Eşim sinirimi bozdu hiç iyi değilim

sonradanprenses

Ne olduysa sonradan oldu
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2018
830
2.347
31
Aslında başlık açmayacaktım ama üzgünüm, kızgınım ne düşüneceğimi bilemedim..

Eşimle bu gece oturuyorduk. Dört gibi ben gidiyorum yatmaya telefonda falan takılır uyurum dedim. Eşimde tamam dedi ben gittim o 20-25 dk sonra geldi. Bana sarıldı ama sigara içmiş direkt gelmiş abartısız leş gibi kokuyordu ve ben sigara kullanmayan biriyim. Üf ne kötü kokuyorsun falan dedim o da ben seni uyuyor sanıyordum dedi. O yüzden yüzünü ağzını yıkamamış. Sonra bana yakınlaştı bişeyler yaşanacak gibi oldu ama ben o sigara kokusundan hiç havaya giremedim. Dedim ki yok ben yapamıcam ama sana yardım ederim. Tamam dedi. Sonra sigara kokusu fena yaptı beni dayanamadım diye gülerek söyledim o da bana birden kızıp söylenmeye başladı. Şok oldum. Dedi ki çok uzatmışım çok bencilmişim eğer ben yapamıyorsam sesimi kesecek çok konuşmayacakmışım çünkü dağılıyormuş!
Ya sen ne diyosun ben sana yardım ederim dedim ne bencili. Asıl ben dağıldım kokundan yine de kızmadım sesimi çıkarmadım dedim. Bir cümle kurdum sadece gülüp geçsen zaten sorun yoktu uzattın dedim. Onun da dediği bi kerede ona yardım etsem ne olurmuş?
Ya adam duymuyor, anlamıyor zaten sesini kesseydi olacaktı. Robot muyuz biz? Hadi bizim olmadı tek kelime etmeden partnerimizi mutlu etmeye mi çalışacağız? Böyle mi olmalı bu işler? Konuşursun gülüşürsün devam edersin sevgiyle olur her şey.. Bizde o yok. Sesimi kesip kocamı mutlu etmem gerekirmiş sözün özü.
Ben bu tavra gelemedim tabi ondan sonra biz baya büyük kavga ettik. Hakaretler kötü sözler. Zaten sorunlarımız vardı bu da tuz biber oldu.
Şu an moralim baya bozuk. Aptal gibi hissediyorum kendimi. Ne yapmalı nasıl düşünmeli beynim durdu. Bundan sonra nasıl davranmalıyım bi kaç tavsiye almaya ihtiyacım var..

Güncelleme: Bunun üstüne sabah kalkmış bir saat uzaklıkta ki annesinin evine gitmiş. Ben sorunca öğrendim yoksa söylemeyecekti. Daha önceden bununla ilgili sorunlar yaşamıştık her küstüğünde hafta sonu annesine giderdi uzun zamandır yapmıyordu ama başa sarmışız. Beni bırakıp gittiği için sabrım kalmadı. Zaman ne getirir bilmiyorum ama şu an düşüncem boşanmak..

Son düzenleme:

Eşimle bu gece oturuyorduk. Dört gibi ben gidiyorum yatmaya telefonda falan takılır uyurum dedim. Eşimde tamam dedi ben gittim o 20-25 dk sonra geldi. Bana sarıldı ama sigara içmiş direkt gelmiş abartısız leş gibi kokuyordu ve ben sigara kullanmayan biriyim. Üf ne kötü kokuyorsun falan dedim o da ben seni uyuyor sanıyordum dedi. O yüzden yüzünü ağzını yıkamamış. Sonra bana yakınlaştı bişeyler yaşanacak gibi oldu ama ben o sigara kokusundan hiç havaya giremedim. Dedim ki yok ben yapamıcam ama sana yardım ederim. Tamam dedi. Sonra sigara kokusu fena yaptı beni dayanamadım diye gülerek söyledim o da bana birden kızıp söylenmeye başladı. Şok oldum. Dedi ki çok uzatmışım çok bencilmişim eğer ben yapamıyorsam sesimi kesecek çok konuşmayacakmışım çünkü dağılıyormuş!
Ya sen ne diyosun ben sana yardım ederim dedim ne bencili. Asıl ben dağıldım kokundan yine de kızmadım sesimi çıkarmadım dedim. Bir cümle kurdum sadece gülüp geçsen zaten sorun yoktu uzattın dedim. Onun da dediği bi kerede ona yardım etsem ne olurmuş?
Ya adam duymuyor, anlamıyor zaten sesini kesseydi olacaktı. Robot muyuz biz? Hadi bizim olmadı tek kelime etmeden partnerimizi mutlu etmeye mi çalışacağız? Böyle mi olmalı bu işler? Konuşursun gülüşürsün devam edersin sevgiyle olur her şey.. Bizde o yok. Sesimi kesip kocamı mutlu etmem gerekirmiş sözün özü.
Ben bu tavra gelemedim tabi ondan sonra biz baya büyük kavga ettik. Hakaretler kötü sözler. Zaten sorunlarımız vardı bu da tuz biber oldu.
Şu an moralim baya bozuk. Aptal gibi hissediyorum kendimi. Ne yapmalı nasıl düşünmeli beynim durdu. Bundan sonra nasıl davranmalıyım bi kaç tavsiye almaya ihtiyacım var..

