Eşime biraz küs kalmak istiyorum amaa

Pandoranin kutusu

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2020
192
151
31
Merhabalar herkese eşimle 2 buçuk yıldır evliyiz çok seviyorum onunda sevdiğini düşünüyorum. Bebek için çabalamamızdan hariç evlilik hayatımızda kötü ya da ters giden birşey yok. Her evliliğin tadı tuzu olan küçük atışmalar yaşanıyor beni kırdığı zamanlar da ona küs kalmak istiyorum ama yapamıyorum toplasan 3 saati geçmiyor konuşmadığımız zamanlar. Kendimi kolay biri gibi görmek istemiyorum onun benim gönlümü almak için uğraşmasini istiyorum ama sabır diye birşey yok en küçük lafına karşılık veriyorum ve tekrar konuşuyoruz. Benim annem de babamla hep böyleydi kadın alttan alınca sanki erkek onu önemsemez gibi geliyor annemle babamın arasındaki ilişkiden ben bunu çıkardım en azından. Bu doğru mudur biraz nazlı olmam gerek mi sizce de ?? Derdin bu mu demeyin sadece fikir almak istedim

Sadece kizdiginiz konuda kizdiginiz noktalari soyleyerek kusmeden de devam edebilirsiniz. Bence kus kalmak ayrilik getirir. Ben de sizin gibiyim. Kus kalamam ama belirtirim. Ve anlar esim. Sizin ki de anlayan estir umarim cunku kus kaldiginizda hic anlamaz.

Sadece kizdiginiz konuda kizdiginiz noktalari soyleyerek kusmeden de devam edebilirsiniz. Bence kus kalmak ayrilik getirir. Ben de sizin gibiyim. Kus kalamam ama belirtirim. Ve anlar esim. Sizin ki de anlayan estir umarim cunku kus kaldiginizda hic anlamaz.
Uzun uzun küs kalmak değil istediğim ama hiç çaba sarf etmeden herşeyin normale dönmesini de istemiyorum.

Küsmek marifet değil ki. Belki de küsmenizi gerektirecek kadar ciddi kırmıyordur sizi, eğer öyleyse ne mutlu size. Bırakın ebeveynlerden kalan izleri. Yeni bir aileniz ve sizi küstürüp, konuşmayı istemeyecek kadar çok kırmayan bir eşiniz var. Mutlu olmaya bakın.

X