Esimden bosanmak istiyorum kaynanama çocuğumu göstermek istemiyorum

merhaba evleneli 2 yıl olmak üzere ve su an 33 haftalık hamileyim evliliğim boyunca maddi durumdan ve esimin umursamazlığından kaynakli kaynanamla kaldim taki Ağustos ayinda kavga edip beni kovmasina kadar kaynanam evlendigimiz gunden beri her seyde esimi doldurup doldurup kavga etmemize sebep oluyordu ben hicbir sey söylemiyordum onunla ilgili eşime ta ki o gune kadar kayin babam kendisini aldattığını dusunuyordu ve elinde konuşmaları vardı bana da whatsabina bakmami istedi bir program ile konuştuğu kişileri fln görüyorduk ve bi kac erkekle konuşuyordu sonra kalkti gitti kendine ev fln tuttu sonra bu konusmalar çıktı ortaya ve benim bu konuşmaları çıkardığımı öğrendi ama ben kayinbabam istediği için yaptim biraz da surekli esimle arami bozma pesinde oldugundan intikam almak da istedim neyse yine ben esime annesinin bu durumundan bahsetmedim konusmalari telefonumdan görmüş ben bilmiyordum bildigini görümcem biliyordu bi tek bir de kayinbabam neyse bh benim yaptığımı öğrenmiş ikimiz evdeyken bana laf attı bir sürü sey soyledi bende kocan yap dedi bende yaptım asil sen yaptigindan utan dedim ve beni kocasina yakıştırıp sacma sapan sozler soyledi sonra esimin beni aldattığını fln söyledi sözlü tartıştık sonrasında ben de en son esimle konuştum ve soylediklerini vs her seyi anlattım kayin babamada aynı şekilde ve sonrasinda kayinbabam ile kaynanam barıştı ama olan bana oldu neyse kaynanam surekli akrabalarına fln telefonda konusurken kovcam fln diyip kufurler ediyordu ben de bunu esime söyledim ve eşim en son kalkti ve konusmaya basladi annesi de tabi ki ne beni kayin babama yakıştırdığını ne de esimin beni aldattığını söylediğini inkar ediyordu ve sonrasjnda kendi pisliğini kapatmak icin olduğu belli olunca tabi esim de benim tarafkmi tutmak zorunda kaldi ve bizi evden kovdu kaynanam polis cagirmakla fln tehtit etti eşim hala görüşüyor ama ben görüşmüyorum hicbir sekilde de görüşmek istemiyorum biz kac gün esimin srkadaslarinda vs kaldik ev tuttuk insaat pisliği vardi ben hamile halkmle tek basıma temizledim her yeri kac günü kuru parke üstünde uyudum ama şükür evim eksigimiz olsa da oturulacak oldu o olaydan sonra da esimle biraz aramiz açıktı ben beni aldattığını düşünüyordum zaten sıkışınca kaynanam da agzindan kaçırdı simdi de anlaşamıyoruz 4-5 lere kadar eve gelmiyor sacma sapan her seyde azarlıyor çocuğun ayda bir kontrolune fln da gelmiyor dogmasina 1 ay kaldi ama daha hiçbir sey almadık geçiştiriyor sürekli ayrılmayı düşünüyorum ama ayrilinca kaynanamın hiçbir sekilde çocuğumu görmesini istemiyorum bu mümkün mü babasi halası dedesi istedigi zaman görebilir ama ona asla bana hamileligimde cok cektirdi bundan once bi düşük yaptim hastanede esimi almadilar gelmedi bile yanima tek basima yattım esim git gide ilgisiz sorumsuz birisi oldu ayrılmak istiyorum ama annesi çocuğumu görmesini istemiyorum bunu yapabilir miyim
Senin kocana büyümü yaptılar acaba ben de aynı şeyleri yaşıyorum eş konusunda değil kaynana konudunda. Hamileyim. Eşim bir ara delirmiş gibi oldu ben yokmuşum gibi davranıyordu taki ben kalkıp giyinip gidiyorum diyip sinir krizi geçirene kadar. O arbedede düştüm dönüpte acaba çocuguma biley oldumu bile dememişti hergün kuran okudum dua ettim eve kimse gelmez oldu eşim düzeldi. Şimdi hızlı yürüsem dur çocuga zararlı der. Kaynam dogum yaklaştı diye şimdi bizden çıkmıyo bebek bizde uyur bizde jalır diye geziyor bense ona çocugu göstermek bile istemiyorum o kadar büyük ah ettimki bugüne kadar gözümden yaş eksik kalmadı hamile halimle neler ettiler. Allahın mucizesi ki bu çocuk bunlara rağmen büyüdü inşallah sağ sağlim bebeğini kucagına alırsın Allah bu insanları hayatından çıkartsın en hayırlısı bu

X