Eşimden yaşlı duruyormuyum

Eda112112

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2018
3
3
38
Arkadaşlar bugün eşim iş yerine geldi ordan bir arkadaşım bana eşin senden küçükmü yaş farkınız çokmu dedi bende yaşıtız deyince o zaman o kendine iyi bakmış sen kendini yıpratmışsın dedi ve birkaç kişi daha bana eşin senden küçükmü demişti bu durum gerçekten Canımı sıktı eşin senden küçük duruyor demeleri sen çok yaşlı çirkinsin eşinin yanına yakışmıyormusun mu demek gerçekten öylemi duruyorum İnan’ın psikolojim altüst oldu

Eşiniz çocuk yüzlü derler ya öyle. Sizde belki saçınızı sarı yapmasanız insanların üzüldüğü yorumlara maruz kalmazsınız. Yakışıyorsunuz :KK200::nazar:

Bende koyuya dönmek istiyorum ama açıkçası korkuyorum uzun aradan sonra koyuya dönmeye koyuda böyle duruyor

Son düzenleyen: Moderatör:
çok güzelsiniz maşalahh
bencede sarı renkten vazgeç ..sarı gerçekten olgun gösteriyor doğal kahveler yada çikolata kahve seni küçük göstercektir

Arkadaşlar bugün eşim iş yerine geldi ordan bir arkadaşım bana eşin senden küçükmü yaş farkınız çokmu dedi bende yaşıtız deyince o zaman o kendine iyi bakmış sen kendini yıpratmışsın dedi ve birkaç kişi daha bana eşin senden küçükmü demişti bu durum gerçekten Canımı sıktı eşin senden küçük duruyor demeleri sen çok yaşlı çirkinsin eşinin yanına yakışmıyormusun mu demek gerçekten öylemi duruyorum İnan’ın psikolojim altüst oldu
ben yaşıt derdim sizi görsem doğrusu
gözleri mi körmüş cıkcık millet de üzmeye laf arıyor ha

bebeğiniz minkken bi süre böyle hissedersiniz ama zamanla düzelir.emzirmeniz bitince kendinize daha dikkat edersiniz.bu kalkar bu geçici bir süre. eşinizin tipi 50 sine girse yaşlı görünmeyen türden o yüzden evham yapmayın. zaten yaptığınız evhamın bu konuda size hiçbir faydası olmayacak. kendinize ve hormonlarınıza hakim olmanız için emzirme dönemi tamamen bitmeli bebek çoğunlukla bağımsı hale gelmeli.

Fotolarini boyle ulu orta koymasaydin iyiydi :s
Yakisiyosunuz bak bebisin de varmis bosversene milleti ya

X