Eşimi yanımda istiyorum, yorgunum bitkinim

Bu sanayide bir sey var ,gercekten, erkekleri cekiyor, benim yegenim kaportaci olmak istiyor mesela vizyona gel

Kırmak istemiyorum ama bu kadar her şey üzerindeyken ve eşin hiç yardım yapmıyorken neden 2. Bebek ?
Ben sizlerde ki cesareti anlayamıyorum. Allah yardımcın olsun diyeceğim sadece. Çünkü belli ki bir otorite kuramayacaksın.
Benim yorumu yapmisin kizz

Arkadasim 19 aylik bebem var, esim destek. Bende cocuk istiyorum ama yemin edim cesaret edemiyorum. Hic kaza maza demeyin. Dogum kontrol hapini aksama 10tane alarm kurmusumki unutmayim diye. Su saatten sonra hamile kalsamda doguma kadar cocuk 30 ayliga gelmis olacak, yani okula baslayacak. Ama ben tobe cesaret edemiyorum
Aceleniz neydiki ardi ardina hamilelik

Hadi onu gectim. Sanayide calismanin dukkan acmanin nedemek oldugunu biliyomusunuz. 24 saatin neredeyse 14 saati esiniz yok olacak. Geriye kalan saatte yemegiydi uykusuydu kendine hayri olmaz kaldiki 9 aylik bebenizle sizle ilgilensin

En iyi ihtimalle işkolik bir adamla evlisin kötü ihtimal eve gelmek istememesi. Sonuçta hamile olduğun ve evde bir çocuk da olduğu için ev onun için rahat bir ortam değil şuan.
Ama velakin her kelimeni yaşadım her kelimeni çok ama çok iyi anlıyorum. Ne yapabilirsin ben ne yapabildim ki? Öncelikle ikinci hamileliğin yeniyse aldırabilirsin . Alışverişe gitmiyorum diye rest çekebilirsin en azından onu yapsın. Ben öyle yapmıştım. İmkanın varsa eve yardımcı alıp kendine daha fazla vakit ayırmaya çalışabilirsin bana en iyi bu geldi. Spor yaptım kuaföre gittim. Dışarda kahvaltıya gittim yeri geldi. Çok iyi geldi bana . Ama sen de biliyorsun seven vakit ayırır kaçansa kovalanır . Önce kovalamayı bırak . Onun hayatının merkezi olmaya çalışma sal kendi haline . Ama asla hayatının merkezi de olmasın. Onu bekleyeceğine 2 lere kadar ki bende öyle beklerdim yat uyu. Uykunu al. İmkanın varsa evden çalışabileceğin işlere bak. Arkadaş edin ve varsa arkadaşların onlara daha çok zaman ayır. Sen diyorsun ya ben eşimi istiyorum diye . O da istese yanında olmak için can atar. Üzgünüm o hevesini almış. İstediğin gibi tepki koy. Geleceğimiz için diye diye 5 senem gitti benim dişlerimi sıkmaktan dişlerim kırıldı. Hiç ilgisi bile yok kendi istekleri için yaşıyorlar. Psikolojim bozuldu destek ilaç vs aklımı oynatmaya ramak kalmıştı. Hiç o laflara bel bağlama.. kendine ait yaşamaktan zevk almaya bak. Yoksa sağlığından olursun. Katlanamadığın noktada ayrıl.

9 aylik bebek ve 3 aylik hamilelik?
Neye guvenerek?
Esini geceden geceye gören birine gire fazla cesursunuz.
Esinizin o saate kadar calistigi inandirici degil. Ozellikle pazar gunu burada sanayide tek bir dukkan acik olmuyor.

Benzer bir konuyu daha önce de açmıştınız. Eşinizin sizin yanınıza gelesi yok bence yazmıştım. Arkadaşlar yorumumu beğenmemeşti ve hatta sizi de anlayışsızlıkla suclamıslardı. Keşke gelip tekrar yorum yazsalar ne diyecekler çok merak ediyorum.

Ben iddiamın arkasındayim. Eşinizin eve gelesi yok. Sizi sevdiğini ve anladığını düşünmüyorum.

Bi insanın hayalinin sanayide dükkan açmak olduğunu ve hatta bu hayal? Icin ev sattığını da ilk defa duyuyorum. Çocuğu olan bir baba için fazlaca hayalperest bir atılım olmuş.

Keşke 2.çocuğa hamile olmasaydınız.. yani çok mu lazımdı kocanıza 2.bir evlat? üzgünüm sizin icin ama eşiniz böyle bir adam.

