Eşim sinirimi bozdu hiç iyi değilim

Terapist öneririm. Ben de kokulara hassasım. Eşim kokuyor diye yaklaşamıyodum. Sigarayı bıraktı bu sefer de beni doğduğuma pişmam etmeye başladı. Bağımlılık agresiflik yaptı. Ben de mükemmel biri değildim gerçi. Ya terapiste gidicez ya da seni boşıycam dedim. Neyse ki her şey yoluna girdi.

Genel olarak sigara kokusu hep vardı zaten ama biraz dağılmış oluyordu. Hassaslıktan değildi o günkü gerçekten ağır bi sigara kokusuydu. Hızlıca içip direkt yatağa gelmiş.
Terapist işe yarıyor mu cidden? Zaten bizim düzelirse anca öyle düzelir yoksa imkansız sonu boşanma.

Genel olarak sigara kokusu hep vardı zaten ama biraz dağılmış oluyordu. Hassaslıktan değildi o günkü gerçekten ağır bi sigara kokusuydu. Hızlıca içip direkt yatağa gelmiş.
Terapist işe yarıyor mu cidden? Zaten bizim düzelirse anca öyle düzelir yoksa imkansız sonu boşanma.
Keşke daha önce gitseymişiz bile diyorum. O zaman hiç kavga etmezdik de boş yere vaktimizi çalmazdık. Hem terapiste gitmek iki tarafın da birbiri için çabalamak istediğinin sevdiğinin ispatı.

Ay su sigara içenlerinde namusuna sövmüşsün gibi sigarayı savunmaları yok mu. Hiç farkında degiller mi o kötü kokuyla gezdiklerinin hele ellerine siniyor sigara kokusu. Annem de içiyor yıllardır ellerinde saclarında gogsunde anne kokusu alamıyorum bildigin leş gibi sigara kokusu alıyorum o sigara paketini bile asla ellemem ellerim kokacakmıs gibi. Bebegim oldugunda kayınbaba cocugu opmustu ondan sonra ben opunce cocugumun suratı leşş gibi sigara kokuyordu hemen yıkadım ya tertemiz hassas narin bir cilde o sigara agızla şlaap diye tükürükli ıslak ıslak sigara kokulu opmeye cekinir insan ya. Cocugum bile farkında artık sigara içenlere kotu kokuyorsun diyor😀Evlenrcegim adamda aradıgım ilk kriter sigara içmiyor olmasıydı sukurler olsun eşimde benim kadar sigaradan nefret ediyor eşim cocugum evim oh mis gibi yasasın dumansız hava sahası 🌿🌿 yani eşiniz de o sogukta balkonda camda falan dklarca sigara içmeye üşenmiyo da gidip 2 dk agızını fırçalayıp dezenfekte etmeye üşeniyor uyuyor sanıp o kokuyla size sarılmaya calısması ayrı işkence zaten ha yani uyyo nasılsa çeksin kokumu 🤮 onun yaptıgı bencillik bir insan bişeyden hoslanmıyorsa uyum saglamaya calıs dikkat ya da uzerine gitme.

Yazacağım bir türlü fırsat olmadı. Ya sevişmek için bile kokusundan rahatsız olduğunuz bir adam için niye yardım edeyim diyorsunuz ki? Daha kötü bir durum değil mi? Evliliğinizin dinamiklerinde problem var.
Öyle istediğini bildiğim için dedim. Evet problem var gittikçe büyüyen problemler.

Saksoülaceze misin sen aww. Yardim ederim ne ya. Bi el atarim der gibi. Canın istemiosa hic yapmayacaksin bu kadar basit. Aranizdaki sorunlarin özeti bu resmen. Gereksiz fedakarlik acziyettir. Karsidakine her haltı yeme cesareti verir. Senin de içinde öfke birikir durur, o penisi hayrina bosaltirken bigun isirip koparasin gelir.

X