eşimin arkadaşının eşi ve bizim diyaloğumuz

eski konularınızdan birinde karşı komşunuzun da eşinize olan ilgisinden ve size eşinizin yatakta nasıl olduğunu sorduğundan vs bahsetmişsiniz.
bana ilginç geldi. böylesi tuhaf bir olayın sürekli başınıza gelmesi düşündürücü

ikinci kez başıma geliyor bi komşu olayı şimdi bir de bu olay. Sonuçta bende derdimi paylaşmak için konu açıyorum sizlerin fikirlerini almak için. Tutupta acaba bu konuyu açsam kk da sahte konu olarak düşünürlermi diye düşünmüyorum sahte olduğunu düşünen yazmaz olay bukadar basit.. cevabınız için teşekkür ederim

Kesinlikle bu kadar siki fiki aile dostluklarina karsiyim. Karsi olmayan yakinlastikca yakinlassin. Ya adamlardan biri kadinlara yada kadinlardan biri adamlardan birine ilgi duyacaktir. Herkes iyi niyetki deil. Herkesi kendiniz gibi zannederseniz en buyuk hatayi yaparsiniz. En cok aldatma olaylarida ya is arkadasliklarindan yada aile dostluklarindan olmaktadir kanimca... elbette gorusulecek ancak cok yakinlasmamak lazim

bıraksan yer bile bu kadın..tavrı ne olacak...resmen kocana hayran olmuş gele gide ayartır haberin ola...böyle çoooook vakalar oluyor arkadaşının eşine,eşinin arkadaşını ayartan kadında var erkekte..bu kadından zor kurtulursun direk yüzüne söyle o sözlerinden sonnra birdaha görüşmme kararı aldım de...

tavrımla belli ettim zaten çokta yüz göz olmak istemiyorum açıkcası.. Ancak ççok haklısınız bu tür vakalar çok yaşanıyor. Üstelik x in evime daha 3. gelişi ve son gelişi oldu..

Olur böyle şeyler. Mesafeli takılın oturmalarda,hanımlar bir yerde erkekler bir yerde otursun. Hic problem çıkmaz. Paşa paşa oturur gider herkes evine.

yanı kadın art nıyetlı olsa bunu acık acık belırlır mı acaba daha sınsı davranmaz mı dıye dusunmedım de degıl ..ama yok bazılarının ar damarı catlaksaa cekınmıyor demek ki..ne cesaretmıs onda ki de..bence de en ıyısı uzak durmalı..nıyetı kotu olmasa bılee catlaklık var sanırım...

Her karşı cins potansiyel ayartici degildir.
Oyle gördüğünüz kisileri evinize almazsiniz olur biter
Ancak herkesi ayni kefeye koymak da cok yanlis...

kesinlikle katılıyorum bu cevaba. Şahsen ben eşimin arkadaşlarına yada kendi arkadaşlarımın eşlerine hiç o gözle bakmıyorum. Bu kendini bilmekle alakalı bir durum bence.. Evli bir kadına yada adama yakışmayan şeyler ayartmaya çalışmak..

senin konu açtığını görünce direk okuyayım dedim cidden ben senin yerinde olsam direk kovardım yine iyi sabretmişsin . Kadın resmen oynak çıkmış ne münasebet ya laflara bak resmen hem edepsiz hem yüzsüz . Bence bir daha asla görüşmeyinn . Böyle müsait değliz yoğunuz demek yerine direk söyle bence görüşmek istemiyorum diye ayıbı kalmamş olayın .

Kesinlikle bu kadar siki fiki aile dostluklarina karsiyim. Karsi olmayan yakinlastikca yakinlassin. Ya adamlardan biri kadinlara yada kadinlardan biri adamlardan birine ilgi duyacaktir. Herkes iyi niyetki deil. Herkesi kendiniz gibi zannederseniz en buyuk hatayi yaparsiniz. En cok aldatma olaylarida ya is arkadasliklarindan yada aile dostluklarindan olmaktadir kanimca... elbette gorusulecek ancak cok yakinlasmamak lazim

Yakınlaşmaktan kastınız nedir ? Sonuçta iki evli çiftin aile arasında görüşmesinden çok daha doğal ne olabilirki.. Bu kişinin niyetinin bozukluğuyla alakalı bir durum.. Hiç kimsenin birbirine ilgi duymayarak yıllarca sürdürülebilen dostluklarada şahidim.. Herkesi aynı statüye koymamak lazım.. Dediğim gibi kişinin niyetinin bozukluğuyla alakalı bir durum.. Ve bu durumla karşılaşmayı hiç istemezdim üstelik ikinci kez..

ikinci kez başıma geliyor bi komşu olayı şimdi bir de bu olay. Sonuçta bende derdimi paylaşmak için konu açıyorum sizlerin fikirlerini almak için. Tutupta acaba bu konuyu açsam kk da sahte konu olarak düşünürlermi diye düşünmüyorum sahte olduğunu düşünen yazmaz olay bukadar basit.. cevabınız için teşekkür ederim

ben sahte konu olduğunu söylemedim.
sadece durumun düşündürücü olduğunu söylüyorum.
neden çevredeki bayanlar eşinize ilgi duyuyorlar acaba
çok mu yakışıklı?(bu geçerli bir sebep değil ama) çok ne? ki acaba kadınlar bu şekilde saçmalıyorlar

