Esim uyusturucu kullaniyordu ama biraktigini soyluyor

Kucuk prensesim

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2016
825
413
27
Kizlar merhaba bi konuda fikrinize ihtiyacim var bundan 2 sene once esimin uyusturucu (meth) bagimlisi oldugunu ogrenmisdim yakalanmis ve buyuzden denetimli serbestlik verilmisdi esimde pskiyatriye gidip ilac kullaniyordu bunu birakmak icin hepde soyluyor birakacam biraktim icmiyorum diye aldigi ilaclar aksam ictigi esime uyku veriyor sabah kaltigindada baska ilac iciyor esimi gunduz ayik tutuyor meth kullandigi zamanlarda esim geceleri hic uyumazdi daha sonra esimin denetimli serbestligi bitti bayadirda hic icmiyorum diyor ve gercekten icmis gibide gelmiyor hic eve eskiden icerdi o halleri yok esimin ama pskiyatridende ilaclari bittikce yenilerini surekli aliyor ilaclar sayesnde aksamlari uyuyor ama esimdede cok asiri derecede terleme sorunu var inanin her sabah esim kalktiginda carsaflari yikiyorum okadar terliyor vucudundan terler akiyor internetten baktim kullandigi ilac cok ter yaparmis yan etkilerinde var ama esimin telefonunu kurcaladim gecen gun ve internet gecmisine baktim esim internetten arama yapmis ( meth ictikden sonra neden terleme olur ) daha sonra ( meth ictikden sonra terleme nasil onlenir ) seklinde arama yapmis ve bunu esime solemedim ama iciyomusun dedigimde israrla icmiyorum icen adam boylemi olur seklinde konusuyor gercekten iciyormus gibide bi hali yok ama diyorumki acaba pskiyatriden aldigi ilaclar sayesinde mi bu sekilde ictigini anlamiyorum ilaclarin etkisiylemi uyusturucu kullandigi belli olmyor eger uyusturucu kullanmasaydi internetten bu sekilde neden arama yapsin bilmiyorum ayni durumda olan arkadaslar varmi acaba gercekten kafam cok karisik bi kizim var ve bidaha hamleyim ne yapacagimi bilmiyorum

Kizlar birde esim benimle asla vakit gecirmez senelerdir bole eskdiende beni biyere goturmezdi ama kavga ederdik ederdik adam en sonunda beni disari cikartirdi ama smdi en son gecen sene beni sahile goturmusdu sadece ve o gun bygundur goturmuyor aylarca tartisdik ama yok surekli vaktim yok diyor ben nasil cikayim siyor ama bahane uretiyor vakti olsugu zamanlar eve geluo surekli uyuyor yada ailesinin yanina gidiyor bana surekli hadi anneme gidelim diyor adamn agzindan baska bisey cikmyor surekli tartisiyorum ama yok goturmuyor beni hic bir yere bide yaylaya cikalim diyor surekli ailesi bnu yaylaya cagrdiginda vakit blup gidiyor orda kaliyor ama bana gelnce vaktim yok diyor kaynim bile dediki bahane bu cunki gercekten vakti oldugu zamanlari goruyorum ama asla bana hadi byere gidelim demiyor bnun sebebni sordugumda asla cevap alamiyorum bize niye vakit ayirmiyorsun bana bnun sebebini sole dedigimde susuyor benimle gorunmek istemiyorsun ozaman diyorum diyoki yanlis dusunuyorsun yada uyusturucu kulkaniyorsun kullandigin icin benmle durmuyorsun diyorum yanlis dusunuyosun diyor gercek sebebni sole artk diyorum susuyor cevap vermiyor bana neden bole yapiyor bilmiyorum ama istediklerimi aliyor ama biyere goturmuyor bnun sebebi ne olabilir artik dusnmekden kafayi yicem surekli cocukla evdeyim bi yere gidemiyorum esimde sadece anneme gidelim diyor sebebini solemiyor

Canım bunu kulladindiginda gerçekten aklına gezmek geliyormu ? Ben kendimi kahretmekten başka bişi yapamıyordum dusunemiyordum ..çok şükür şimdi bişi yok amateme yatti hala ilaç kullanıyor yıllarca da kullanicak sanırım bide ilaca yenimi başladı yeni başladıysa terlemesi normal.ilactan önce ametem de tedavi görmesi gerekiyor birde yatış yapıldı degilmi

