Eşimi terk etmiştim, pişmanım barışmak istiyorum:(

Konu sahibi bazı şeylerin üstünü örterek bizden yardım alamazsınız. Ben hala ilk yorumumda israrciyim. Annenizi bu kadar taksaniz kocaya kacmazdiniz. Sizi buna pişman edicek şeyler yapmış sözlerini tutmadı çok fedakarlik yaptım demişsiniz. Eğer bu adamın yaptıklarını yazarsanız geri dönmeniz için akıl vermiycegimizi bildiğinizden konuyu anlatmıyorsunuz. Acaba madde bağımlısı miydi da sözünu tutmadı. Hem de ıssız diyorsunuz. Siz annenize uyup sadece mahalle meselesi yüzünden bosanacak biri gibi durmuyosunuz.
Madde oyle birsey degil yani hergun kavga gurultu gecti

Konuyla ilgili çok az detay vermişsiniz ve ısrarla sorulmasına rağmen detaylara inmiyorsunuz; bu da detaya girince sizin bile karşınızdakine hak veriyor olduğunuz fikrini oluşturdu bende. Sizi gaza getiren ve en başta zaten bu kişiyle evlenmenizi istemeyen bir anneniz var. Anneniz için tek problem de eşinizin işsiz olması değilmiş demek ki çünkü iş bulunca da burada bulsun diyor ve sizin mutluluğunuzu zerre kadar önemsemiyor. Olay gerçekten bundan ibaretse ailecek adamın yakasından düşün de mutlu bir hayat sürsün diyeceğim ama bir sebepten dolayı detaya girmiyorsunuz. O yüzden bu yorumu yaparak da kimseye haksızlık yapmak istemiyorum.

Madde oyle birsey degil yani hergun kavga gurultu gecti
Siz şuan en önemli mesele adres değişikliği olduğunu dusunuyorsunuz ama çiçeği burnunda bir çift olarak kavga ettiğiniz için normal olarak boşanmak istemissiniz anneniz de destekciniz olmuş. Şimdi onu ozlediginiz için kocanız gözünüze melek görünmüş anneniz suçlu olmuş diye dusunuyorum

Siz şuan en önemli mesele adres değişikliği olduğunu dusunuyorsunuz ama çiçeği burnunda bir çift olarak kavga ettiğiniz için normal olarak boşanmak istemissiniz anneniz de destekciniz olmuş. Şimdi onu ozlediginiz için kocanız gözünüze melek görünmüş anneniz suçlu olmuş diye dusunuyorum
Ben onu semtinden yasamayi kabul ettim annemin yanina gidice karar degistirdim annem buraya gelmezsen bosa dedi

X