Olur böyle şeyler. Mesafeli takılın oturmalarda,hanımlar bir yerde erkekler bir yerde otursun. Hic problem çıkmaz. Paşa paşa oturur gider herkes evine.

hepi topu 4 kişi olunca ve o ikisi çift biz ikimiz çift olunca çokta gerek duymamıştım ayrı oturmaya.. Normalde daha çok kişi olduğumuzda biz hanımlar salonda erkekler oturma odasında oturuyorlar..

ahahaha koptum varya yazdıklarını okurken.kendim geldim gözümün önüne o anda ya böyle saçmalardım heee öyledir falan diye şoka girip :KK70: yada cevzeyi suratına yapıştırırdım.ortası yok sen yine iyi kıvırmışsın :) genelde çok sakin insanımdır ama böyle densizliklerde de gözüm döner Allah yaşatmasın. siz iyi halletmişsiniz tavsiyem onlar cok ısrarcı olursa mümkün olduğunca erteleyin yada mesela eşiniz arkadaşına amann boşver hatunları biz takılalım tarzı yaklaşsın ki arkadaşı ile kötü olmasın durduk yere adamın bir günahı yok çünkü :)

yanı kadın art nıyetlı olsa bunu acık acık belırlır mı acaba daha sınsı davranmaz mı dıye dusunmedım de degıl ..ama yok bazılarının ar damarı catlaksaa cekınmıyor demek ki..ne cesaretmıs onda ki de..bence de en ıyısı uzak durmalı..nıyetı kotu olmasa bılee catlaklık var sanırım...

Ya açıkcası başta ben çok fesatım kadın öyle demek istememiştir niye bukadar sert bir tepki verdim diye kızdım kendime ancak eşimle paylaşınca durumu ortada bir sorun olduğunu anladık.. Sanırım dediğiniz gibi çatlaklık var lafın nereye gitceğini bilmiyor..

senin konu açtığını görünce direk okuyayım dedim cidden ben senin yerinde olsam direk kovardım yine iyi sabretmişsin . Kadın resmen oynak çıkmış ne münasebet ya laflara bak resmen hem edepsiz hem yüzsüz . Bence bir daha asla görüşmeyinn . Böyle müsait değliz yoğunuz demek yerine direk söyle bence görüşmek istemiyorum diye ayıbı kalmamş olayın .

Canım yüzgöz olmamak adına yoğunuz dedim anlamıştr herhalde.. tekrar böyle birşeyle karşıma gelirse tabikide söylerim görüşmek istemiyorum diye..

ben sahte konu olduğunu söylemedim.
sadece durumun düşündürücü olduğunu söylüyorum.
neden çevredeki bayanlar eşinize ilgi duyuyorlar acaba
çok mu yakışıklı?(bu geçerli bir sebep değil ama) çok ne? ki acaba kadınlar bu şekilde saçmalıyorlar

Çevremizde denk geldiğimiz niyeti bozuk kadınlarla ilgili bir durum olduğundan da olabilir değil mi ? Eşimin yanlış bir hareketini görmüş olsaydım eğer emin olun ki burada nedenini araştırmaktansa avukata boşanma dilekçesi veriyor olurdum .

ahahaha koptum varya yazdıklarını okurken.kendim geldim gözümün önüne o anda ya böyle saçmalardım heee öyledir falan diye şoka girip :KK70: yada cevzeyi suratına yapıştırırdım.ortası yok sen yine iyi kıvırmışsın :) genelde çok sakin insanımdır ama böyle densizliklerde de gözüm döner Allah yaşatmasın. siz iyi halletmişsiniz tavsiyem onlar cok ısrarcı olursa mümkün olduğunca erteleyin yada mesela eşiniz arkadaşına amann boşver hatunları biz takılalım tarzı yaklaşsın ki arkadaşı ile kötü olmasın durduk yere adamın bir günahı yok çünkü :)

Aynen canım ben iyi topladım aslında bir de kendime kızdım kadın belki art niyetle söylemedi diye.. :) ama eşimle konuşunca oda durumun farkına varmış ve gerçektende salonda 4 dolanda adam sabit oturamadı bir yerde.. Evet evet öyle olacak çünkü byle birşeyi adama da söyleyemeyiz ki eşin böyle böyle dedi diye.. Artık eşimle arkadaşı takılsın öyle olmak zorunda yani..

kızlarr mrb.. yine ben ve yine dertlerim :) sizde olmasanız ne yaparım ki benn..