Sitemle , ağlamakla üzülmekle düzelmez.
Hatta ben aldattigini dusundum

Kızlar moralim çok bozuk içimi dökmek için yazıyorum. Eşim çok güzel bir işi varken maaşı çalışma saatleri vs. çok iyiyken sanayide dükkan açmaya karar verdi. Altınları bozdurup evimizi satıp sırf onun hayali diye böyle bir işe kalkıştık. 2 yıllık evliyiz, daha ilk evime evliliğe yeni alışmaya çalışırken başka bir ev başka düzene alışmak zorunda kaldım. Evimizi satmış olmak altınları bozdurmak falan hiç umrumda değil inanın. Ama 9 aylık bir bebeğimiz var ve şuan da 3 aylık hamileyim. Ve eşim yaklaşık 8-9 aydır yani işi kurduğundan beri 11-12 den aşağı gelmiyor. Benim söylenmemle kızmamla nadiren 9 gibi geldiği olsa da her gün cumartesi pazar dahil sabah 8 akşam 12 hatta bazen 1 bazen 2 ye kadar yok. Aylardır mutfakta masada karşılıklı oturup yemek yiyemiyoruz gece 12 de o geldiğinde işte anca bir yarım saat oturabiliyorsak odur. Evin alışverişi, genel olarak ev hersey benim üzerimde. Çocuk konusunda zaten hiç yardımcı değil, bir de üstüne yeni hamilelik. Çok yorgun hissediyorum kendimi, bu konuyu ailemle konuşup dertleştigimde ne yapsın çalışıyor adam diyorlar, eşime kendimi anlatmaya kalksam anlayışsızsın diyip kızıyor. Kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki sabah 8 den akşam 12 ye kadar inanın kafayı yicem artık. Annemle de babamla da gorussem yetmiyor ben eşimi istiyorum yanımda. Bugün yemek hazırladım mesaj attım erken gel diye yine gecikicem dedi. Gecikicem lafından o kadar bıkmışım ki bir anda ağlamaya başladım eşime yazdım döktüm birsuru sen bunu kendin seçtin, bundan yıllar sonra en güzel zamanlarımızı birlikte geciremedik diye pişman olucaksin iş işten geçmiş olacak yanında bizi bulamıcaksın diye. Sonradan pişman oldum ama gerçekten o kadar bitkinim yorgunum ki her gün ağlıyorum ona ihtiyacım var ama yok hiç vakit ayırmıyor hayatı sadece iş oldu. Güzellikle söylesem fayda etmiyor kavga etsem fayda etmiyor. Kalakaldım öyle. Siz yerimde olsanız ne yapardınız? Ne yapmalıyım bana fikir verirseniz sevinirim

üzüldüm sizin adınıza ama eşiniz düzelmiycek asıl problemler de ikinci bebek doğduktan sonra başlıycak kaç aylık hamilesiniz bilmiyorum ama geç değilse aldırın bence

Kızlar moralim çok bozuk içimi dökmek için yazıyorum. Eşim çok güzel bir işi varken maaşı çalışma saatleri vs. çok iyiyken sanayide dükkan açmaya karar verdi. Altınları bozdurup evimizi satıp sırf onun hayali diye böyle bir işe kalkıştık. 2 yıllık evliyiz, daha ilk evime evliliğe yeni alışmaya çalışırken başka bir ev başka düzene alışmak zorunda kaldım. Evimizi satmış olmak altınları bozdurmak falan hiç umrumda değil inanın. Ama 9 aylık bir bebeğimiz var ve şuan da 3 aylık hamileyim. Ve eşim yaklaşık 8-9 aydır yani işi kurduğundan beri 11-12 den aşağı gelmiyor. Benim söylenmemle kızmamla nadiren 9 gibi geldiği olsa da her gün cumartesi pazar dahil sabah 8 akşam 12 hatta bazen 1 bazen 2 ye kadar yok. Aylardır mutfakta masada karşılıklı oturup yemek yiyemiyoruz gece 12 de o geldiğinde işte anca bir yarım saat oturabiliyorsak odur. Evin alışverişi, genel olarak ev hersey benim üzerimde. Çocuk konusunda zaten hiç yardımcı değil, bir de üstüne yeni hamilelik. Çok yorgun hissediyorum kendimi, bu konuyu ailemle konuşup dertleştigimde ne yapsın çalışıyor adam diyorlar, eşime kendimi anlatmaya kalksam anlayışsızsın diyip kızıyor. Kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki sabah 8 den akşam 12 ye kadar inanın kafayı yicem artık. Annemle de babamla da gorussem yetmiyor ben eşimi istiyorum yanımda. Bugün yemek hazırladım mesaj attım erken gel diye yine gecikicem dedi. Gecikicem lafından o kadar bıkmışım ki bir anda ağlamaya başladım eşime yazdım döktüm birsuru sen bunu kendin seçtin, bundan yıllar sonra en güzel zamanlarımızı birlikte geciremedik diye pişman olucaksin iş işten geçmiş olacak yanında bizi bulamıcaksın diye. Sonradan pişman oldum ama gerçekten o kadar bitkinim yorgunum ki her gün ağlıyorum ona ihtiyacım var ama yok hiç vakit ayırmıyor hayatı sadece iş oldu. Güzellikle söylesem fayda etmiyor kavga etsem fayda etmiyor. Kalakaldım öyle. Siz yerimde olsanız ne yapardınız? Ne yapmalıyım bana fikir verirseniz sevinirim

Çok büyük bir aşkla mı evlendiniz, yoksa çoğu evlilik gibi, e hadi yaşımız geldi, evleneyim, evde işlerimi yapan biri olsun, düzenli cinsellik yaşayayım diyen bir erkek ve evleneyim yuvam çocuğum olsun diyen bir kadının evliliği mi? Çünkü mantık evliliklerinde ya da aşkın sevginin bittiği evliliklerde durum böyle oluyor. Adam çalışıyorum bahanesi altında istediği hayatı yaşıyor, evi otel gibi kullanıyor, tüm sorumluluk kadında oluyor ve kadın duygusal olarak tükeniyor.

Kesinlikle tavrını koymalısın,kesinlikle. 1 gün dükkanı kapatmalı. çok işi varsa yanına yardımcı almalı. size mutlaka zaman ayırabilmeli,net ol konuşmalarında. ve sürekli söyle

Siz cok haklisiniz hemde hamilesiniz bu donem de esiniz in buyuk destegine ihtiyaciniz var bir kere patlarsiniz icinizi doker siniz ama sorunlar cozulur bence esinizle bu konuyu ayrintili konusun bir cozume kavusturun insallah duzelir

X