Kizlar merhaba bi konuda fikrinize ihtiyacim var bundan 2 sene once esimin uyusturucu (meth) bagimlisi oldugunu ogrenmisdim yakalanmis ve buyuzden denetimli serbestlik verilmisdi esimde pskiyatriye gidip ilac kullaniyordu bunu birakmak icin hepde soyluyor birakacam biraktim icmiyorum diye aldigi ilaclar aksam ictigi esime uyku veriyor sabah kaltigindada baska ilac iciyor esimi gunduz ayik tutuyor meth kullandigi zamanlarda esim geceleri hic uyumazdi daha sonra esimin denetimli serbestligi bitti bayadirda hic icmiyorum diyor ve gercekten icmis gibide gelmiyor hic eve eskiden icerdi o halleri yok esimin ama pskiyatridende ilaclari bittikce yenilerini surekli aliyor ilaclar sayesnde aksamlari uyuyor ama esimdede cok asiri derecede terleme sorunu var inanin her sabah esim kalktiginda carsaflari yikiyorum okadar terliyor vucudundan terler akiyor internetten baktim kullandigi ilac cok ter yaparmis yan etkilerinde var ama esimin telefonunu kurcaladim gecen gun ve internet gecmisine baktim esim internetten arama yapmis ( meth ictikden sonra neden terleme olur ) daha sonra ( meth ictikden sonra terleme nasil onlenir ) seklinde arama yapmis ve bunu esime solemedim ama iciyomusun dedigimde israrla icmiyorum icen adam boylemi olur seklinde konusuyor gercekten iciyormus gibide bi hali yok ama diyorumki acaba pskiyatriden aldigi ilaclar sayesinde mi bu sekilde ictigini anlamiyorum ilaclarin etkisiylemi uyusturucu kullandigi belli olmyor eger uyusturucu kullanmasaydi internetten bu sekilde neden arama yapsin bilmiyorum ayni durumda olan arkadaslar varmi acaba gercekten kafam cok karisik bi kizim var ve bidaha hamleyim ne yapacagimi bilmiyorum

Psikiyatrik ilaclar aslinda yasal kullanilabilen uyusturuculardir bunu bildiginizi varsayiyorum ancak anlatimlarinizdan ilac etkisi degil de tekrar basladigi izlenimini edindim.
Yoksa niye internetten oyle bi arama yapsin.

Hamilelik ve cocuk biraz bilincli bi tercih gozuktugunden yorum yapmak istemiyorum.
Umarim esiniz yaptiginin arkasinda duracak yigitlikte biridir, yuksek olmadigi bi gun konusmayi deneyin.

Ayrica ilacla birlikte baska bir uyusturucu kullanimi gerceklesirse etkilesimden zarar gorebilir.

Kendin dışarı çıkamıyor musun izin vermiyor mu?
Kendim tek basma cikmak istemiyorum esim bisey demyor cikmama zaten ama arkadaslarm hep calisiyolar benim evminde cok fazla yokusu var hamileyim cok halsizlik oluyor asiri terliyorum cocukla birlik o yokusu inip biyerleri gezip sonra eve tekrar gelmek beni cok yoruyor ve tek basima da nereye gidebilirim zaten esimin ailesine sira gelnce zaman bulup bana sira gelince vaktim yok demesine sinir oluyorum eve sira gelince surei uyuyor uyumadigi zamandada aileisnin yaninda surekli

3. çocuğu yap düzelir. Sabir testi gibisiniz artik çocuklara üzülmekten yoruluyorum burda.
Ben bilerej yapmadim malesef bende hic istemiyordum dogum kontrol hapi kullaniyordum gizli gizli hamile kalmamak icin ama migren ataklarim cok artti norolojide ilavi birakacaksin ilac tetikliyor agrilarini dedi bende mecbur birakmak zorunda kaldim sprail taktirmakdan cok korkuyodum taktiramadim esim korunuyordu ama ona ragmen kalmisim

Uyuşturucu kullanan adamdan bu kadar çocuk yapma isteği nedir
Bilerek olsaydi haklisiniz ilk cocuguda isteyerek etmedim 4 sene hamle kalmadim bende nasilsa olmuyor diye umursamadim ama 4 sene snnda hamile kalmisim snra dogum edince dikkat edyordum kizim 2 bucuk yasnda smdi gene kalmisim dikkat ettigimiz halde kaldim yoksa bende sonumun belirsiz oldugunu bile bile bidaha cocuk istemezdim

