eşimi eve almadım

Cok ayip eetmissin. Guven sarsar. Kacta gelirse gelsin, kol kirilir yen icinde kalir. Birak eve almamayi, yataga bile küs girilmez. Sabah o evi terk etmiceksen 1 geceyi ayri gecirmenin hic bi anlami yok. umarim esin bu yaptigini ccocukluk olarak gorur de meseleyi uzatmaz.

Çok şımarıklık etmişiniz burun ameliyatınız 2 ay evliyken olmusunuz bekleyemezmiydi onu düşünün 2 aylık eş yüz göz şiş ilgi bekliyor kafam dagılsın diye çıkıyor külkedisi muamelesi görüp kapıda bırakılıyor bir taşır başında iki taşır sonra öyle bir bırakırki yere sizi sonra buraya gelir eşim cok degişti neden diye sorarsınız bu böyle kolay kapanmaz bence

Sonucta sizden izin almis simdi arkadaslariyla otururken saatin gectigini anlamamis olabilir veya saat 12 ye geliyo benim eve gitmem lazim hanim kizar vs. demek de kucuk dusurucu olabilir. 2 3 olmamis saat sonucta 12 bucuk cok da gec degil. Fazla olmus yaptiginiz ama simdi arayip cagirsaniz da geri gelir mi bilemedim. Bi msj atip yoklayin isterseniz sinirliyse sakinlesince konusursunuz

2.5 aylık evlilik başlarda sorun yaşadınız şimdi hersey yolunda . Bu cümle için 3 sene geçmesi lazım . Evliliginizın oturmasına daha çok var . Ve olgun bi kadın olmanı tavsiye ederim . Yoksa kavga gürültü ile geçer bu yıllar . Kapıyı acmamak doğru bir davranış değil . Ama geç geldiğinde uyarmak, yeterince uyarmak daha dogru bi davranis olur ..

Yanlış yapmışsınız eve geldiğinde tepki gösterseydiniz uygun bir dille daha iyiydi. Haklıyken haksız oldunuz durduk yere. E peki nerde şimdi eşiniz olduğu yeri de bilmiyorsunuz daha sıkıntılı değil mi? Nerde olduğunu bilmemektense yan odada olup kavga etmiş olmayı tercih ederdim şahsen.

Allahım ya vur deyince öldüren tipler oluyoruz ya aşırı rahat..yarim saat geç kalmış adam ne var eve almayacak?Hayır birde burun ameliyatı çok ta zor bir olay değil ki..çok abartıyorsunuz sonra da ciyak ciyak "kocam benimle ilgenmiyor eve bile gelmiyor diye yırtınıyorsunuz..çocuklar olgunlaşmadan evlenmesin mümkünse.

Aradi yada mesaj atti mi ?
Ben aradım geldi eve aşağıda arabadaymış. Gitmeden de saçma sapan tartışma çıkarıp arkasını dönüp gitmişti. Burun ameliyatını kücümseyen arkadaşlar üstüne birde grip oldum ve hem burnum tamponlu hem boğazlarım şiş Nefes darlığından sabahlara kadar ağladım. En azından bir mesaj veya arayabilirdi geciktim nasılsın vs diye. Benim tepkim bu yüzden

2 bucuk aylik evlisiniz hemen hemen yeni evli sayilirsiniz
diz dize goz goze olmanız gerekir ki herseyi gectim 1 hafta olmamis ameliyat olmussunuz sizin yaninizda olmasi gerekiyor,
Esiniz sanirim daha ozgurlugune veda edememiş
Wc ye giderken de dahil mi bu dizdize gözgöze olma durumu?
Yani yeni evliler diye yapışık ikizler gibi olmak gerekmiyor bence aslında.Herkese nefes alacağı kadar bir yasam alanı bir özel zaman ayırmak lazim eşiniz bile olsa değil mi?

2,5 aylık evliyim. Başlarda çok sorun yaşadık ama her şeyi rayına oturtmuş mutluyduk. Eşim bu akşam arkadaşlarıyla gitmek istedi tamam dedim. Sabah 7 de kalkıp işe gidiyor ve biraz önce eve geldi. Kapıyı kilitledim arkada anahtar bıraktım. Aç kapıyı dedi açmadım gelme eve dedim indi gitti. Bu saat olmuş yeni geliyor ve ben 6 gün önce burun ameliyatı oldum hala kendimi iyi hissetmiyorum..
Haklısınız ama keşke o kadar büyük tepki göstermeseydiniz.

Ben aradım geldi eve aşağıda arabadaymış. Gitmeden de saçma sapan tartışma çıkarıp arkasını dönüp gitmişti. Burun ameliyatını kücümseyen arkadaşlar üstüne birde grip oldum ve hem burnum tamponlu hem boğazlarım şiş Nefes darlığından sabahlara kadar ağladım. En azından bir mesaj veya arayabilirdi geciktim nasılsın vs diye. Benim tepkim bu yüzden
Sorunmu vardi estetik mi?

2.5 aylik evlilikte simdiden bunlari yasamak ve yasatmak cok ayip.
Adam size haber vermis habersiz gitmemis ki ..o aramadi siz arasaydiniz o zaman. ..
Adamin gittigini de burnundan getirmissiniz ...
Yazik valla adama :-)

Bardağı taşıran son damla oldu. Genel olarak ilgisiz hep göz ardı ettim ama artık bende yoruldum bu umursamazlıgından
İlgisizlikten ben de bayağı muzdaripdim, görmüşsünüzdür belki açtığım o talihsiz başlığı. Ayrıldım ama siz evlisiniz tabi daha zor oluyor.
Konuşmayı deneyin derim.

X