Eşimden boşanmalı mıym

Merve iki gun ustuste kan versen anlayacaksin hamile misin degil misin ama sen surekli konu acmayi tercih ediyorsun.

İkincisi de senin koca biraz yollu gibi kusira bakma. Adam yuz vermese kimse yazmaz aramaz.
Vermedim hastane uzak bir de korkuyorum bir defa kalbi durdu ve çok yeni biraz geçsin belki regl olurum dedim gücüm yok

Merve iki gun ustuste kan versen anlayacaksin hamile misin degil misin ama sen surekli konu acmayi tercih ediyorsun.

İkincisi de senin koca biraz yollu gibi kusira bakma. Adam yuz vermese kimse yazmaz aramaz.
Öyle aynılarını söyledim ona yemin ederim aramadım ilk gün söyledim işte o amaç aklımda değil kaç yaşında kadın ama güvenmiyorum

Merhaba hikayemi bilen bilir. Ben hastanede çalışıyorum komşu kadınla ortak tanıdık var. Güya eşime beni sormuş hastaneye gelecekmiş ha gerçekten geldi ama sorun şu benim numaramı almak yerine eşimle numaralaşmışlar. Ondan sonra kavga kıyamet. Neyse bir de 1 ay önce düşük yaptım. Şuan evde gebelik testleri pozitif çıkıyor. Eşim sürekli uğraşıyor geliyor gidiyor anlatıyor yapmam etmem seviyorum. Ama bende tık yok dokunmak bile istemiyorum. Zaten ayrı odalarda uyuyoruz sadece kavga edince konuşuyoruz o gelip yalvar anlat ben yok diyorum. Böyle ne olacak o kadar kötüyüm zaten çok istediğm bebeği kaybettim. Şimdi yeni var mı yok mu bilmiyorum belki de beta 0 lanmadı. Velhasıl sadece uyuyorum ve hep mutszm o kadar mutsuzum artık göz yaşım bile gelmiyor. Sizce ne yapmalıyım
Kendi salladıklarını unuta unuta yeni konu açmaya başladın artık sal burayı, whattpad miydi neydi orada yaz günlük hikayelerini.

Tamam beğenmem neden dalga geçeyim gerçekten çok kötü durumdayım zaten yeni düşük yaptım hepsi üst üste
Her mesajınıza eklemeseniz artık yeni düşük yaptığınızı. Bir aydır forumca öğrendik düşüğünüzü, yakışıklı polis kocanızı, tinder’ı, dul komşunuzu, kocanızın numarasını herkese dağıtmasını, herkesten numara almasını, size yalvarıp yakarmalarını, ağlamalarını, yakışıklı ve beğenilen bir polisin yalvarmalarıyla okşanan gururunuzu falan… Bizi bi salsanız mı artık? :işsiz:

Her mesajınıza eklemeseniz artık yeni düşük yaptığınızı. Bir aydır forumca öğrendik düşüğünüzü, yakışıklı polis kocanızı, tinder’ı, dul komşunuzu, kocanızın numarasını herkese dağıtmasını, herkesten numara almasını, size yalvarıp yakarmalarını, ağlamalarını, yakışıklı ve beğenilen bir polisin yalvarmalarıyla okşanan gururunuzu falan… Bizi bi salsanız mı artık? :işsiz:
Eşim o kadar yakışıklı değil ki hatta hiç değil normal

😔

Eklentiler

• Screenshot_20240211_205205_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20240211_205205_com.android.gallery3d.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 38
Bence bir psikolojik destek alsaniz iyi olacak. Kayibinizdan dolayi bütün duygulariniz her yerde tavan su anda. Biz burdan bakinca aha dogru hemen bosan diyemeyiz. Belki abartiyorsunuzdur, belkide haklisiniz. Ama öncelikle bir kendinize gelmeniz lazim biraz. Gecmis olsun. Allah tekrar yasatmasin

X