EŞİME TOKAT ATTIM 1 AYDIR BENLE KONUŞMUYOR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar daha demin eve geldi direk boynuna sarıldım öptüm birşey demedi.Hep böylemi sürecek özür dilerim çok pişmanım dedim yine cevap vermedi sadece yatak odasına üstünü değiştirmeye giderken;Ben senden çocuk yapmaya korkuyorum,çocuğumuzuda döversin diye korkuyorum dedi.Çok ağrıma gitti şimdi ben yatak odasındayım o oturma odasında yatıyor gidip yanına mı yatsam ? :KK43:

Babası azarlıyor, kızı tokat atıyor, nesiniz tam olarak?

Gecelik giyip tokat attığınız eşinizle barışmaya çalışmakta ne tür bir ne yapacağını bilmemezliktir🤦

Eşiniz biraz daha sürtsün burnunuzu, ne siz ne de ailenizden başka bir saygısızlık yapmasın eşinize.

Siz zaten iyi bir eş olsanız babanız eşinizi azarlayamazdı, oradan belli saygısızlığınız.
Aaa bir de gecelik giyip herifi yataga atipmi barisacak ne gunlere kaldik yarabbim

Arkadaşlar daha demin eve geldi direk boynuna sarıldım öptüm birşey demedi.Hep böylemi sürecek özür dilerim çok pişmanım dedim yine cevap vermedi sadece yatak odasına üstünü değiştirmeye giderken;Ben senden çocuk yapmaya korkuyorum,çocuğumuzuda döversin diye korkuyorum dedi.Çok ağrıma gitti şimdi ben yatak odasındayım o oturma odasında yatıyor gidip yanına mı yatsam ? :KK43:
Bu seferde o yatak odasına kacacak iyisimi birak biraz kendi haline birak

derya adında bir erkek arkadaşı 11 de gel beni almaya yazmış halısaha için 11-12 (gece)saatleri arasında bende deryayı kadın sandım bu ne dedim tam o açıklarken vurdum kafası dolaba çarpıp kanadı sonra ben deryayı aradım ama derya erkekmiş...
Hiçbir zaman konu ne olursa olsun karşınızdaki kişi açıklama yapmadan yargılama yapmayın. Önce dinleseydin evet ismi ve mesajı görünce eminim elin ayağın titremiştir bir an. Ama keşke önce bi dinleseydin. Kadına şiddetin her türlüsüne karşıyken, erkeğe yapılanı da görmezden gelemeyiz. Düşünsene, gururu ayaklar altında kaldı o tokatla. İncindi, kırıldı, hatta soğudu senden. Kesinlikle affettir kendini. Özür dile pişmanlığını çok kez dile getir. Offf kötü olmuş yaa, valla karışık bi durum..

daha önce babamda çok azarlamıştı haksız yere onun birikimide olabilir ama başkasına kızıp bana tepki gösterceck biride değil
Peki babanız,eşinizi haksız yere azarlarken siz naptınız? Evin şamar oğlanı mı bu çocuk ?Gelen azarlasın giden tokatlasın.Yazik adama, inşallah bi an önce kurtarır kendini bu durumdan.

😃😃nedense okadar güldümkî basligi
Okuyunca.
Osmanli tokatiydi heralde, kendine hala gelememis.🤣
Affettirmek icin güzellikler yapsaydin bari

Merhabalar 2 yıllık evliyim eşimi çok seviyorum bana 1 kez olsun hiç sesini bile yükseltmedi yanımda küfür felan etmez çok saygılı bir insan ama 1 ay önce yanlış anlaşılmadan dolayı eşime çok sert bir tokat attım o gündür bu gündür bana bir kelime dahi etmedi 1 aydır ne yatağa geliyor ne ilişkiye giriyoruz yemeğini dışardan yemeye başladı.1 ay içinde kendisine çok yanaştım özür diledim ama ses bile çıkarmadı.Aldatacak bir erkek değil hala evden işe,işten eve geliyor.Yemek yemeye annesigile veya dışarı gidiyor ne yapabilirim lütfen yardım edin :KK43:
Ben olsam bende konuşmam insan anlamadan dinlemeden fevri davranmamalı cok pişman olduğunu dile getir bence oturup konusun

derya adında bir erkek arkadaşı 11 de gel beni almaya yazmış halısaha için 11-12 (gece)saatleri arasında bende deryayı kadın sandım bu ne dedim tam o açıklarken vurdum kafası dolaba çarpıp kanadı sonra ben deryayı aradım ama derya erkekmiş...
Bence konu fake ya. Osmanlı tokadı mi attın naptın da adamın kafa dolaba çarpıp kanayacak. Kesin fake.

Git bence.
Şiddet beni de çok sinirlendiren, asla kabul edemeyeceğim bir şey ama boşanmak istemiyorsan ve gerçekten pişmansan her yolu dene.

