Eşime olan güvenim bitti

Hep başkalarını düşündüğümüz için mutsuz oluyoruz. Ama bi düşün düzelmezse nereye kadar böyle gidecek? Hep böyle bir hayat yaşayabilecek misin? İyice düşünüp kararını ver

Bu dünyada hiç kimse insanın kendisinden daha değerli değil, neticede çevrenizde benim için çok değerli dediğiniz o insanlara da değeri veren sizsiniz. Ayaklarının üzerinde durabilecek kapasitede, işi ve mesleği olan bir kadınsın. Mutsuzsun, mutsuzsan hiç arkana bakmadan çık o evden. Babanla da açık açık her şeyi konuş, eski kafaların çoğu sevgi bitti, sevmiyorum falan anlamaz, dolandırıldım de, aldatıldım de açıkca. Hata yapmasını bekliyorum demişsin, daha ne hata yapacak güzel kızım? Allah yardımcın olsun, yolun ve bahtın açık olsun.

Adam Ergen, siz bağımlı ebeveyn modunda oldukça, bu ilişki bitse yine başka bi Ergen bulur sizi. Önce durun ve yetişkin bir insan nasıl davranmalı bunu düşünün.

İçinizdeki çocuğa yönelin. Bu adama bağımlı olmanızin nedeni, eksik hissettiginiz duyguları tamamlamak için ama deniz suyu içmek gibi.

"Evlilik kader, mululuk tercihtir.". Diye bir kitap önerim olacak. Yetişkin olmadan boşanmayi düşünmeyin bile.

Hep başkalarını düşündüğümüz için mutsuz oluyoruz. Ama bi düşün düzelmezse nereye kadar böyle gidecek? Hep böyle bir hayat yaşayabilecek misin? İyice düşünüp kararını ver
Düşünüyorum hep düşünüyorum. Düşüne düşüne beyin kalmadı zaten, bakalım neler olacak. Çok sağol arkadaşım

Babam da bu şehirde şuan. Annem babam ayrı demiştim yorumlarda. Ben annemin evinde kalıyorum, babam da kendi evinde. Buluştuk her şeyi anlattım, o da hak verdi. Şükür çok şükür diyorum. Evet kendi ayaklarımın üstünde duruyorum hamdolsun, babamın manevi desteği çok önemliydi benim için. 2 ay ayrı kalma kararımızı ve olan her şeyi anlattım, hak verdi. Sen evinde kal o gitsin nedeye gidiyorsa dedi ve yüz ifadesinden anladım eşime çok sinirlendi öfkelendi, nasıl böyle bir şey yaşatabilir kızıma gibisinden. Olanlar bu şekilde, desteğiniz için minnatarım varolun

Kitap tavsiyenizi bugün sipariş verdim burda vaktim bol hemen bitireceğim kitabı, beni nasıl da çözdünüz çok şaşkınım şuan

Siz gerçekten sevginin ne olduğunu anlayamamışsınız...Sizin bu anlattıklarınız sevgi değil... İnşallah gözünüzü açarsınız ve etrafınızdaki şu sarmaşıklardan kurtulup,çocugunuzla misler gibi bir hayata başlarsınız demekten başka birşey bulamadım... Ama emin olduğum tek şey var ki bu "sevgi" değil...İnsan sevdiğinin kirpiğine zarar vermek istemez...Herşeyi geçtim ,başka kızlarla görüşmek?

İyi ki seviyormuş(!)
Sevmese neler yapardı Allah bilir
Ne bileyim arkadaşlarla tatile çıkıyorum der ama kimle gittiği mağlum, seni dolandırırdı hem maddi hem manevi sömürürdü. Kızlarla buluşur seni defalarca aldatırdı falan iyi ki seviyo seni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…