Eşimden utanıyorum, Vajinal orgazm olamıyorum

Bunu söylemekten bu kadar çekinmeyin, biz bunu ilişkinin parçası haline getirdik. Başlangıçta ben yapıyordum "sana yetişmek için bunu yapmam lazım" diye diye alıştırdım. Şimdi benim yükseldiğimi anladığında kendisi dokunuyor. Vajinal orgazma da çok büyük etkisi var bu hareketin.

Yani vajinal olamiyorsan klitoral ol. Klitoral olmak için illa el kullanmaya gerek yok doğru pozisyonda ilişkiye girersen yine olursun. Her ilişkide illa olucaksin diye zorlarsan kendini hiic olamazsın.

Biraz da beklentiyle ilgili. Sevişirken ha oldum ha olacağım diye düşünme. Üstte olan pozisyonlarda daha kolay orgazm olursun. Alttaysan da bacaklarını düz uzatıp mümkün olduğu kadar kapalı tut. Orgazmı hızlandırır. Dene

Eşiniz dünyada utanacağınız en son kişi. Erkeğin kalitesi biraz da yatakta belli olur. Sizi orgazma ulaştırabilmeli. Açıkça, uygunca söylemekten çekinmeyin. Yeterli klitoris uyarısı (parmakla veya oral) ve yeterli vajinal G noktası uyarısı için eşinizi yönlendirin. Bunu söylemeniz eşinizin hoşuna bile gidebilir.

Bir de üstte siz olun, orgazmınızı kendiniz kontrol edersiniz. Alışınca da bırakamayacaksınız.

Vajinal orgazm, yani sadece penisin girip çıkmasıyla orgazm olabiliyorum diyen yalan söylüyordur. Üsteyken yine sürtme yoluyla. orgazm olunuyor. Biz öyle yaratılmamışız. Bunu eşinize anlatın, yaradılışımız bu bizim. Sizinle ya da eşinizle alakalı bir durum değil.

Eşinizle konuşun neden çekiniyorsunuz ki eşler arası ayıp olmaz çekinmede olmamalı bence hem sizin isteğinize göre davranırsa ikinizde doruklara ulaşırsınız yani birbirinize sevdiğiniz veya sevmediğiniz şeyleri söyleyin bence.

aynen öyle biri klitorisin dıştan uyarılmasıyla olur diğeri içeriden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…