Esimin ailesi esimi cok uzuyor, biraz ic dokmek istedim..

Neden engelliyosun, o yüzden biseyin farkinda degiller. Gidip ugrasicak ekspertiz vs, piyasayi gorucek, anca ondan sonra anliycak anyayi konyayi, engellerseniz daha cok duyarsiniz arada ki farki cebe atacak laflarini, yanlis yapıyorsunuz, mantığınizi anlamadim, amaciniz ne?
Bence de, bunlar arabayla hiç uğraşmamış, oradan oraya koşturmamış belli ki:)
Bir oraya bir buraya gitsinler ki hiçbirinde şoförlük de yokmuş sanırım, arabayı şu anki yerinden alacak şoför ayarlamak, arabaya benzin atmak, bugüne kadar ki harcamalarını karşılamak gibi şeyleri de bir yapsınlar bir ters düz olsunlar, çürümeye yüz tutmuş arabanın MTV ve Trafik sigortası ödenmediyse, muayenesi de yapılmadıysa durduğu her an zarar eden arabacıklarından kurtulmak için 40 takla atarlar😂

Bence de, bunlar arabayla hiç uğraşmamış, oradan oraya koşturmamış belli ki:)
Bir oraya bir buraya gitsinler ki hiçbirinde şoförlük de yokmuş sanırım, arabayı şu anki yerinden alacak şoför ayarlamak, arabaya benzin atmak, bugüne kadar ki harcamalarını karşılamak gibi şeyleri de bir yapsınlar bir ters düz olsunlar, çürümeye yüz tutmuş arabanın MTV ve Trafik sigortası ödenmediyse, muayenesi de yapılmadıysa durduğu her an zarar eden arabacıklarından kurtulmak için 40 takla atarlar😂
Evet yani o yüzden ille de engel olup üste bi de parayı cebe indirmekle itham edilmede israri anlayamıyorum ben

Evet yani o yüzden ille de engel olup üste bi de parayı cebe indirmekle itham edilmede israri anlayamıyorum ben
Aynen, ki vallahi bence tabii miras kalan bir araçla uğraşmak daha zor, hele de araç eski çürük çarıksa, vergisidir sigortasıdır, ruhsatın mirasçıların üzerine yapılmasıdır derken oradan oraya giderken ettiğiniz masrafı aracı satınca karşılayamıyorsunuz bile :))
Biz çok uğraştık bu tip meselelerle bir günde defalarca İstanbul’un bir yakasından diğerine gidip geldik, bir de rahmetli babam yıllar evvel kullandığı bir aracı noterden değil de elden satmış mı🤦‍♀️ araç babam üzerine kayıtlı görünüyordu hala ama trafikten çekilmiş hurdaya ayrılmış, bir de onunla uğraştık, diğer araba için yalnız ben olsam valla şeytan dedi hiç uğraşma arabaya vur balyozu hurdaya çıkar 😂😂

valla şeytan dedi hiç uğraşma arabaya vur balyozu hurdaya çıka
Bir koçun gazabı.😐
Konu sahibi siz niye engel oldunuz.
Arabayı gidin alın arkadaşım usaginiz değil akü expertiz parasını verin kime satıyorsanız satın diyecekti zor engelledim
Bırakın gönderseydi arabayı eşiniz.Bu araba yüzünden kötü olmuş eşiniz.Verin kurtulun.Eşinizin tansiyonu da düşsün.

Eşinizi neden dışladıklarını ve kp'nin ölmeden önceki vasiyetini anlamadım. Ayrıca nisanda nişan yaza düğün ne demek şuursuz mu bunlar ya da gelin kız.

Kiz ztn tam numune.
Cenaze de 6 aydır ayrılarmis
Kız ortak arkadaştan duyuyor il dışına geldi her türlü ise koştu 1 hafta istanbulda bizle kaldı arada işine gitti geldi hala haftasonu orada kalıyormuş bu arada kalabalık zamanda komsuda kaldı
Su an eşimin kardeşi çok kötü durumda kendini suçluyor kayıp normal bir kayıp değildi kendisi ambulansa indi ama vefat etmiş indi 3 4 dk içinde olmuş.
Su an olay madem geliyor evlenine döndü kimse o çocuğa ne istediğini sormuyor

Bir koçun gazabı.😐

Bırakın gönderseydi arabayı eşiniz.Bu araba yüzünden kötü olmuş eşiniz.Verin kurtulun.Eşinizin tansiyonu da düşsün.