Canım bunu kulladindiginda gerçekten aklına gezmek geliyormu ? Ben kendimi kahretmekten başka bişi yapamıyordum dusunemiyordum ..çok şükür şimdi bişi yok amateme yatti hala ilaç kullanıyor yıllarca da kullanicak sanırım bide ilaca yenimi başladı yeni başladıysa terlemesi normal.ilactan önce ametem de tedavi görmesi gerekiyor birde yatış yapıldı degilmi
Biz rizedeyiz hic biyere yatmadi denetimli serbestlik verildi 2 sene oncesiydi o zamandan beri pskiyatriye gidip ilac kullaniyor baya zaman oldu ilac kullanali ama ilaclari daha niye iciyor bilmiyirum ama internetten bu sejilde arama yaptigi icinde kesin iciyordur diyorum ama bunu anlayamiyorum hic belli olmuyor

Arama motoruna durduk yere "meth kullandıktan sonra terleme" yazmaz kimse.
Demek ki hala kullanıyor. Evet kullanıyorum diyecek hali yok ki.
Boşanma gibi bir seçeneğiniz yok sanırım.. Allah eşinizi ıslah etsin inşallah. Korunun 3. çocuğu yapmayın.
Ailesiyle konuşun durumu bildirin.. Yapacak başka bir şey yok..

Biz rizedeyiz hic biyere yatmadi denetimli serbestlik verildi 2 sene oncesiydi o zamandan beri pskiyatriye gidip ilac kullaniyor baya zaman oldu ilac kullanali ama ilaclari daha niye iciyor bilmiyirum ama internetten bu sejilde arama yaptigi icinde kesin iciyordur diyorum ama bunu anlayamiyorum hic belli olmuyor
Benim bildiğim amateme yatış yapılmadan o ilaçlar verilmez .eşin o ilaçları başka yerden alıyor olmasın.sen onunla gittinmi psikiyatri ye

Kullandığı ilaçlar da terleme yapar, fakat eşiniz internette direkt böyle bir aratma yapmış zaten. Çok açık değil mi uyuşturucuya devam ettiği, yoksa niye böyle bir arama yapsın. Bence bize bile sormanız hata. Eşiniz içmeye devam ediyor bence. Ama aynı zamanda o ilaçları da alıyor.

ee siz yaklasik bi sene oncesinde yine benzer bi konu acmissiniz.
bu adam kullanici belli oldu yani, surpriz degil ki teyze oglunuz oldugu icin de bosaniyormussunuz anneniz istemiyormus babaniz, kimseniz yok.
Calismiyorsunuz e bi de hamilesiniz, sizin gezip tozmaktan daha buyuk sorunlariniz var.
Kaliteli uyusturucu da kullanmiyorsa vay halinize sperm kalitesi de duser karninizdaki bebeginizin saglik durumu umarim iyidir.

Psikiyatrik ilaclar aslinda yasal kullanilabilen uyusturuculardir bunu bildiginizi varsayiyorum ancak anlatimlarinizdan ilac etkisi degil de tekrar basladigi izlenimini edindim.
Yoksa niye internetten oyle bi arama yapsin.

Hamilelik ve cocuk biraz bilincli bi tercih gozuktugunden yorum yapmak istemiyorum.
Umarim esiniz yaptiginin arkasinda duracak yigitlikte biridir, yuksek olmadigi bi gun konusmayi deneyin.

Ayrica ilacla birlikte baska bir uyusturucu kullanimi gerceklesirse etkilesimden zarar gorebilir.
İkimizde istemyorduk aslnda cocuk ben zaten kesnlikle istemiyordum bole briinden bidaha cocuk niye yapayim acayip sinirli briisi sinirlendiginde gozu hic bir sey gormez snra pisman olur onun bu halleri yyusturucu bgimlisi olmasi beni maffetti zaten akraba evliligi yaptik annem zaten arkamda durmaz ben calismiyorum tek basma ne yaparim diye korkumdan ayrilamadm smdide bidaha hamileymisim
İlacla birlikte madde kllanirsa zarar gorur diye bende biliyordum ama nedense esimde bir sey yok bilemiyorum artk nasil bole saklayabiliyor

X