O yüzden yüzünü ağzını yıkamamış. Sonra bana yakınlaştı bişeyler yaşanacak gibi oldu ama ben o sigara kokusundan hiç havaya giremedim. Dedim ki yok ben yapamıcam ama sana yardım ederim.

Yardımdan kastınız nedir ? Ağzını, yüzünü yıkamaktan aciz; saygısız eşinizi cinsel açıdan bir şekilde tatmin etmek mi ?

Neden ? Sürekli küsen, size saygı göstermekten aciz bu adamla hayatınızı paylaşmaktan mutlu musunuz ? Bu 2.evliliğiniz olduğu için bu adamdan(!) ayrılırsanız çevre ne der diye mi çekiniyorsunuz ?

Tam mutlu olacak gibi oluyorum bir şey yapıyor beni pişman ediyor. Çevreyi takmıyorum ailem de destek her zaman ama son raddeye kadar gelmek istiyorum. Gerçi bugün olanlar son radde sayılabilir ama kafamı toparlamam lazım

Boşa trip atmış, biz erkekler gibi hazır beklemiyoruz. Çok istiyorsa gönlünüzü yapmaya çalışacak. Böyle yükselecekse kendi kendine napıyorsa yapsın madem.
Gönlümü yapmak zorunda değilmiş benim o anki ruh halimle ilgilenmedi bile sesimi kesip durcakmışım. Dikkatini dağıtmayacakmışım. Ama bencil benim:)

Yuh yani esin rahatsız oluyorsa dişini fırçala ne bilim üstünü değiştir parfüm sık herkes o kokuyu çekmek zorunda degilki kardeşim eşiniz anlayışsız biri bir kere ne olursa olsun saygı duymak zorunda acaba evliliği gozdenmi gecirseniz

E ben sana yardım ederim derseniz böyle olur ama,ne bekliyordunuz ki başka?
Adam çöplükten çıkıp gelse yine işi hallolacak. Fırçalar mı o adam dişini artık? Ömür boyu koka koka gelir yani
Beni uyudu sandığı için öyle gelmiş. Sonra beni uyanık görünce ve dokununca istemiş falan. Normalde böyle değildir. Ama asıl olan kaba davranması. Bende hödüğe yardım etmeye çalışıyorum aklımca.

Yuh yani esin rahatsız oluyorsa dişini fırçala ne bilim üstünü değiştir parfüm sık herkes o kokuyu çekmek zorunda degilki kardeşim eşiniz anlayışsız biri bir kere ne olursa olsun saygı duymak zorunda acaba evliliği gozdenmi gecirseniz

O niyetle gelmemiş beni uyuyor sanıyormuş. Ki buna ses etmedim de ama keşke sesimi çıkarsaydım..

Deseydiniz ya sesin sigaran benim dikkatimi yeterince dağıttı diye 🙄

Söyledim ama o niyetle gelmediği için kendinde hata aramıyormuş. Hatalı benmişim konuştuğum için dikkati dağılmış bencillikle suçladı hem de kaba bir biçimde

O niyetle gelmemiş beni uyuyor sanıyormuş. Ki buna ses etmedim de ama keşke sesimi çıkarsaydım..

Söyledim ama o niyetle gelmediği için kendinde hata aramıyormuş. Hatalı benmişim konuştuğum için dikkati dağılmış bencillikle suçladı hem de kaba bir biçimde
Evet ben bencilim kabul edersen buyum derdim ben halla halla kendini ne zannediyor sa sanki sen robotsunda her dediğini yapmak zorundasın

Evet ben bencilim kabul edersen buyum derdim ben halla halla kendini ne zannediyor sa sanki sen robotsunda her dediğini yapmak zorundasın

Kendini öyle haklı görüyor ki şaşırıp kaldım saf gibi laf anlatmaya çalıştım. Ama anlamadı. Kendimi yıprattım sinirlendim. Uykumun kaçtığıyla kaldım. Bırak ne hali varsa görsün dimi yapamadım kötü tartıştık

Eşin sacmalamis sanki karşısında robot var.

Kalksın dış fırçalasin elini yüzünü sabunlayip gelsin madem sevişmek istiyor.
Asıl bencil kendisi.
Açın aynen okutun.
Kokuşmuş adamlardaki özgüvene bakar mısınız?
Bizim hemcinslerimiz de genital bölgem kararmış nasil rengini açarım eşim hoşlanmaz mi memem küçük diye dert etsin.

X