal mantik ile bunu anlamiyoruz ama civileri cikmis insan dolu. :KK43:(

cnm Rabbim yardımcın olsun bence güzel bir avukat bul kanıtlarınıda sun mahkemeye dava masraflarını bile ona ödetebilirsin ailesinin durumu iyi demişsin çatır çatır ödettir hepsinede dava aç bence daha fazla bekleme derim . vallahi ben burda sinirden kudurdum :KK47:

benim okuduklarımdan anladığım siz de çok boşanmak istemiyorsunuz bence, eğer öyle olsaydı her şeyi göze alıp açardınız davayı , sizin ailenizin de sanırım durumdan haberleri yok sizi hala o evden almadıklarına göre

kızlar girip yazamadım uzun zamandır şimdi kafamı iyice toparladım gelişmeleri yazayım dedim. Bizimkinin hayatında biri varmış kadın bunu aradı ben tesadüfen gördüm ve telefonu actım. Açık açık sevgilisiyim demedi ama öyle bir konuştu ki utanmaz yok kocanızla sorunlarınız mı var ona güvenmiyor musunuz ısrarla kim olduğumu soruyorsunuz vs vs... Bizim ki de itiraf etti. 6 aydır birliktelermiş falan anlattı sonra ondan ayrılacağını evliliğini yıkmayacağını söyledi.Ertesi gün surat bir karış eve geldi ayrılmış kızdan kız çok hasta olmuş eşimin ailesinin yanına gitmiş hafta sonu orada kalmış (kızı ben 15 günlük lohusayken bununla evleneceğim diye ailesiyle tanışturmış annesi çok sevmiş kızı ) Neyse bu düzeleceğim herşey güzel olacak dedi bir ama bana herşeyi anlatıyo kızdan hoşlanıyotrmuş ailesi çok sevmiş çok bilgiliymiş etkilenmiş kızdan ama bir yandan da kızı beyenmiyor yok saçı şöyle teni böyle ayağı şöyle benimle karşılaştırıyor kız buna bu ara da 2 kez kazık atmış 3. kazığı da ona tembihlemesine rağmen beni olaydan haberdar etmesiymiş. Biz böyle 2 hafta geçirdik hafta sonu yine bizim ki kayboldu anneme gidiyorum diye annesine gitse ne olacak ailesi kızı kabul etmiş birlikte gittiler emini..Bir de bana diyor ki ben onunla denesem olmazsa dönsem sen beni istemezsin dimi:KK47: Aklında hala kız kafam karışık diyor hoşlanıyorm galiba ama seni seviyorum onu unutursam herşey güzel olacak diyor.Neyse bu böyle anlattı işte haftasonu ailesinin yanında geçirdi pazartesi sabaha karşı geldi sabah işe gitti ben de çocuğu alıp anneme geldim şimdi annemdeyi ben de biraz kafamı toplamk istiyorum dedim beni arayınca ne zaman geliceksin dediğinde de bilmiyorum diyorum.Amaçım snlaşmalı boşanmak yoksa o istemezse 2 yıl uzuyormuş avukatlar öyle diyor ben de yanlız bıraktım rahat rahat gitsin sevgilisine kız aklını çelsin ve kendisi de ayrılmak istesin olmuyor çünkü insan böyle yaşayamaz hep yatıkları aklıma grliyor ve adam synı tas aynı hamam ortadan kaybolmaya devam ediyor bir şeyleri düzeltmeye çalışmıyor.

Allahım şurda okuduklarımi kafamdan tez zamanda sil. Bu kadar gevşek bir erkek bunlari bolesi anlatan bir kadin. Inanin ne aska sevgiye ne evliligik kurumuna ne kendinize ne insanliga saygi kalmamis. Adama bak yaaa ben gidim bi denim olmazsa sana dönerim allahim sen boylelerinin s*klerini kopart yarabbim..

Bu adamdan bir halt olmaz!!! Boşa gitsin aklıevveli!!! Ondan da ailesinden de uzak dur ki çocuğun normal olsun!!!