Git yanına sarıl. Gerçekten pişman olduğunu hissettir. Seni seviyorsa ve boşanmayı düşünmüyorsa, bir ay çok uzun bir süre. Özlemiştir diye düşünüyorum.

haklsınız bir kaç kere babam eşimi haksız yere azarlamıştı ona bile karşılık vermeyip haklsınız baba diyip geçip köşeye oturmuştu ben bu adamı hak ediyor muyum diye düşünmeye başladım 2 gündür...
Konuşarak çözmek yerine proplemlerinizi şiddete kapılmak neden adamı sessiz bulmuşsunuz tebesine çıkmışsınız şiddetin kadını yada erkeği yoktur yine helal olsun sizin seviyenize düşmemiş eşinizin adına üzüldüm

ne kadar sinirlenmiş olursanız olun derya denilen şahıs kadında olsa bir adamın açıklaması dinlenir madem eşiniz çok iyiydi niye güvensizlik yapıyorsunuz. şiddete başvurmak evcilleşmemiş insanların işidir, bundan sonra da en ufak hatasında delirip vurmayacağınızı adam ne bilsin? ben size tavsiye filan vermem. çünkü burda tokat atılan kişi kadın olsaydı eşinize ağzımıza geleni söyler sana da çık git o evden derdik. şiddetin affı yoktur

😃😃nedense okadar güldümkî basligi
Okuyunca.
Osmanli tokatiydi heralde, kendine hala gelememis.🤣
Affettirmek icin güzellikler yapsaydin bari

Birkaç tane benzer yorum okudum. Sadece merakımdan soruyorum, konu sahibi eşim bana tokat attı deseydi aynı şekilde cevap verir miydiniz?

Ki bence muhteşem bir karaktere sahip eşi. Şiddete karşı tavizi yok. Öyle ki gelecekte çocukları olsa onların da şiddet göreceği konusunda korkuları olduğunu belirtmiş. Böyle sağlam karakterli ve donanımlı bir insan öyle güzellikle falan affetmez. Öpücükle, sarılma ile affetmez. Aksine daha da itici olur bu hareketler onun için. Ancak bir daha şiddete meyli olmayacağına ikna olursa affedebilir. Belki affetmeyebilir de.

Evet maalesef ki bu hayatta şiddete maruz kalan, ezilen taraf hep kadınlar oluyor. Bu tür konuları da hep şiddete maruz kalan kadınlar açıyor. O yüzden anlıyorum verilen tepkileri. İçten içe bir kere de erkek yaşasın bunu diyor, derinlerde bir yerde keyif Alıyoruz bundan. Ancak asıl sorun şiddet. Kadını erkeği yok bu işin. Asıl sorun şiddete başvurma ihtiyacı hisseden insanın tehlikeli biri olduğu gerçeği. Konu sahibinin eşi bunun farkında olan biri ki affedemiyor. Gelecekten korkuyor, güvenemiyor belli ki.

Maalesef donanımlı, bilgili, ruh sağlığı normal, şiddete karşı olan her insan bir türlü dengini bulamıyor. Kabus gibi bir döngü bu. Kadını da aynı erkeği de. Şiddetin asla bir seçenek olmaıdığını düşünen her insan şiddete uğruyor. Yazıktır ya.

Şimdi güzel abicigim yengeye tokat atmissin belli. Inşallah yenge akıllıdır da gerekeni yapar.
Eğer boksla filan ugrasmiyorsan bir erkegin kafasini yaracak kadar kuvvetli olamazsın. O nasıl tokat öyle adam yerinden uçuyor resmen dolaba çarpıyor. Ya sen 80 90 kilo güçlü kuvvetli bir hatunun eşi de 40 45 kilo cılız bir adam.
Ama cinsiyetin ne olursa olsun bu kuru ozurle koynuma girmeye calisan biri benim icin cok degersiz olurdu.
Ne yani onunla sevistin diye seni affedecek mi. Bu bir ödül mu.
Eskiden aranız iyiysen her sevistiginizde bir çeyrek altın mi takıyordu.
Eğer gercekten kadinsan ve eşin anlattigin gibi biriyse geç karsisina samimi duygularınla anlat kendini.
Mesela deryayi kadın sandim seni kaybetmekten korktugum için ı tepkiyi verdim hala da seni kaybetmekten çok korkuyorum. Eğer bir daha tekrarlarsam direkt bosanalim agzimi acip birşey demeyeceğim gibi.
Ama yok ya bence sen erkeksin çünkü sorulan sorulara tek cümlelik cevaplar veriyorsun. Derdin varken Bu kadar kısa konuşuyorsun. Senin derdine Bile ben destan yazdım. Herkes böyle 1 er cumleyle derdini anlatsa bdv de 123456789......sayfa konu olur mu ya. Hayır bu çok saçma.
Sen osman abisin

Diyecek birşey bulamadım.. Eşinizi siz daha iyi tanıyorsunuz ona göre hareket edin bence.. Ama gerçekten zor gibi görünüyor adama şiddet uygulamışsınız..

Pelinsu, bence Pelinsu olma ihtimaliniz yüksek diye size böyle hitap ettim, Berkecan'sanız kusura bakmayın bu kadar kusuru hoş görürsünüz artık.
Trollemek yerine insanoğlu geleceği inşaa ediyor vay be deyip aklınızı hikaye yazmaya değil, üretip yararlı olmaya harcayın bence.
Bakınız adamlar aştı, yarın karşınıza dikilecek bu robotlar🤣🤣🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X