eşimin arkadaşının eşi ve bizim diyaloğumuz

bencede canım görüsme gitsin.msj aramalarına cevap vermezsin olur biter.su dediği lafa bak bu söylenecek bir laf degil:26:bende olsam bende sen gibi cevap verirdim sen dogru olanı yapmıssın esinle paylasmakla

eşimle paylaşmasam içime dert olurudu zaten :) aynen canım cevap vermem baktım ısrar ediyor söylerim zaten görüşmek istemediğimi.. ama anladığını düşünüyorum umarım anlamıştır yani..

eşimle paylaşmasam içime dert olurudu zaten :) aynen canım cevap vermem baktım ısrar ediyor söylerim zaten görüşmek istemediğimi.. ama anladığını düşünüyorum umarım anlamıştır yani..

İyi dayanmışın, ben yolardım o kadını mutfakta :KK70:

O da doğru ama yine de sabrın sınanmış tebrik ederim =) Ben böle bişey yaparsam naparım hiç bilemiyorum, o an kovabilirdim heralde evden :S

Allah yaşatmaz inşallah canım.. Çok kötü bir durum.. üstelik ben ikinci kez yaşıyorum bu durumu..

Erkekler o konuda kendi hem cinslerinin, yanındaki bayana ( bu gerek size olabilir gerek kız kardeşi vs ) bakışları haricindeki gözlere çok da dikkat etmezler. .Eşiniz bile fark ettiyse gerçekten sıkıntı vardır. Uzak durun

Erkekler o konuda kendi hem cinslerinin, yanındaki bayana ( bu gerek size olabilir gerek kız kardeşi vs ) bakışları haricindeki gözlere çok da dikkat etmezler. .Eşiniz bile fark ettiyse gerçekten sıkıntı vardır. Uzak durun

aynen canım adam bütün akşam odayı 4 dolandı yani.. Umarım devamı gelmez ve umarım eşimle ben yanlış anlamışızdır.. Yada umarım kadının niyeti gerçekten düşündüğümüz gibi değil yanlış hareketler yanlış cümleler sarfetmiştir farkında olmadan..

Canım yüzgöz olmamak adına yoğunuz dedim anlamıştr herhalde.. tekrar böyle birşeyle karşıma gelirse tabikide söylerim görüşmek istemiyorum diye..

En iyisini yapmssn Allah boyle insanlardan korusun yani bi de yannda esi var yani harbiden fena yuzsuzmus .. Ne arsiz insanlar var .

Aman Allahım bu ne biçim kadın ya :KK47:
Resmen eşine asılmış ve asıldığı yetmiyormuş gibi bi de dillendirmiş
Eşinin de bunun farkına varmış olması tehlikeli :18:
Bir daha kesinlikle görüşmeyin,yakınınıza bile yaklaştırmayın
Terbiyesiz kadın :KK47::KK47::KK47:

Şimdi arkadaşına bi' laf arasında maşallah gözleri ne güzel demek var ki bu samimiyetle alakalı. Bi'de etkileyici demek var "hayırdır etkilendin galiba" deseydin yeriymiş yani.

Ne utanmaz kadınlar var pess .. Kocası var bide üstelik .. Genelde kadınlar anlar böyle durumları ama kocanızın da anlaması yanılmadğınızı gösteriyor. Kaç kaç böylelerinden... :KK20:

fazla samımıyet tez ayrılık getırır demısler 6 aylık evlısın bı cok cıft arkadasınız var ve sadece bu aıleyle 3 kez gorusmussunuz bence sızde bıraz ayarlayın samımıyeet derecesını bızımde arkadaslarımız evımıze gelıp gıdıyolar bızde gıdıyoruz ama dengeyı kurmanız lazım bu kadın kasınmıs o ayrı ama bence buna oldugu kadar dıger arkadaslarınızla da sınırı koyun bı dusunun ne ara kocanızın bakıslarının etkıleyiciliğini soyleyebılecek kadar samımılestınız henuz 6 aylık evlısınız bu dozu yarlamanız gerektıgını dusunuyorum. Allah kolaylık versın.

eşinede bravo yok sana öyle gelmiştir diyip geçiştirebilirdi işte yine gelgelelim haremlik seramlık olmaya arkadaşlar boşuna namahremlik diye bişey yok dinimiz boşa sınır getirmio öyle şeylere karşı çıkan illaki olcaktır bana yanılş anlamayın ama helal dairesinden uzaklaştıkça aldatma vs. artıyor insanların nefsi kötüleşiyor inşallah bir daha görüşmezsiniz canım hepsi inanç zayıflıgından ne demek evli birinin gözünün içine bkabilmek

Abooo,canım iyi gene davranmışsın.
Ben olsaydım herhalde,kahveyi başından aşagı dökerdim.:)
Ben bunun altında iyi niyet aramam.
Yada okadar bakma o gözünü çıkarır çorba niyetine kocana yediririm derdim herhalde.
Münasebetsiz kadın.

Allahalla ne tuhaf insanlar var ya.. Ne cürretle eşinizin bakışlarını etkileyici buluyorum diye söyleyebilir bir insan kafayı yemiş galiba.. Yazık ben o bayanın eşine üzüldüm adam eşim diye koluna takıp gidiyo ama eş arayışta... Bence görüşmeyin çok iyi yapmışsınız.. Kadın başka adamlarının gözlerinin içine bakıp beyeni arayacağına kendi kocasının gözlerinin içine bakmayı denesin belki aradığı tamda yanındadır...

Son düzenleme:
Ben olsaydım herhalde kokalım bi tokadı yerdi ,densize bak sen ...
Birde arkadaşım görüşeceğiniz insanları bence seçemiyorsunuz ...dikkatli olun bence ,evinize giren kişileri 6ayda nasıl tanıdınız ???
Birde size garip gelebilir ama ben eşli davet ettiğimiz insanlarla ayrı oturuyorum ...yani bayanı oturma odasına alıyorum ,eşim gelen erkek misafirle ilgileniyor ,B'nde bayanla ,hiç böyle problemlerimiz olmamıştır ...misal ;bnm gelen misafirin eşiyle konuşacak neyim olabilirki ???
Eşimde bnm gibi düşünüyor ...tabi bu hayat görüşsünle ilgili ama yınede değerlendir derim ...

Ve sakın sakın birdaha görüşmeyın bence ...siz doğru olanı yapmışsınız

X