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Okudukca aklim karisti.adam kendini belli etmis gevsegin teki,iyi hosta sizin bu rahatliginiz neden.Sanki bu olaylari baskasi yasamis gibi.Buyuk konusmak istemiyorum ama boyle bisey yasasam hemen gider dava acar,adamida eve kesinlikle almazdim.
Ne boyle o kizdan hevesini al gel der gibi.

ah anım yaa Allah aklını fikrini korusun. gerçekten çok zor durumlar bunlar ki lohusayken hatta hamileyken başlamış herşey. en az 7-8 aylık ilişki demekki. allah akıl fikin versin eşine yaa. sen bebeğinin tesellisiyle hayatını kuracaksın eminim buna ama ne yalan söyliyim ben yuvaların böyle oros...lar yüzünden bitirilmesine de çok üzülüyorum. siz eşinizin 7 yıldır kahrını çektiniz. birsürü derde askerliğine anasına babasına katlandınız ve size bunu reva görmüş. ben olsam gider kadınla konuşurdum. sen benden ne güzelsin ne de başka büyük bir marifetin var derdim. eşim şimdi seni tercih etti belki hayatımızı alt üst etti ama bence altı üstünden daha güzel olacak de. ilerde seni de başkası için terkettiğinde hiç üzülme çünkü ben hiç üzülmüyorum de. sana teşekkür ederim genç yaşımda gözümü açtığın ve beni ondan kurtardığın için de. tabi bunu istiyorsan boşandıktan sonra söyle. hem için soğur hem de kadının içine kor sokarsın. ondan sonra da rahat uyusun bakalım uyuyabiliyor mu? canım herşey eskisi gibi olmaz belki ama ben hala bir şansınız olduğuna inanmak istiyorum umarsızca neden bilmiyorum. siz eşinizi eşiniz de sizi seviyorsunuz bence. bebeğiniz de çok çok küçük. allah hayırlısının da hayırlısını versin inşallah sizlere...

kızlar girip yazamadım uzun zamandır şimdi kafamı iyice toparladım gelişmeleri yazayım dedim. Bizimkinin hayatında biri varmış kadın bunu aradı ben tesadüfen gördüm ve telefonu actım. Açık açık sevgilisiyim demedi ama öyle bir konuştu ki utanmaz yok kocanızla sorunlarınız mı var ona güvenmiyor musunuz ısrarla kim olduğumu soruyorsunuz vs vs... Bizim ki de itiraf etti. 6 aydır birliktelermiş falan anlattı sonra ondan ayrılacağını evliliğini yıkmayacağını söyledi.Ertesi gün surat bir karış eve geldi ayrılmış kızdan kız çok hasta olmuş eşimin ailesinin yanına gitmiş hafta sonu orada kalmış (kızı ben 15 günlük lohusayken bununla evleneceğim diye ailesiyle tanışturmış annesi çok sevmiş kızı ) Neyse bu düzeleceğim herşey güzel olacak dedi bir ama bana herşeyi anlatıyo kızdan hoşlanıyotrmuş ailesi çok sevmiş çok bilgiliymiş etkilenmiş kızdan ama bir yandan da kızı beyenmiyor yok saçı şöyle teni böyle ayağı şöyle benimle karşılaştırıyor kız buna bu ara da 2 kez kazık atmış 3. kazığı da ona tembihlemesine rağmen beni olaydan haberdar etmesiymiş. Biz böyle 2 hafta geçirdik hafta sonu yine bizim ki kayboldu anneme gidiyorum diye annesine gitse ne olacak ailesi kızı kabul etmiş birlikte gittiler emini..Bir de bana diyor ki ben onunla denesem olmazsa dönsem sen beni istemezsin dimi:KK47: Aklında hala kız kafam karışık diyor hoşlanıyorm galiba ama seni seviyorum onu unutursam herşey güzel olacak diyor.Neyse bu böyle anlattı işte haftasonu ailesinin yanında geçirdi pazartesi sabaha karşı geldi sabah işe gitti ben de çocuğu alıp anneme geldim şimdi annemdeyi ben de biraz kafamı toplamk istiyorum dedim beni arayınca ne zaman geliceksin dediğinde de bilmiyorum diyorum.Amaçım snlaşmalı boşanmak yoksa o istemezse 2 yıl uzuyormuş avukatlar öyle diyor ben de yanlız bıraktım rahat rahat gitsin sevgilisine kız aklını çelsin ve kendisi de ayrılmak istesin olmuyor çünkü insan böyle yaşayamaz hep yatıkları aklıma grliyor ve adam synı tas aynı hamam ortadan kaybolmaya devam ediyor bir şeyleri düzeltmeye çalışmıyor.