Biz il dışındayız arkadaşından istemişti çocuk ztn galerici babasını tanır her hafta yanına uğrardi
Eşim aslında paldır küldür insanlara davranmayı sevmez sonra o uzulecekti bu ilk sebep
2. Sebep kendileri istediği fiyatı söylesin dedim.
3. De kardeşi cezalandirilmis olacaktı o çocuk yarı ölü gibi onun suçu yokki ehliyeti yok ztn hersey ile o uğraştı.
Su an arkadaşı ararsa bekle diyecek aramazsa kendileri arar sorar ugrasir

Bu arada ailece ustalar amcasının oğlu 1 kez aramadı bile kv buyutmus- arabadan anlamayan insanlar değiller
Sanırım parasızlık korkusu para hirsina dönüştü
Oysa insan olsa vallahi kıskanmam her derdine koşardım

Biz ztn olayın dışındayız ben sebepleri açıkladım biraz ortalık durulsun istedim yoksa böyle olur diye tek kelime etmez karışmaz artik ben desem de karismaz

Olay ztn kardeşine baskıdan çıktı anne çocuğun üstüne gitme o fiyat olmaz dedi evde küçük kardeşine de her gün baskı yapiyormus

Biz il dışındayız arkadaşından istemişti çocuk ztn galerici babasını tanır her hafta yanına uğrardi
Eşim aslında paldır küldür insanlara davranmayı sevmez sonra o uzulecekti bu ilk sebep
2. Sebep kendileri istediği fiyatı söylesin dedim.
3. De kardeşi cezalandirilmis olacaktı o çocuk yarı ölü gibi onun suçu yokki ehliyeti yok ztn hersey ile o uğraştı.
Su an arkadaşı ararsa bekle diyecek aramazsa kendileri arar sorar ugrasir
Sizin anlamadığınız konu arabayı eşinizin aldırması.Çekecekti o arabayı kayınvalidenin evinin önüne.Anahtarı verecekti.Ne yaparsanız yapın diyecekti.Satılırken hakkını alıp,imzasını atacaktı.Onların gözünde siz arabaya el koymuş gibi gözüküyorsunuz.O yüzden eşinizi düşman gibi görüyorlar.

Sizin anlamadığınız konu arabayı eşinizin aldırması.Çekecekti o arabayı kayınvalidenin evinin önüne.Anahtarı verecekti.Ne yaparsanız yapın diyecekti.Satılırken hakkını alıp,imzasını atacaktı.Onların gözünde siz arabaya el koymuş gibi gözüküyorsunuz.O yüzden eşinizi düşman gibi görüyorlar.

Kendileri yardım istedi 3 aydır tek gelişme yoktu, bundan çıktığının farkındayız ztn
Ama her gün arıyorlardı
Araba da çürükler çıkınca olay oldu

Bir koçun gazabı.😐

Nillev valla miras meselelerinden tiksinti geldi, böyle konuları görünce kendi meselelerim geliyor aklıma :)) ölen öldüğüyle kalıyor geride kalanlardan bazıları mal mal diye ölüp bitiyor, babam vefat ettiğinde daha mezarlıktan dönüldü, ölen babama kalacak miras hakkı dahi masaya yatırılmıştı ben baba diye ağlarken, insanı zorla zıvanadan çıkarıyorlar her şeyi yıkarım yakarım dedim artık o raddeye getirmişlerdi beni de, ki yaparım ben yıkarım deyince eşim de elinde balyozla gelir hadi yıkalım diye, sonra adı deliye çıkan ben oluyorum :))

Bu dünyada biraz deli olman şart yoksa insanlar çekilecek gibi değil.

ben yıkarım deyince eşim de elinde balyozla gelir hadi yıkalım diye, sonra adı deliye çıkan ben oluyorum :))

Bu dünyada biraz deli olman şart yoksa insanlar çekilecek gibi değil.
Siz karı koca koçun gazabı🤣
Miras konularında aslında herkesin gerçek yüzü açığa çıkıyor.Herşey eşit ve adil olduğu sürece sesim çıkmaz.Ama haksızlık varsa ben de hakkımdan vazgeçmem.

Konu arabanın çürükleri değil ki🙁

Ben sizi çok iyi anlıyorum ama eşim öyle biri değil hem üzülür hemde bu kdr sert bir hamle onu daha çok üzer yapsa çok pişman olurdu eşimi tanıyorum ona daha yumuşak adımlar gerek
Ztn suçlu kardeşi değil annesi

Konu sahibi eşiniz versin arabayı.Atsın anahtarı önlerine.Desin ki bundan sonrasına ben karışmıyorum.Siz arabayı satacağınız zaman haber verin.Ben imzamı atar,hakkımı alırım desin.Olay bu sadece.Bunu yapmadığı sürece karşı taraf daha da üzecek onu.

Kendileri yardım istedi 3 aydır tek gelişme yoktu, bundan çıktığının farkındayız ztn
Ama her gün arıyorlardı
Araba da çürükler çıkınca olay oldu
Esila işte arkadaşlarda diyor ki siz zaten başka şehirdesiniz, biz ilgilenemeyiz arabayla siz ilgilenin satışa mı koyacaksınız ne yapacaksanız yapın satışta bana haber verirsiniz gelir imza atar hakkıma düşeni alır giderim diyecekti eşiniz.
İnsan ailesini az çok bilir annesiyle kızkardeşinin böyle yapacağını öngörmeliydi.

X