Eşime layık olmak istiyorum . Yardımcı yorumlara ihtiyacım var 🥺

allah aşına bu devirde hangi kaliteli, tipi yerinde erkek kilolu kendini salmış, çalışmayan bir kadından peşpeşe 2 çocuk yapar ? Böyle bir kaliteli erkek profili gördünüz mü ? Ne söylenirse sazan gibi atlayıp, kıskanıyoruz.hastanelerin bir çoluk, çocuk, kadın doğum famazingolarını dolaşsınlar.bir tane tipi düzgün, kalit

Konu sahibi kırılmasın diye bu kadarını yazmamiştim ama içimden geçenler de buydu. 😀
Bu kadar salmişliga rağmen hiç umursamayan sozde çok aşik, çok memnun olan super bir erkek olamaz. Ben de gerçekte hiç görmedim.

Adamın birlikte olabilecegi çok seçeneği olmamış, olmayacak demek ki.

Iste mesele bu. İçten çöz önce. Kocan, kaynanan iyi diye mutluymuş gibi yapma. Kendini gerçekleştirmek için neye ihtiyacın var? Özlemin ne? Bir düşün.
Neye özlemim oldugunu neyin kendi icimde eksik oldugunu bilmiyorum ama ailemin yanindayken daha enerjik oluyorum sanki suan mesela ailemin yanindaym ve baya huzurluyum memleketim mi iyi geoiyor bilmiyorum

Ya yorum yapmayayım diye kendimi günlerdir durduruyorum da başlık beni korkunç rahatsız ediyor. Kilom var durgunum vs diyorsunuz kocanız olmasa bunlarda sorun yok sadece kocanıza layık olmak mı derdiniz.. kilonuzun sizi rahatsız etmesi veya halsizliğiniz, genel hayat enerjinizin kalmaması kocanız harika olduğu için mi bir sorun? Normalde değil mi???

Ben de b12 eksikliği ve kansızlık var bir de hamileliğim yeni olmasına rağmen üstümde çok ağır bir yorgunluk var sürekli uyuyorum hamile olmadan önce böyle değildi. Ben üniversitedeyken süslenip püslenip hikaye atardım şimdi nereye atıyorum. İsterseniz çok zayıf, taş gibi olun erkeğin fıtratında varsa aldatmak gider aldatır. Ben de kiloluyum bundan rahatsızım ama eşime yansıtmıyorum bir erkeğe karşı asla özgüvensiz olduğunuzu belli etmeyin. Eşimin de kusuru var çok canımı sıkarsa ben de o kusurlarıyla dalga geçiyorum.

X