Eşimi sevmiyorum

Umutsuzevkadini12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2020
66
-14
31
Merhabalar bu sitede ilk yazışım ve siteyi henüz çözemedim biraz karışık geliyor tıpkı şuanki ruh halim gibi.
Ben 6 yıllık evliyim 2 yılda flört dönemim oldu. Eşimle tanıştım ve kafa yapısı olarak bana uygundu evlendim. Yalnız severek evlenmedim çünkü ailemde çok problemler vardı. Sürekli şiddet dayak engelli kardeşlerim vb sürekli suçlanma duygusu vesaire bende evlenip mutlu olurum diye düşündüm. Eşimle hiç mutlu değilim ne yatakta nede ruhen. Cinsel ilişkide zevk almıyorum. Eşim de bana düşkün oldukça bir dediğimi iki etmiyor tip olarakta yakışıklı maddi olarakta iyi ama ben mutlu değilim. Benden ayrılmak istemiyor ve doğu kökenli biri boşanmayı kötü bir şey olarak görüyor ve bende boşanıp dul kalmak istemiyorum ama mutsuzum da lütfen bir akıl verin

Merhabalar bu sitede ilk yazışım ve siteyi henüz çözemedim biraz karışık geliyor tıpkı şuanki ruh halim gibi.
Ben 6 yıllık evliyim 2 yılda flört dönemim oldu. Eşimle tanıştım ve kafa yapısı olarak bana uygundu evlendim. Yalnız severek evlenmedim çünkü ailemde çok problemler vardı. Sürekli şiddet dayak engelli kardeşlerim vb sürekli suçlanma duygusu vesaire bende evlenip mutlu olurum diye düşündüm. Eşimle hiç mutlu değilim ne yatakta nede ruhen. Cinsel ilişkide zevk almıyorum. Eşim de bana düşkün oldukça bir dediğimi iki etmiyor tip olarakta yakışıklı maddi olarakta iyi ama ben mutlu değilim. Benden ayrılmak istemiyor ve doğu kökenli biri boşanmayı kötü bir şey olarak görüyor ve bende boşanıp dul kalmak istemiyorum ama mutsuzum da lütfen bir akıl verin
Boşanıp yine dayak yediginiz evemi döneceksiniz?
Tam olarak ne istediginizi netleşdirin önce.Hem dul kalmak istemiyorum hemde boşanmak istiyorum diyorsunuz ikisinden biri olmak zorunda?
Eşinizede yazık yani sorunlu biriside değil yani sevmiyordunuz neden evlendiniz şimdide ayrilmak istiyorsunuz.Evlilik terapistinemi gitseniz acaba?

evliliği kurtuluş olarak görmüşsünüz ancak hiçbir anlamda tatmin olamıyorsunuz anladığım kadarıyla. boşansanız hayata nasıl devam edeceksiniz peki? mesela çalışıyor musunuz maddi problemler oluşur mu?

Yatakta keyif almamanız onu çekici bulmamanızla mı ilgili, yoksa cinsel bir sorun mu var taraflardan birinde?
Bu kısmı çözerseniz çok kriz bir durum değil gibi.

evliliği kurtuluş olarak görmüşsünüz ancak hiçbir anlamda tatmin olamıyorsunuz anladığım kadarıyla. boşansanız hayata nasıl devam edeceksiniz peki? mesela çalışıyor musunuz maddi problemler oluşur mu?
Aslında çalışabilirim iyi bir işim vardı ama bıraktım. Maddi olarak zorlanmam da manevi olarak çok zorlanırım birde içine kapanık biriyim.

Ben 6 yıllık evliyim 2 yılda flört dönemim oldu. Eşimle tanıştım ve kafa yapısı olarak bana uygundu evlendim. Yalnız severek evlenmedim çünkü ailemde çok problemler vardı. Sürekli şiddet dayak engelli kardeşlerim vb sürekli suçlanma duygusu vesaire bende evlenip mutlu olurum diye düşündüm. Eşimle hiç mutlu değilim ne yatakta nede ruhen. Cinsel ilişkide zevk almıyorum. Eşim de bana düşkün oldukça bir dediğimi iki etmiyor tip olarakta yakışıklı maddi olarakta iyi ama ben mutlu değilim. Benden ayrılmak istemiyor ve doğu kökenli biri boşanmayı kötü bir şey olarak görüyor ve bende boşanıp dul kalmak istemiyorum ama mutsuzum da lütfen bir akıl ve
Merhaba🌸 Durumunuza çok üzüldüm.Ama eşinize de üzüldüm. Eğer sizi seviyorsa her ne kadar sevmediğin biriyle olmak zorsa sevilmediğin biriyle de birlikte olmak çok zordur. Siz ne kadar sevmeyi denediyseniz belki o da sevilmeyi beklemiştir. Keşke bu duruma hiç düşmeseymişsiniz. Ama olmuş bir kere. Siz hiç sevmediğiniz birine kurtulmak için gitmişsiniz, sizinle evlenen kişi de belki mutlu bir yuva güzel bir gelecek biraz da aşk için evlenmiştir. Yani kendi hayatımı kurtarayım derken kendi hayatınızı da onunkini de mahvetmişsiniz. Bu saaten sonra yapmanız gereken şey eğer sizi seviyorsa onu sevmeye çalışmak benim fikrim. Merak ediyorum eşinizle hiç soyal aktiviteleriniz oluyor mu? Baş başa vakit geçirebiliyor musunuz? Arada bir yemeğe gidiyor musunuz? Yani sizin de gönlünüzü kazanacak hiç mi bir şey yapmadı?

söylerken artık klişe geliyor ama terapi alsanız ? eşinizi yakışıklı olarak görüyorsanız beğeniyorsunuzdur zate

söylerken artık klişe geliyor ama terapi alsanız ? eşinizi yakışıklı olarak görüyorsanız beğeniyorsunuzdur zaten
Eşimi çekici bulamıyorum hiç bir anlamda bana hitap edemiyor maalesef 🥲 kendimi suçluyorum hep işin içinden de çıkamıyorum

Merhaba🌸 Durumunuza çok üzüldüm.Ama eşinize de üzüldüm. Eğer sizi seviyorsa her ne kadar sevmediğin biriyle olmak zorsa sevilmediğin biriyle de birlikte olmak çok zordur. Siz ne kadar sevmeyi denediyseniz belki o da sevilmeyi beklemiştir. Keşke bu duruma hiç düşmeseymişsiniz. Ama olmuş bir kere. Siz hiç sevmediğiniz birine kurtulmak için gitmişsiniz, sizinle evlenen kişi de belki mutlu bir yuva güzel bir gelecek biraz da aşk için evlenmiştir. Yani kendi hayatımı kurtarayım derken kendi hayatınızı da onunkini de mahvetmişsiniz. Bu saaten sonra yapmanız gereken şey eğer sizi seviyorsa onu sevmeye çalışmak benim fikrim. Merak ediyorum eşinizle hiç soyal aktiviteleriniz oluyor mu? Baş başa vakit geçirebiliyor musunuz? Arada bir yemeğe gidiyor musunuz? Yani sizin de gönlünüzü kazanacak hiç mi bir şey yapmadı?
Eşime söyledim sevmediğimi çok üzüldü iki gün uyumadı benim içinde çok zor bir durum intiharı bile düşündüm . Eşim sürekli sürpriz yapıyor yemeğe çıkarıyor ben mutlu olayım diye herseyi yapar arkamda bir dağ gibi ama ben mutsuzum onu da mutsuz etmek istemiyorum çok iyi davranıyorum o mutlu oldun diye yani rol yapıyorum

X