Esimi nasil ikna edebilirim guzellikle

Bilmiyorum gunces kafam çok karışık ben Allaha havale ettim artık burada dertlerimi anlatmiyacagim sadece soru soracağım dünkü yazılanlardan sonra epey ağladım sonra bosver Allah bilsin dedim

Hayir açmadım canım sıkıldıkça buraya yazmak istedim kadinlar anlarlar diye biri geçmişimi döktü şöyle yaptın böyle sordun böyle şeylere ne gerek var hani ben buraya dert dökmeye gelmişim

Defne banin acilinca gel bir konusalim. Agladim deyince icime dert oldu konunu bastan sonra tekrar okudum kimse seni incitecek bir sey yazmamis sen neden bu kadar agladin gel anlat. Yoksa sen mi bizimle alay geciyorsun ben pek karar veremedim dogrusunu sen anlat bize.

Defne banin acilinca gel bir konusalim. Agladim deyince icime dert oldu konunu bastan sonra tekrar okudum kimse seni incitecek bir sey yazmamis sen neden bu kadar agladin gel anlat. Yoksa sen mi bizimle alay geciyorsun ben pek karar veremedim dogrusunu sen anlat bize.
Kocasının kendisini ayakta uyuttuğu konusunda gözünü açtık, ondan ağlamıştır.

Ben bazı kadınları anlamıyorum neden her şeye karışan kendini sahip, kadını malıymış gibi sanan erkeklerle evleniyorsunuz? Sizin hakkınızda nasıl karar verme hakkına sahip olabiliyorlar?

X