Bugün eşimin arkadaşı ve eşi bizdelerdi akşam yemeğine .. Hoş sohbet muhabbet ettik tabu falan oynadık eğlendik öyle herşey güzeldi.. Daha sonra eşimin arkadaşının eşiyle adı x olsun kahve yapalım dedik mutafağa geçtik .. X bana dediki eşinin bakışları çok güzel çok etkileyici dedi bende dedimki x ne demek istiyorsun ne demek çok güzel çok etkileyici hayırdır dedim oda bana sende amma kıskançsın canım yedim sanki kocanı dedi bende ben bu tür davranışlardan hiç hoşlanmam hiçte sevmem sen benim eşim hakkında nasıl bana böyle bir cümle kurabilirsin tekrarı olmasın diye çıkıştım buda surat astı gitti kocasının yanına oturdu banada cins cins baktı kovmamak için kendimi zor tuttum valla.. Sonra bunlar gittiler eşime dedimki sen arkadaşınla görüşebilirsin ancak ben bir daha bunlarla ailecek görüşmek istemiyorum dedim eşimde x in bakışlarından rahatsız oldun değilmi dedi bende sendemi fark ettin dedim göz göze gelmemek için yer değiştirdim sürekli görmedin mi dedi.. bende anlattım mutfakta böyle böyle oldu diye.. oda arkadaşımın eşi böyle düşünmek istemiyorum ama gerçekten tuhaftı bir daha ailecek görüşmeyiz hayatım dedi kapadık konuyu.. Ancak x az önce mesaj attı yarın bize bekliyoruz diye bende müsait değiliz dedim oda ozaman hafta içi görüşelim dedi bende hayır olmaz bu ara yoğunuz eşim yorgun oluyor bu ara yoğunlar görüşemeyiz iyi akşamlar dedim..

Kızlar sizce eşimle biz mi yanlış anladık x in bu tavrı neydi böyle.. ?

ya bu kadından uzak durun canım bu nasıl bir laftır ya bu söylenirmi demekki niyetide bozuk bunun.bide hemen yemege oturmaya cagırmalar bence kimseyle cok muhattap olmayın canım.tek bununla degil kimseyle.bende böyle seylerden cok korkarım hatta bugün konustum asla kimseyle samimi olmayacagım dedim.nişanlımla bi olayı anlattım bi kiracı vardı kadın komsunun kızıyla cok samimi oldu hergün beraberlerdi.sonra kocasıyla o komsu kızını bastı.ondan uzak durun derim.asla görüsmeyin.

Şok oldum ya kadındaki rahatlga bak. Yuh dedim . Uzak dur asla görüşme hatta eşinde görüşmesn bence eşiyle bahane eder görmek ister o x denen kişi. Günahını almaym ama belkde eşinizi görmek için davet ediyor. Bence uzak durun

ya bu kadından uzak durun canım bu nasıl bir laftır ya bu söylenirmi demekki niyetide bozuk bunun.bide hemen yemege oturmaya cagırmalar bence kimseyle cok muhattap olmayın canım.tek bununla degil kimseyle.bende böyle seylerden cok korkarım hatta bugün konustum asla kimseyle samimi olmayacagım dedim.nişanlımla bi olayı anlattım bi kiracı vardı kadın komsunun kızıyla cok samimi oldu hergün beraberlerdi.sonra kocasıyla o komsu kızını bastı.ondan uzak durun derim.asla görüsmeyin.

Canım bizim böyle çift olarak görüştüğümüz çok arkadaşımız var ancak hiç birinde böyle bir şey yaşamadık.. Birbirimizin eşleri hakkında yorum yapacağımızda cümlelerimizi çok iyi seçeriz ki karşı taraf kırılmasın yanlış anlamasın diye..Allah korusun gerçekten böyle şeylerden.. Çok kötü bir durum..

Şok oldum ya kadındaki rahatlga bak. Yuh dedim . Uzak dur asla görüşme hatta eşinde görüşmesn bence eşiyle bahane eder görmek ister o x denen kişi. Günahını almaym ama belkde eşinizi görmek için davet ediyor. Bence uzak durun

Ya zaten hemen ertesi gün için çağırması ayrı bir enteresan oraya hiç girmiyorum bile.. Allah bu düşüncedeki insanlardan korusun gerçekten keşke ben yanlış anlamış olsaydım ya.. Görüşmem zaten bundan sonra ancak eşiyle eşim çook iyi arkadaşlar artık ikisi bizi katmadan görüşecekler başka çözüm yok..

Canım bizim böyle çift olarak görüştüğümüz çok arkadaşımız var ancak hiç birinde böyle bir şey yaşamadık.. Birbirimizin eşleri hakkında yorum yapacağımızda cümlelerimizi çok iyi seçeriz ki karşı taraf kırılmasın yanlış anlamasın diye..Allah korusun gerçekten böyle şeylerden.. Çok kötü bir durum..

bencede canım görüsme gitsin.msj aramalarına cevap vermezsin olur biter.su dediği lafa bak bu söylenecek bir laf degil:26:bende olsam bende sen gibi cevap verirdim sen dogru olanı yapmıssın esinle paylasmakla

X