eşim

asii nuran

birgarip melek
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
461
159
38
Merhaba kızlar dün bebeğimle ilgili konu açmıştım.Çok faydasını gördüm fikirlerim değişti.Allah razı olsun. Bugun Eşimle ilgili sormak istiyorum size.
Eşim çalıştığım maaşı kendisine vermemi istiyor.Evin her şeyini o halledecekmiş bana harçlık verecekmiş sizde bu olaylar nasıl oluyor?
Birde Eşim bana bir kavga esnasında yatak da da iyi değilsin demişti o lafı hep aklımda.Bende öyle cilveli falan değilim yani.Öyle mi olmam gerekiyor sizce?

Merhaba kızlar dün bebeğimle ilgili konu açmıştım.Çok faydasını gördüm fikirlerim değişti.Allah razı olsun. Bugun Eşimle ilgili sormak istiyorum size.
Eşim çalıştığım maaşı kendisine vermemi istiyor.Evin her şeyini o halledecekmiş bana harçlık verecekmiş sizde bu olaylar nasıl oluyor?
Birde Eşim bana bir kavga esnasında yatak da da iyi değilsin demişti o lafı hep aklımda.Bende öyle cilveli falan değilim yani.Öyle mi olmam gerekiyor sizce?

hayır maaş kartını falan vermen gerekmiyor maaş kartını vermeden de ortak harcamalar yapabilirsiniz

valla kavga anından bu şekilde belden aşağı vurması hiç hoş olmamış, eğer beklentileri varsa bunları aranız iyiyken tatlı dille söylemeli, kavga esnasında can yakmak için değil

sen de onunla bu konuyu aranız iyiken sohbet ederken senden beklentilerini açıkca sor bence, sonuçta ne beklediğini biz bilemeyiz

Nası laf o ya yatakta iyi değilsin falan.. Verme paranı o hadsize.

Ezdirmeyin kendinizi böyle karaktersiz adamlara Allah aşkına ya
Bende paramı vermek istemiyorum ama sıkıştırıp duruyor.Ben ayarlıcam giderleri falan diyor.Yatak olayını bende hiç unutamıyorum.Neden böyle söylemiş olabilir

Evin giderlerini oturursunuz hesaplarsınız yarısını o yarısını sen verirsin orta bulunmuş olur geri kalan paralarda cebinize. Verme bütün parayı çıkarır içinden sadece 50 tl verir hiç gerek yok bence. Yataktada iyi değilsin kırıcı olmuş kendisi mükemmel heralde sinirlerim bozuldu.

Eşin sana maaşını versin sen ona harçlık ver. Maaş aldığınız zaman kafa kafaya verip herkes kendine düşen ödemeyi yapar çekilir kenara, niye senin paran onda kalsın ki?
Yatak muhabbetini yanlış dile getirmiş ama bir sorun varsa, o sorunu aşmanız için normal dille söylemesi gerekiyor tabi.
tek elden harcansınmış para daha hesaplı olurmuş açıklaması bu normalde erkeklere kadına vermez mi maaşını

Evin giderlerini oturursunuz hesaplarsınız yarısını o yarısını sen verirsin orta bulunmuş olur geri kalan paralarda cebinize. Verme bütün parayı çıkarır içinden sadece 50 tl verir hiç gerek yok bence. Yataktada iyi değilsin kırıcı olmuş kendisi mükemmel heralde sinirlerim bozuldu.
cilveli değilmişim.Donukmuşum gibi suçlayıcı konuştu.Ben de ozaman öyle birini bul dedim

Tabisi cilveli olacaksin :KK16:
Maasina karisamaz hic bir sekilde hakki yok buna. Hee kendi rizanla verirsin o yari. Sencalissanda calismasanda sana bakmakla yükümlü kanimca :KK14:

Bende paramı vermek istemiyorum ama sıkıştırıp duruyor.Ben ayarlıcam giderleri falan diyor.Yatak olayını bende hiç unutamıyorum.Neden böyle söylemiş olabilir
Yatak konusu hassas bi konu istediği her ne ise bunu güzel bi dille anlatması lazımdı ama paranı kesinlikle verme yada tamamını verme kendine ayır neden kendin çalıştığın halde ondan harçlık alasin ki bana hiç iyi niyetli gelmedi bu davranışı

bir şey söylemedi yatakla ilgili ama beğenmiyor galiba beni
Nereden bileceksiniz ne istediğini söylemeden,sorun öğrenin.
Beğenmiyorsa evlenmezdi,artık beğenmiyorsa da terbiyesizliğin dibine vurmuş .
Maaşlarınızı ve harcamalarınızı kalem kalem hesap verecek mi,hiç sanmam.
Zorla falan elinizden alırsa en azından bunun takibini yapın.
ah bu erkeklerin parasal konulardaki saçmalıkları.
Benim eşim de bir kere 100 lira çekecem diye aldı 800 lira çekmiş,ben de delirdim gittim kredi çektim onu duyunca hemen ver bana ben borçları kapatırım dedi,vermedim kuruşunu bile.Öfkeden delirdi çünkü ödedim dediği borçları ödemediği ortaya çıktı.
Şimdi işten de çıktım krediyi de kuzu kuzu ödüyor eve de bakıyor tek maaşla.
Güvenme kocan da olsa çünkü para lafını eden o var bir pislik altında.

tek elden harcansınmış para daha hesaplı olurmuş açıklaması bu normalde erkeklere kadına vermez mi maaşını
Şimdi şöyle birinizin maaşı ev, araba, herhangi bir yatırıma gider diğerinizin maaşı evin giderlerine kalır bir nebze kabul edilebilir. Ama maaşını bana ver ben sana harçlık vereyim muhabbeti tehlikeli. Ben hiç görmedim çevremden kadının maaşını Kocasına verdiğini, erkekler daha savurgan olduğu için erkeğin eşine maaşını verdiğini gördüm.

X