Eşimi kaybettim

Hndnth

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2021
14
10
34
Merhaba arkadaşlar buraya hep okumak için girerdim ama öyle daraliyorumki ilk defa yazıyorum canımı aşkımı kaybedeli 17 gün oluyor 30 yaşındayım 7 aylık bir kızım var buna nasıl dayanılır bilmiyorum,herkeZ sever kocasını ben öyle böyle değil gece uyurken izlerdim ,hafta sonu uyurken ozlerdim uyutmazdim ,kanser olduğunu öğrenmemiz ve onu kaybetmem 13 gundu,8 yıl sevgili olduk 5 yıl evli kaldım 13 yıl beraberdik hiç yasamaj istemiyorum çok özledim

Merhaba arkadaşlar buraya hep okumak için girerdim ama öyle daraliyorumki ilk defa yazıyorum canımı aşkımı kaybedeli 17 gün oluyor 30 yaşındayım 7 aylık bir kızım var buna nasıl dayanılır bilmiyorum,herkeZ sever kocasını ben öyle böyle değil gece uyurken izlerdim ,hafta sonu uyurken ozlerdim uyutmazdim ,kanser olduğunu öğrenmemiz ve onu kaybetmem 13 gundu,8 yıl sevgili olduk 5 yıl evli kaldım 13 yıl beraberdik hiç yasamaj istemiyorum çok özledim
Başınız sağ olsun çok acı bir durum, bebeğine doyamadan bu dünyadan gitmesi çok üzücü..ne kanseriydi , hastalığı hiç belirti vermedi mi ?

Ahh okurken nasıl hissettim sizi, başınız sağ olsun. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı yer, ne desem olmuyor. Allah cennette kavuştursun sizi🙏🏼😔😔

Başınız sağolsun sizlere sabır diliyorum çok zor olsa gerek 🙏😔

Rabbim merhameti ile muamele etsin... Basiniz sagolsun... Hic bir teselli sozu sizi yeskin etmez ama... Bir evladiniz var ... Esinizin hatirasi size emaneti.... Evladiniz icin ayakta kalmalisiniz... Hemde dimdik... Cunku bu esinize olan goreviniz... Hep bunu aklinizda tutun... Acilar geciyor zamanla... Kimi yikarak kimi yakarak kimi dagitip... Ama geciyor...

X