Eşime layık olmak istiyorum . Yardımcı yorumlara ihtiyacım var 🥺

Herkes eşinden nasıl bahsediyor bir bilseniz.sanki tanımiyoruz bu ülkenin erkeklerini 😀.ben de bir konu açıp, sevgilimi öveceğim valla.benim ne eksiğim var.nasıl olsa tanıyan yok.
Ülkenin erkeklerinde gayet düzgün olanlar var Ferhans'cım. Burada övmek gereksiz evet ama bu onların varlığını yok etmiyor. Sen kendini yoklar gibi düşünüp teselli edebilirsin.

Benim tek anlayamadigim cocuk sizi nasil duzene sokmadi? Hayatim boyunca hic sabah insani olmadim, tek gozu kapali hazirlanip ise giderdim. 1,5 senedir kopegim var hicbir okulun, isin, evliligin sokamadigi duzene beni o soktu. Kopegim her aksam 20.30'da uyuyor sabah 6.30'da uyanip beni uyandiriyor. Cunku sabah yuruyusune cikmasi lazim hava cok isinmadan. Ben de dipcik gibi ayaga kalkiyorum cunku tuvaletini yapmasi lazim, yuruyuse gitmesi lazim, sonra kahvalti etmesi lazim diye vicdan azabindan uyuyamiyorum ki istesem de 😬

Ülkenin erkeklerinde gayet düzgün olanlar var Ferhans'cım. Burada övmek gereksiz evet ama bu onların varlığını yok etmiyor. Sen kendini yoklar gibi düşünüp teselli edebilirsin.
Benim sevgilim de şahane birisi valla.niye teselli edeyim.yarın da ben konu açacağım.allah herkese nasip etsin.

Konu sahibi sanki çok masum.o da kocayı övmüş.üstüne kocam iyi diye takılmışlar, tavsiye vermemişler diyor.😀😀ortalık tavsiyeden geçilmiyor. Oyy oyy bu insanoğlu.kendini övmeden ölürmüş diuorlar ya.doğru gerçekten.kendini övemeyen de kocayı, malı, çocuğunu falan övüyor.ne aciz yaratıklarız.
Arkadaş bırak kocayı sen dötünü kaldır az çocukla ilgilen, evini temizle, çocuk yaşıyor orda diyoruz, gocamı gonuşiyeler, ehih tabi sevgi nedir görmemişler. Ayh. Adam umarım o çocuğu parkta gezdirirken yeğeni ile ilgilenen bir kız görmez, görmez de ülen millette neler var bizimki de yuvarlansın anca evde demez. Ben derim yani oradan biliyorum.

Senin başkasıyla paylaşan sevgilin mi? Aç tabi onun neyi eksik,boynuz bakımından fazlası var maşallah.
Bana o kadar âşık ki kaç sene mücadele etti adam sen düşün.başkası olsa seninle mi uğraşacağım der giderdi.kavga mı çıkartmadı, başımda günlerce mi beklemedi başkası olmasın diye.paylaşmıyor ki.

Bana o kadar âşık ki kaç sene mücadele etti adam sen düşün.başkası olsa seninle mi uğraşacağım der giderdi.kavga mı çıkartmadı, başımda günlerce mi beklemedi başkası olmasın diye.paylaşmıyor ki.
Aşko ben de işsiz bir erkek olsam memur kadına sarılabildiğim kadar sarılırım ama seninki işi ilerletmiş milletle paylaşıyor artık.

İki kişiyle birlikte olduğunu, birbirlerini bildiğini ama bu sana çok aşık olan paylaşımcı beyin artık diğerini istemediğini sen yazın ya Ferhans. Aşktan ölecek maşallah.

Zorunlu'nun yavrum reyizi daha iyi, adam ailesinden falan alıyor şimdilik, iyi kötü de bi işi var. Zorunlu'yu da paylaşmıyor.
Demem o ki allah kimseyi erkeksiz bırakmasın.yoksa kıskançlıktan çatlıyoruz valla.şu hava atanlar da bir acayip sanki kendiniz mi buldunuz? Tamemen kısmete ve şansa dayalı bir mesele.eskaza denk geliveriyor işte.ezilen de aynı, hava atmaya çalışan da aynı.bunlar hep erkeksiz kalma korkusu işte.sıkıntılı meseleler işte.bulması ayrı bir dert, iyisini bulması ayrı bir dert.bir de bulamıyorum diye konu açan tayfa var.😂😂biz en azından 2.seviyeye geçebilmişiz.başkasına bağımlı olmak berbat bir duygu.onu bilir onu söylerim.gerçi şimdi bu şekilde düşünenler için yapay zekadan erkek yapıyorlar.erkekler için de kadın.onu da halledecekler yakında 😀😀para yine her derdi çözecek.neyse bulmuşken keyfime bakayım bari.ileride ne olacak belli olmaz.