:KK53::KK53: gözlerim gerçekten görüyor mu bunları aman allahım bu okuduklarım doğru mu :KK53::KK53:
bu adamdan lütfen boşanın, kocalığı da batsın babalığı da.

Allahııııım çıldırdım resmen sen nasıl bir belaya bulaşmışsın tatlım rabbim yardımcın olsun çok çok üzüldüm...Allahım beterin beteri varmış benim yaşadıklarım bişey değilmiş...
Canım tek tavsiyem anlaşmalı BOŞANMA...Lütfen süründür onu kendimden biliyorum 2 yıl falan sürmüyor 3 ay normal mahkeme sürdü, araya adli tatil girdi kararı temyize yolladı temyizdende 6 ayda döndü...Banada uzun sürer demişlerdi bak adli tatille birlikte 1 sene bile sürmedi...Ara hakkını lütfen...:KK47::KK47::KK47::KK47:

ailesi de berbat, kendisi de berbat.
allah yardımcınız olsun.
aile çocuğuna akıl verecek yerde iyice gaz veriyor şaştım kaldım.
hemen boşanın bu adamdan.
utanmasa eve getirecek nerdeyse sevgilisini.

Nasıl düzeltebilir?Neyi düzeltebilir?
Neden boşanmıyorsunuz?
Delil toplayıp donuna kadar alın bu herifin..
Bakalım beşkuruşsuz kalınca sevgilisi isteyecek mi?

Bence aklinda biri var ve onu merak ediyor onunla nasil olur diye bir heves sadece erkek nefsi iste bi gitmeliyim bakmaliyim begenmezsem geri donerim mi diyecek bir de.. Ben ailesiyle ilgili birsey oldugunu dusunmedim ailesinden etkilenseydi en basta etkilenirdi, bence disarda olan bir hayata ozenmis.. Rabbim yardimciniz olsun en hayirlisi ne ise o olsun insaallah..

benimde aklıma sizin dedikleriniz geldi başkasıyla nasıl olurdu daha mutlu olurmuyum ilk sevgilisisiniz bunca sıkıntıyı çekmişiniz üstelik çocuğunuzda var geri dönsem bir şekilde kabul ediliril af eder mantığıyla gitmek istiyor

doğrumu bilmiyorum sizin yerinizde olsam ben 2-3 aylık bebeğim varken böyle bişi dese eşim (Allah korusun) hemen eve bir daha gelmemesini söylerdim eşyalarını alıp gitsin geri dönersede asla affetmeyeceğimi söylerdim. kendimi çocuğum için toparlamaya çalışırım hayata tutunmaya çalışırım eğitimli meslek sahibi bir bayansınız vefasız eşinizi unutup önünüze bakmaya çalışın. yaa ne küfürler sallamak istiyorum şu an eşinize anlatamam. miniminacık bir bebeği ve yeni doğum yapmış eşini sırf keyfi bir sebep yüzünden terk etmek istemesi sinir etti beni

Özrü kabahatinden büyük
Pişkinliğin bu kadarına da pes
Ailesi de mi sevmiş kızı, yuh ya yuh

Ne anlaşması
Tazminat aç süründür şerefsizi
Bu ne rahatlık, kızla denese olmasa sen kabul etmez misin vs. çüşşşşşşşşş

İlk kez bu kadar sinirlendim kk da sanırım

tek bişey söyliyeceğim kesinlikle anlaşmalı boşanma.

anneyseniz güçlüsünüzdür. 2, 2 daha 4!

anlaşmalı boşanırsanız yazık olur.

size nafakası kefaleti avukat masraflarınız çocuğun masrafı her şeyi ödemek zorunda. ya ne demiş bi de "ben deneyeyim olmazsa dönsem kabul eder misin?"

bunu diyen adam hastadır. sürünmeden de asla tedavi olmaz.

sen çocuğun ve sevdiklerinle başka bir hayat kur. o da sağda solda sürtecek eski hayatını mumla arayacak.

ama mutlaka ve mutlaka anlaşmalı boşanma. avukat tut öyle boşa. sonra tüm masrafları davayı kesin kaybedeceği için o ödeyecek!

X