eşimin arkadaşından pis mesaj

kızlar bakın normal hayatımızda kavgacı gürültücü bana gayet sakin davranan adam o an bana sinirlendi ve öyle yaptı diye düşündüm ama çok aptalca düşündüm çünkü beni bu hale o getirdi neler dedi kendimi suçlu hissettirdi :KK43:

Kimse kimseyi oyle hissettirmez. Siz olay o yonden buyusun istemiyorsunuz sadece. Sucu ne olursa olsun hatta aldatmis dahi olsaniz tekme tokati haketmiyordunuz. Kocaniz da iyi biri falan degil. Sahsen benim esime oyle bir mesaj gelecek yani o mesaj dolayli olarak benim ozelimle de ilgili, esim herifi napar tahmin bile edemiyorum. Arkadasi sizi ve esinizi bu sekilde dusunebilmis. Yani aralarinda bu muhabbetler donuyor. Esinizin arkadasina kizmamasinin sebebi o. Yerinizde olsaydim mesaj icin arkadasina degil bu cureti verdigi icin esime kizardim.

Çünkü koca denen Mahlukat aslında iyi biriymis her zamanki gibi

Yine bir "ama ozunde iyi biri" vakasi. Tamam mesaja odaklanalim biz de. Madem iyi biriymis...

Ne psikoloğu ya, Adam bildiğin pislik. Boşanma korkusu da kalmamış çünkü boşamayacsğınızı biliyor. Ayrıca babanız dayağı duyup bişey demezse zaten dövmeyeceği varsa döver. Şu ana kadar evden kovmanız gerekirdi. Ciddi anlamda boşanmak istediğinizi hissettirin.

ben gerçekten körmüşüm remen kör :KK43: bende tartışırken tırnak geçiriyorum da adam da bana ondan vurdu diyordum sinirim geçince önceleri ama ne olursa olsun bunun asla olmaması gerekir değil mi :KK43: insanın babası bile tepki vermeyince ne düşüneceğini bilemiyor :KK43:

Arkadaşımın ablası bu yaz aslında iyi biri dediği kocası tarafından öldürüldü
Asla böyle konulara iyi niyetle yaklasamam
Anne babanın her doğru dediği doğru değildir
Su an evine dön derler destek olmazlar boşanmak için
sizi kocanız oldurunce de ahh yavrum nasıl kıydilar diye ağlarlar sanki sizi eve geri gonderen onlar değilmiş gibi
Ben olsam bosanirim hem arkadaş çevresi iğrenç hem de kendi iğrenç

Kimse kimseyi oyle hissettirmez. Siz olay o yonden buyusun istemiyorsunuz sadece. Sucu ne olursa olsun hatta aldatmis dahi olsaniz tekme tokati haketmiyordunuz. Kocaniz da iyi biri falan degil. Sahsen benim esime oyle bir mesaj gelecek yani o mesaj dolayli olarak benim ozelimle de ilgili, esim herifi napar tahmin bile edemiyorum. Arkadasi sizi ve esinizi bu sekilde dusunebilmis. Yani aralarinda bu muhabbetler donuyor. Esinizin arkadasina kizmamasinin sebebi o. Yerinizde olsaydim mesaj icin arkadasina degil bu cureti verdigi icin esime kizardim.

Yine bir "ama ozunde iyi biri" vakasi. Tamam mesaja odaklanalim biz de. Madem iyi biriymis...
:KK43:

Ne psikoloğu ya, Adam bildiğin pislik. Boşanma korkusu da kalmamış çünkü boşamayacsğınızı biliyor. Ayrıca babanız dayağı duyup bişey demezse zaten dövmeyeceği varsa döver. Şu ana kadar evden kovmanız gerekirdi. Ciddi anlamda boşanmak istediğinizi hissettirin.
evet öyle yapacağım yeter artık dayanamıyorum :KK43:

Üvey babanızsa olaya dışardan bir yabancı gibi yaklaşıp bunların huyu böyle bulaşmayımda üstüme kalmasın diye düşünüyor olabilir.
Her kavgada siz tırnaklıyor eşiniz dövüyorsa ve olur olmadık sebepler bu kadar büyüyorsa üvey babanız kocası gitsin konuşsun Buda sussun bende evime gidip rahatlayım diye düşünüyor sanırım

Arkadaşımın ablası bu yaz aslında iyi biri dediği kocası tarafından öldürüldü
Asla böyle konulara iyi niyetle yaklasamam
Anne babanın her doğru dediği doğru değildir
Su an evine dön derler destek olmazlar boşanmak için
sizi kocanız oldurunce de ahh yavrum nasıl kıydilar diye ağlarlar sanki sizi eve geri gonderen onlar değilmiş gibi
Ben olsam bosanirim hem arkadaş çevresi iğrenç hem de kendi iğrenç
Gerçekten mi Jessey Jessey ? Başınız sağ olsun, çok üzüldüm.

Tekme-tokat dayak yemişsiniz, hâlâ kocişinizi dilinizden düşürmüyorsunuz. Sizin kociş iyi biriyse dövmeyenler melek herhalde? Kocanız bir maganda sevgili kız kardeşim, pisliğin biri. Boşanmanız şart ama siz muhtemelen bu gece koynuş koynuş barışırsınız kocişinizle.

Maalesef . :KK43:
Sağolun burcutk burcutk
En çok da olan çocuğa oldu 8 yaşında annesi gözlerinin önünde öldürüldü psikolojik tedavi görüyor bir de adamın ailesi utanmadan o bizim torunumuz biz de kalacak diye almaya çalışıyor

Maalesef . :KK43:
Sağolun
En çok da olan çocuğa oldu 8 yaşında annesi gözlerinin önünde öldürüldü psikolojik tedavi görüyor bir de adamın ailesi utanmadan o bizim torunumuz biz de kalacak diye almaya çalışıyor
Çünkü oğulları errrrkek, ufak bir hata yapıp karısını öldürmüş, olabilir yani. Pislik insanlar.

Çok zor, çok; umarım çocukcağız atlatabilir :KK43:

Eşinizin arkadaşı patavatsızın teki.Sizinle ilgili yada başka bir kadınla ilgili herhangi bir detay içermeyen klişe bi laf yazmış.Aklınca espri yapmış.Erkekler arasında bu veya benzer bir msj sorun teşkil etmez genelde.Siz çok aşırı tepki vermişsiniz.Tırnak geçirmek nedir?Hangi canlıya tırnak geçirirseniz geçirin mutlaka bi reaksiyon verir.Eşiniz ağır tahrikinize karşı irade gösterememiş malesef.Yüzde yüz suçlu diyemiyorum.Daha önceki dayak olaylarınızı bilmiyorum ancak siz iyi bir çift değilsiniz.Aynı dili konuşmuyorsunuz.Ben eşinizin yerinde olsam boşardım sizi ve hergün çekmezdim inanın.Ancak o da bu durumda sizi stres topuna çevirmiş galiba boşamadığına göre.Burada da eşiniz haksız.Siz psikolojik bi destek alın bence.Aşırı tepki verme probleminizi çözmelisiniz.

X