Demem o ki allah kimseyi erkeksiz bırakmasın.yoksa kıskançlıktan çatlıyoruz valla.şu hava ataar da bir acayip sanki kendiniz mi buldunuz? Tamemen kısmete ve şansa dayalı bir mesele.ezilen de aynı, hava atmaya çalışan da aynı.bunlar hep erkeksi zkalma korkusu işte.sıkıntılı meseleler işte.bulması ayrı bir dert, iyisini bulması ayrı bir dert.bir de bulamıyorum diye konu açan tayfa var.😂😂biz en azından 2.seviyeye geçebilmişiz.
Aşko herkes erkeksiz kalmaktan korkmuyor ki, inanmazsın ama. Sen de korkma sal biraz, işi olan biri gelir en azından. Korktukça itiyorsun.

Aşko herkes erkeksiz kalmaktan korkmuyor ki, inanmazsın ama. Sen de korkma sal biraz, işi olan biri gelir en azından. Korktukça itiyorsun.
Korkuyorum valla.yıllarca eşim eşim deyip dururlardı da ne kıskanırdim.en azından atandım da 2 erkek yüzü gördüm kaç yaşından sonra.ama hâlâ eski travmalar gün yüzüne çıkıyor.hâlâ eşim eşim diye anlatılıp durulmasına gicık olurum.😬😬 benim kısmet de kaç yaşından sonra biraz açıldı da herkese saldırdım valla.3 sene oldu daha yeni yeni kendime geliyorum.aradaki yılları telafi etmeye çalıştım bilinçsizce.bilirsiniz o yüzden aykırı görüşlerim vardı ama düzelmeye başladı.yaşanması gereken şeyleri zamanında yaşamak çok önemli gerçekten.

Herkes eşinden nasıl bahsediyor bir bilseniz.sanki tanımiyoruz bu ülkenin erkeklerini 😀.ben de bir konu açıp, sevgilimi öveceğim valla.benim ne eksiğim var.nasıl olsa tanıyan yok.

Ben katılıyorum yahhu .. tatilde beache giderim bolca, sahilde bir pansiyon var bazen göruyorum küçük çocuklu kadınlar var ama hayatlarından geçmişler, yüzlerinden bıkķınlık akıyor. Muhtemelen yaşça da benden küçüktürler ama bakınca kötu haldeler iclerinde hayat yok, 20 kg fazlayı kapatmak için kapkara mayoları giymişler, bezgin bezgin takılıyorlar arada cocuğa bagırıyorlar🙄yanlarında da normal yurdum erkeği var işte bizim elemalar hffgh Brad Pitt olacak hali yok ya🙄

Ben katılıyorum yahhu .. tatilde beache giderim bolca, sahilde bir pansiyon var bazen göruyorum küçük çocuklu kadınlar var ama hayatlarından geçmişler, yüzlerinden bıkķınlık akıyor. Muhtemelen yaşça da benden küçüktürler ama bakınca kötu haldeler iclerinde hayat yok, 20 kg fazlayı kapatmak için kapkara mayoları giymişler, bezgin bezgin takılıyorlar arada cocuğa bagırıyorlar🙄yanlarında da normal yurdum erkeği var işte bizim elemalar hffgh Brad Pitt olacak hali yok ya🙄
Zaten en çok o tarz adamlar peş peşe çocuk falan yapıyor.konu sahibi evet kalitesiz bir anadolu erkeği diyecek hâli yok ya öyle değil, gayet eğitimli, kaliteli birisi falan diyor yani 😀😀 allah aşına bu devirde hangi kaliteli, tipi yerinde erkek kilolu kendini salmış, çalışmayan bir kadından peşpeşe 2 çocuk yapar ? Böyle bir kaliteli erkek profili gördünüz mü ? Ne söylenirse sazan gibi atlayıp, kıskanıyoruz.hastanelerin bir çoluk, çocuk, kadın doğum famazingolarını dolaşsınlar.bir tane tipi düzgün, kaliteli bir erkek var mi ?

X