Eşimden kurtuluyorum sonundaki

Eş rızası olmadan kürtaj olamazsınız. İmza gerekiyor.

Eş rızası olmadan olmaz.. Mecbur söyleyeceksiniz dava açılmış geri döneceğini sanmıyorum.. Diğer çocuğu sizle göndermiş diğerini zaten istemez..

Kızlar kürtaja gerek kalmadan düşük yaptım bir sancı başladı acile gittik düşük yapıyosun dediler ve gecelik sonlandı ama iş bununla bitmedi annemlerin yanına gitmişim ama sorunlar oldu oğlumdan algim engelli maaşına güvenerek çağırmışlar vermeyeceksen ne geldin biz sana çok hayran değiliz dediler ablam yol parası 150 lira göndermişti faiziyle geri istiyorum dedi yok nasıl vereyim dedim bağırış çağırış Ve beni evden kovdular ne yapacami bilemedim cebimde para yok engelli çocuğumla kaldım eşimi aradım son çare bizi almaya geldi ve ben eve geri dönmek zorunda kaldım ailem beni heryer den engellemiş hangisine yanayım bilemedim.

Çok üzüldüm çok gecmis olsun..Kadin derneklerini fln arasaniz yardimci olurlar belki

Yok artk gerçek olabilir mi bu ya

inanmak istemiyorum bunların aileniz olduğuna ağlıyacam şimdi sizin çaresizliğinize empati yaptım keşke elimden bişey gelse keşke imkanım olsada ev açabilseydim size o masum yavruya

Allah yardımcınız olsun. Zır bir durum

Kusura bakmayın ama sığınma evleri gibi bir seçenek varken dönüp yine o adamı aramanız da çok normal değil. Siz bile bile lades diyorsunuz artık, söylenecek söz yok!

Mecburiyetten geldim eşimin yanına kadın dernekleri bizim burada yok başka şehirde yaşama gibi durumumda yok 20 gün oldum geleli şimdiye kadar sorun olmadı zaten eve doğru düzgün gelmiyo bende oğlumu fiziğe götürüyom tekrar rapor çıkartıp eve öğretmen gelmesi için uğraşıyom tek kendim olsa sokakta yatar yine gelmezdim bunun yanına ama engelli rahatsız çocukla nerelere gideyim ilacı var tedavisi var hergun. Babasıyla kalıyorum şimdilik saolsun kayınpederim destek bana

Keşke engelli maaşını vericem tamam deseydin o arada ise girseydin birkaç ay verirdin sonra kendini toparlayıp para biriktirince evi ayirirdin maaşını da kendin alırdın senin acil çalışman lazım ne kendi ailene ne kayınbabana güvenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…