Esime neler oluyor.

Aa adama bak rahatlığa bak."Seni aldatmadiğim sürece konusabilirim "hee başka deli mi ne .Eşinizle iş yapan diğer kadınlardan rahatsızlık duymuyorsunuzda, sadece o kadından duyuyorsanız vardr sizin hissettiğiniz rahatsz edecek bir şeyler.Evli adam elin kadınıyla gülüşüyor ,mesajlasiyor.Eğer sizin mesrebinize uygun seylerse bunlar sizde arkadaşınız olan bir adamla gülüşün konuşun .Ne var ki aldatmayacksiniz sonuçta !

Aa adama bak rahatlığa bak."Seni aldatmadiğim sürece konusabilirim "hee başka deli mi ne .Eşinizle iş yapan diğer kadınlardan rahatsızlık duymuyorsunuzda, sadece o kadından duyuyorsanız vardr sizin hissettiğiniz rahatsz edecek bir şeyler.Evli adam elin kadınıyla gülüşüyor ,mesajlasiyor.Eğer sizin mesrebinize uygun seylerse bunlar sizde arkadaşınız olan bir adamla gülüşün konuşun .Ne var ki aldatmayacksiniz sonuçta !
Eşim öyle çok gülmez mizaci öyle zaten ama kadin msj atıyor arıyor eşimden saçma sapan şeyler için yardım istiyor en önemlisi konuşurken sürekli gülüyorum yani gülümsemiyor ortada birsey yokken kahkaha atmaya başlıyor falan değişik yani

Aldatmak eşinize gore bedenen oluyor demek ki
Bu arada kadınlar hisseder. Ne hıssedıyorsanız dogrudur

Ee siz de onun tabiriyle aldatmadıgınız sürece istediğiniz erkekle konuşabilirsiniz
Kısasa kısas
Ben onu yapamıyorum ki iste herkesle mesafemi yerimi ailemi bilirim yani iş dışında muhabbet ederim ama kimse benimle gevşek gevşek konuşamaz ağzının payını veririm eşim bunu çok iyi bilir

İnsanların iş arkadaşları ile belli bir seviyede muhattap olması normal, kadın erkek farketmez.

Anormal olan eşinizin size saygı duymadan , anlamadan , dinlemeden,işine gelmiyorsa boşanalım , ben buyum tavrı.
Aynen bana anladığın gibi değil söyle böyle dese belki bu duruma gelmezdik ama bana açıklama yapmak zorunda değilim bana karışamazsın çünkü birsey yapmadım diyor dikiliyor

Eşim öyle çok gülmez mizaci öyle zaten ama kadin msj atıyor arıyor eşimden saçma sapan şeyler için yardım istiyor en önemlisi konuşurken sürekli gülüyorum yani gülümsemiyor ortada birsey yokken kahkaha atmaya başlıyor falan değişik yani
Hepimizin iş çevresinde karşı cinsten iş arkadaşları var ama bu kadar samimi değiliz hiç biriyle.
Ben bir kadın hisseder, diyorum. Diğer kadınlara takılmayıp bir kadından rahatsız olunuyorsa orada bir iş var demektir.

Evet tabiki konuşulur ama kadin çok rahat iş seyahatine gittiği ıs arkadaşları kadin erkek aynı evde kalıyorlar falan yani rahatliklarini anlatmaya çalışıyorum bir kez şahit oldum.esimle konuşurken birsey söylüyor kahkaha atıyor yani neye güldüğü bile belirsiz böyle böyle samimiyet yine ilerliyor ve ben esimin bu ortamlarda bulunmasını istemiyorum
Size göre bu rahatlık olabilir ama bana göre değil. Zaten bu durum sizi ilgilendirmez, isteyen istediğiyle aynı evde kalabilir. Neticede o evde kalan sizin kocanız değil. İş arkadaşlarıyla birbiriyle konuşurken elbette kahkaha atabilir, gülebilir. Ayrıca istediği kadar rahat bir kadın olsun iş eşinizde bitiyor. Kadının eşinize zorla bir şey yapacak hali yok. Eşiniz doğru söylemiş size uygun değilse bitirirsiniz evliliğinizi, herkes kendi hayatına bakar.

Hepimizin iş çevresinde karşı cinsten iş arkadaşları var ama bu kadar samimi değiliz hiç biriyle.
Ben bir kadın hisseder, diyorum. Diğer kadınlara takılmayıp bir kadından rahatsız olunuyorsa orada bir iş var demektir.
Bende bunu söylüyorum ama eşim bunu anlamiyor yabanci şirkette çalışıyor bir suru kadin var erkek var ki asistanı var esimin bayan oda usturuplu gayet yerinde oturan kalkan bir kız ben abartsam hepsine laf söylerim

