eşimin arkadaşından pis mesaj

Arkadaşlar merhaba bu saate kadar sinirimden üzüntümden doğru dürüst uyuyamadım hemen konuya giriyorum. dün akşam 11 gibi eşimle tv izliyorduk. işyerinden çok samimi arkadaşı var o aradı ama ben maç muhabbeti yaparlar vs diye boşver açma şimdi dedim eşimde boşver yarın konuşuruz dedi açmadı hemen arkasından bir mesaj geldi sexe ara ver de aç telefonu demiş gülmüş. ben şok oldum aşırı tepki verdim bu adam azcık laçka ama bu mesajı atacak kadar değil evli bebeği var. eşime ara ağzının payını ver bu saatte evli barklı adama bu msj atılır mı dedim msj atçam senin çenen durmaz şimdi dedi atmadı sonra olay büyüdü bana abartıyosun kötü niyeti yok dedi o bunu dedikçe ben resmen kriz geçirdim.eşim bana vurdu tekme attı boğazımı sıktı kızlar çok çok moralim bozuk eşimden özür beklerken bana hala abartıyorsun diyo. eşimde başkalarıyla özel hayatı konuşacak biri hayatta değil bu adam nasıl böyle mesaj atar lütfen akıl verin ben abartıyormuyum nasıl ağladım hala onu savunursun diye ama neler diyo bana:KK43::KK43: nasıl hareket etmeliyim bilemiyorum biz annemlerle aynı apartmandayız onlar geldi sese babam da sen git o adamın ağzının payını ver dedi onlar gittikten sonra eşim siz görürsünüz demek bana inanılmıyor dedi ya ben çok kötüyüm :KK43::KK43::KK42::KK42:

Su an asıl derdiniz kocanızin şiddet uygulaması olmalı
Boşanmaya düşünüyorsunuz sanırım
İnşallah yine böyle saçma nedenle sizi döverken hayatınızı kaybetmezsiniz

gözlerim şişti ağlamaktan sesim kısıldı ve ben bunları haketmedim seni affetmicem asla diyorum boşan o zmn kızım diyor ya of:KK43::KK43:
İkiniz de sinirle konuşuyorsunuz diyeceğim ama durum bu sınırı çoktan aşmış. Gereken bu. Eşiniz de ilgisizce boşanın diyor. Neden duracaksınız o evde? Dayak yemek için mi?

İkiniz de sinirle konuşuyorsunuz diyeceğim ama durum bu sınırı çoktan aşmış. Gereken bu. Eşiniz de ilgisizce boşanın diyor. Neden duracaksınız o evde? Dayak yemek için mi?
aslında böyle biri değil bir olay olduğu zaman ben aşırı tepki veriyorum tırnaklarımla elini fln çizdiğim zaman hemen vuruyor kızlar canım yanıyor artık :KK43::KK43:

gözlerim şişti ağlamaktan sesim kısıldı ve ben bunları haketmedim seni affetmicem asla diyorum boşan o zmn kızım diyor ya of:KK43::KK43:
Boşa sende ? Çık babanın evine olsun bitsin nedir yani ? Ortalık malımısın sen ? Sahibinmi o senin ? Senin kendi iraden yokmu? Ne demek dövmek. Dövmek ne demek ya ? Benim babam bana bi kere elini kaldırmamış kocam mı kaldıracak ?? O adamın ağzının payını verir koyarım kapının önüne. Defolsun gitsin pislik. Arkadaşıyla bilmem ne muhabbeti yapsın.
Ağlama sakın. Kendine gel. Böyle pislik için değermi gözyaşı akıtmaya ya.

hala daha bana o adamı tanıyorum kötü niyeti yok şakasına yazmış diyo ya delircem karınla olan münasebetten bahsetmiş adam nasıl bu kadar rahat oluyor bu adam kızlar üstüne ben tepki verince bana vuruyor:KK43: onu affetmicem
Bel altı bir saka bu.. Igrenc bir saka bu..

Espri anlayısları bu mu yani..?
Aman ne güldük ne güldük bizde.

Bel altı bir saka bu.. Igrenc bir saka bu..

Espri anlayısları bu mu yani..?
Aman ne güldük ne güldük bizde.
eşim ilk mesajı okuyunca güldü benim sinirden kızarmış suratımı görünce sanırım mesaj atıp ağzının payını vermek istedi ama ara konuş dedim ama adam bana şaka yapmış tanıyorum kötü niyeti yok diyo hala :KK43::KK43:

aslında böyle biri değil bir olay olduğu zaman ben aşırı tepki veriyorum tırnaklarımla elini fln çizdiğim zaman hemen vuruyor kızlar canım yanıyor artık :KK43::KK43:

Ikiniz de degisiksiniz eline tırnak geçirmek nedir insanca konuşarak anlasamiyormusunuz

Şiddet uygulamayı kendine hak gören bir ayiya ne anlatsaniz anlamaz değişmez
Zaten adam belli evli kalmak istemiyor
Bosanin
kızlar eşim normal hayatımızda melek gibi herşeyiyle harika ama bir tartışma olduğu zaman asla kendine toz kondurmuyor çok bunaldım artık ne yapayım gideyim ağzını burnunumu kırayım saçmalama kötü niyeti yok dedikçe delirdim bana vurdu bu sefer :KK43:

eşim ilk mesajı okuyunca güldü benim sinirden kızarmış suratımı görünce sanırım mesaj atıp ağzının payını vermek istedi ama ara konuş dedim ama adam bana şaka yapmış tanıyorum kötü niyeti yok diyo hala :KK43::KK43:
Kendinizde suç bulmaya çalışıyorsanız siz üstüne gitmişsiniz biraz, sizin tek hatanız bu ama şiddet affedilecek bir şey değil.

X