Eşimi yanımdan nasıl uzaklaştırabilirim...

sternoklavikular

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2023
1.034
-302
27
Herkese Selam... Hanimlar benim eşim evde bir iş yaaprken Sağolsun sürekli peşimde dolanıyor küçük bir çocuk gibi
Örneğin mutfağa giriyorum yemek yapmaya yanımda yardım etmek istiyor lakin ben mutfakta yemek yaparken yanımda birisni istemiyorm fırına bişeyler atıyorum surekli kontrol ediyor pişmiş mi yanmış mı diye yemek masasını topluyorum brden toplamaya başlıyor ve tabaklari üst üste koyuyor ben tek tabağa döküyorum kalanları evi süpürüyorm elimden alıyor makinayi ve koltuğun altlarını almıyor yatağın altını almıyor çamaşırları yamuk katlıyor uyuz oluyorum hiç bir şeye Karışma diyorum illa karışıyor çok geriliyorum napcam bununla maç izlemez dizi de izlemez sürekli dibimde baydı nasıl uzaklaştriirm akıl fikir verin bana

Herkese Selam... Hanimlar benim eşim evde bir iş yaaprken Sağolsun sürekli peşimde dolanıyor küçük bir çocuk gibi
Örneğin mutfağa giriyorum yemek yapmaya yanımda yardım etmek istiyor lakin ben mutfakta yemek yaparken yanımda birisni istemiyorm fırına bişeyler atıyorum surekli kontrol ediyor pişmiş mi yanmış mı diye yemek masasını topluyorum brden toplamaya başlıyor ve tabaklari üst üste koyuyor ben tek tabağa döküyorum kalanları evi süpürüyorm elimden alıyor makinayi ve koltuğun altlarını almıyor yatağın altını almıyor çamaşırları yamuk katlıyor uyuz oluyorum hiç bir şeye Karışma diyorum illa karışıyor çok geriliyorum napcam bununla maç izlemez dizi de izlemez sürekli dibimde baydı nasıl uzaklaştriirm akıl fikir verin bana

İstediğin de bu değil miydi zaten. Kocam da kocaaam diye geziyordun neyden şikayetleniyorsun

bu arada konuya gelecek olursak bence bu kadar eşinizi işlerden sıyırmaya çalışmayın. ben eşime her işi yaptırmaya çalışıyorum bulaşık makinesi boşalttığında falan karman çorman yapıyo mesela asla demem şunu böyle yapmışsın diye. aklı sıra istiyor ki benim işimi beğenmesin yaptırmasın ama ben asla o numaralara gelmem yapsın sürekli her şeye ben yetişemem. alışmış adam ne güzel yapsın bırak koltuğun altını da sen yaparsın ne güzel işte.
ben çok söylenen hiç bir şeyden memnun kalmayan insanların yoruldum ah vah laflarına hiç katlanamıyorum.

Bunları buraya yazdığınıza göre, eşiniz bu işleri yaparken siz ona sevgi göstermiyor, sohbet etmiyor ve ilgilenmiyorsunuz. Tatlı bir sohbet eşliğinde, siz bulaşıkları hallederken onunda mutfağı süpürmesini, çay demlemesini vs isteyebilirsiniz.

Sizinkine 'Bulmuş ta bunuyor' denir.

Amen tanrem ne gadan da mikemmel bir koca bey…

Teyzecim kocamı övün, bakın benim ne muhteşem kocam var konusu açıyorsun da biraz çaktırmadan yap bari de anlamayalım 😂😂😂

Teyzecim kocamı övün, bakın benim ne muhteşem kocam var konusu açıyorsun da biraz çaktırmadan yap bari de anlamayalım 😂😂😂
Oltaya gelmişim valla sizlerin yorumunu görmeden yazmıcam bi daha 😂 İlgi manyağı mı bu insanlar anlamadım 😵‍💫

Ya kuzum senin hiç işin gücün yok mu genelde baktım da kim konu açsa ilk yorum yapan sensin ben buraya sadece derdim olduğunda falan giriyorum bu işten para mı kazanıyorsn açıkçası merak ettim
Hayır çok seviyorum da benim yapıma ters ben tek başıma yapmayı daha çok seviyorum

Teyzecim kocamı övün, bakın benim ne muhteşem kocam var konusu açıyorsun da biraz çaktırmadan yap bari de anlamayalım 😂😂

X