Merhaba kk üyeleri çok uzun yazmayacağım lütfen okur musunuz akıla ihtiyacim var. Biz eşimle 2 sene maddi sıkıntının dibine vurduktan sonra 1 yıldır düze çıktık çok şükür durumları düzelttik. Maddi sorunların çözülmesi ile esime aşırı bir ozguven ve tabi sorumluluğun getirdiği stres geldi bu sefer manevi sorunlar başladı. Söylediklerimi isteklerimi rahatsız olduğum konuları hiç takmıyor. Yurtdisinda birlikte çalıştığı bir bayan var yani eşim burda kadin yurtdisinda arada buraya geliyor zaten telde de sürekli irtibat halindeler ıs dolayısı ile bu kadınla ilk zamanlar bir samimiyet kurmuş ama tabi onların rahatlığı ile bizimki uymadı bana rahatsızlık verdi gülüşmeler konuşmalar falan soyledim uzaklaşmisti trye geldi kadin yine samimi olmaya başlamışlar hastaymış burda Dr araştırmış falan yani yine iş dışında sohbet muhabbet başlamış bunu öğrenince kendisine sordum bana birsey yok dedi bende samimiyet başlayınca ilerliyor afedersiniz kadin rahat yani bizler gibi değil dedim bu sefer ben yanlış birsey yapmadım eğer seni aldatmiyirsam kiminle konuştuğuma karışamazsın yani aldatmadigim sürece istediğimi yaparım diyor senin rahatsız olman senden kaynaklıdır diyor istediği ile arkadaş olur muhabbet edermis böyle kabul edecekmişim yoksa bosanacakmisim bende tamam o zaman bosanalim dedim dilekceni hazırla dedi şimdi 2 gündür konuşmuyoruz 2 kucuk çocuğumuz var ilgili bir baba ama sanırım özgürlük istiyor ben nasıl davranmaliyim esime
Ortada bosanmayi gerektirecek bi sebep yok. Kadin rahat olabilir ortada bi ihanet yoksa sorun yok. Iş arkadaşlarımızla sadece is konusmuyoruz. Hayata dair de hastane, doktor, tatil fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Ben bu konularda cok rahatim. Aldatacak adam illa is arkadasiyla aldatmaz..siz de biraz rahat olun. Bunalttikca ters teper bazi konular

Evet tabiki konuşulur ama kadin çok rahat iş seyahatine gittiği ıs arkadaşları kadin erkek aynı evde kalıyorlar falan yani rahatliklarini anlatmaya çalışıyorum bir kez şahit oldum.esimle konuşurken birsey söylüyor kahkaha atıyor yani neye güldüğü bile belirsiz böyle böyle samimiyet yine ilerliyor ve ben esimin bu ortamlarda bulunmasını istemiyorum
Arkadaşım kadının rahat olması tehlike değil, aksine işi gücü olan rahat hareket eden kadın daha mesafelidir böyle sorunlu ilişkilere, zaten canı ne isterse yapan, kimseye minnet etmeyen bir kadın ne diye uğraşsın elin evli çocuklu ortadoğulusuyla...ama kocan niyeti bozduysa buna da asılır başkasına da, elbet bulur kendi gibi bı kansız.Bence sen kadını değil kocani sorgula

Kadına cesareti veren kocanız .Yüz bulmasa iş dışında niye konuşsunlar niye yardım istesin üstelik saçma sapan şeyler için isteniyor yardımda .Zavallim kocanizdan başka yardım isteyecek kimsesi yok galiba . Kocanizda üste cikiyr birde .Aile yaşantınız nasıl bilemem.Bana çok ters şeyler .

Bende bunu söylüyorum ama eşim bunu anlamiyor yabanci şirkette çalışıyor bir suru kadin var erkek var ki asistanı var esimin bayan oda usturuplu gayet yerinde oturan kalkan bir kız ben abartsam hepsine laf söylerim
Siz eşinizin davranışına günah keçisi olarak kadını seçtiniz sadece. Problem kadın, kadının rahat olması, gülmesi konuşması değil eşinizin davranışları. Adam anında sizi gözden çıkarabiliyor, buna odaklanın kadına değil.

Aynen bana anladığın gibi değil söyle böyle dese belki bu duruma gelmezdik ama bana açıklama yapmak zorunda değilim bana karışamazsın çünkü birsey yapmadım diyor dikiliyor

Ban göre de bunun türkçesi, bir haltlar karıştıyorum ya da karıştıracağım ama şimdilik ortaya dökülsün, sen bil istemiyorum.

Siz eşinizin davranışına günah keçisi olarak kadını seçtiniz sadece. Problem kadın, kadının rahat olması, gülmesi konuşması değil eşinizin davranışları. Adam anında sizi gözden çıkarabiliyor, buna odaklanın kadına değil.
Hayır benim kadınla bir problemim yok onlar öyle yetişmiş rahat insanlar yani problem esimin benim rahatsız olduğumu bile bile yapıyor olması ve bana karışamazsın demesi hiç bir mesajımda kadına kötü birsey yazmadım bunu nerden çıkardınız

Hayır benim kadınla bir problemim yok onlar öyle yetişmiş rahat insanlar yani problem esimin benim rahatsız olduğumu bile bile yapıyor olması ve bana karışamazsın demesi hiç bir mesajımda kadına kötü birsey yazmadım bunu nerden çıkardınız
Ama siz boşanmak istiyorsunuz aslında sorun çözüldü sayılmaz mı?

Ya siz ifade edemiyorsunuz ya biz yanlış anlıyoruz o zaman. Ben konuda kadından başka bir şey görmüyorum çünkü.

Ya siz ifade edemiyorsunuz ya biz yanlış anlıyoruz o zaman. Ben konuda kadından başka bir şey görmüyorum çünkü.
Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum kadını anlatmamin sebebi neden rahatsız olduğumu anlayın diye burda aslı olan esimin davranışları yani kadının hareketleri normal siz abarttınız için eşiniz bunalmış olabilir diyebilirsiniz mesela veya yok bencede normal değil böyle samimiyet eşiniz kaba davranmış da diyebilirsiniz olayı anlatmadan sadece sonunu yazsam hiçbirsey anlasilmayacakti

Buna bir şey diyemeyiz herkesin dinamikleri farklı
Ayrılmanın abartmakla alakası yok ki birbirinize uymuyorsanız ayrılırsınız çünkü bu büyük çatışma
Herkesin hayata bakış açısı farklı bende farklı görüşler den yararlanmak istiyorum ben olayın içinde olduğum için belki bazı şeyleri göremiyorum yada bazen anlatmak rahatlatır insanı

X