Eşimin bayramda annemlerde iken saçma sapan tavırları ve laçkalaşan evliliğimiz.. hayal kırıklıklarım..

Sizin zaten evliliginiz sorunluymus, koca kumarbazmis. Bunlar basli basina yeterli sorunlar. Bu sorunlar dururken ailenin yanjnda oglum demesi sorun falan degil. Hic mi samimiyetiniz şakalaşmaniz yok ya, bu ne gerginlik "oluuummm" seklinde goygoy kivaminda takilmis adam ne vsr yani. Biz de hep boyleyiz, dunyanin en tatlış ciftiyiz ayni zamanda bence. Ayrica kocaniz size olumm diyerek takildi diye annenizin "neden boyle diyor" diyetek evliliginizi sorgulamaya hic hakki yok. Annem bana boyle bi laf etse sanane kocamla aramdaki muhabbetten derim

Sizin zaten evliliginiz sorunluymus, koca kumarbazmis. Bunlar basli basina yeterli sorunlar. Bu sorunlar dururken ailenin yanjnda oglum demesi sorun falan degil. Hic mi samimiyetiniz şakalaşmaniz yok ya, bu ne gerginlik "oluuummm" seklinde goygoy kivaminda takilmis adam ne vsr yani. Biz de hep boyleyiz, dunyanin en tatlış ciftiyiz ayni zamanda bence. Ayrica kocaniz size olumm diyerek takildi diye annenizin "neden boyle diyor" diyetek evliliginizi sorgulamaya hic hakki yok. Annem bana boyle bi laf etse sanane kocamla aramdaki muhabbetten derim
Canım annem yaşamış olduğumuz sorunlarımızı bildiği için her şey batabiliyor gözüne. Hiç düzelme yok bence diyor evliliğinizde. Sorun şu ki annem haklı 😒

Evet haklısınız artık anlatmıyorum zaten her şeyi. Ama bizim her türden çeşitli sorunlarımız var. Eski konularıma göz gezdirirsen anlarsın.. 1 dk bile sürmemeli aslında bu adamla evliliğim
Ben de bunu kastettim iste. Surmemesi gerekenbir evlilikte oglum demesine kadar tonla sorun vardir. Oglum demek normal bir evlilikte o kadar da sorun olmamali bence

Eşinizin durumu nasıl? Çünkü ben adamın standartlarını bile bile evlenip sonra o adamdan çok büyük beklentiye giren kadınlara sinir oluyorum bile bile evleniyorsun sonra ev araba tatil herseyim olsun iyi de adamın sinirli bir maddi durumu varsa sen bunu bilerek evlendiysen ondan çok Bi beklentiye girmemelisin.

Evet haklısınız artık anlatmıyorum zaten her şeyi. Ama bizim her türden çeşitli sorunlarımız var. Eski konularıma göz gezdirirsen anlarsın.. 1 dk bile sürmemeli aslında bu adamla evliliğim
Tum duygularinizi ne istediginizi ne istemediginizi her seyi bir kagida yazin birakin eve toplayin esyalarinizi gidin annenizin evine bi sure uzaklasmak istediginizi soyleyin.Bi bakin bakalim oluyor mu ayri olmuyor mu? Hem tatil istiyorsunuz annemde arkamdadir diyorsunuz cikin annenizle tatile o sirada dukkanada gitmeyin esiniz bi gorsun sizsiz nasil oluyor.Bu kadar iplerinizi vermeyin su adamlara.Haftada bir seviseceksiniz diye bu dert cekilir mi?

Merhaba kızlar, bayramda eşim annemlere geldi bayramlaşmak için.. muhabbet sohbet falan, eşim bana laf arasında annemin yanında oğlum dedi. Ve değişik değişik tavırlar. Beni aileme şikayet edercesine alaycı tavırlar.. annem bana sonrasında bu durumdan çok rahatsız olduğunu dile getirdi.. daha 2 yıllık evlisiniz oğlum diyor sana dedi. Haklı da.. zaten çok sorunlu evliliğimiz vardı, bazı sorunlarımız geçmiş gitmiş olsa da hala sorunlu.. karakter değişmiyor malesef. Hayattan beklentilerim isteklerim asla onun için önemli değil, mesela bayramda herkes denize gidiyor ediyor, biz evden cıkmıyoruz. Denize bile gitmiyoruz. Bunlar ufak sorunlar gibi gözükse de çokk büyük aslında benim için. Hayattan zevk alamıyorum ve asker arkadaşı gibiyiz resmen. Ben de bazen ona oğlum diyorum laf arasında artık düşünün. İyice laçka olduk. Sadece s*ks esnasında normaliz sonrasında yine arkadaş gibi. Çok mutsuzum. Hayallerimi asla bu eş kişisiyle gerçekleştiremeyeceğim. Tatile gitmek istiyorum o da en ucuz ve en yakın neredeyse şehir içi yerlere bakıyor, burası nasıl diye bana gösteriyor. Dalga mı geçiyorsun diyorum sonra yine aynı. Sonra duruyor düşünüyor aşkım Kıbrıs’a gidelim diyor otel arıyor bak burası çok güzel diyor. Bende hevesleniyorum olur aşkım falan diyorum, sonra sanki bana hiç söylememiş gibi yine saçma sapan yerlere bakıyor. Ben heveslenmişim etmişim umrunda değil. O zaman gitmeyeceksek bana söyleme diyorum. Anlamıyor. Bütün sene boyunca çalıştım onun kumar borcunu ödeyebilmek için.(dükkanı var kendisi esnaf birlikte çalışıyoruz zaten bilen bilir.) beyefendi sadece dükkan yoğunken imalatta malları hazırlıyor sonra rahat rahat oturuyor çayını içiyor kahvesini içiyor ben popomu yırtıyorum çünkü ben satıyorum malı ben parayı kazanıyorum topluyorum. Çok para harcayan bi kadın da asla değilim. benim bu kadar emeklerimin karşılığını vermiyor. Görmüyor. O kadar saçma sapan yerlere kumara benden habersiz kaç para yatırıp kaybetmiş sene başında.. şimdi benim ve senede bi kere olacak bi tatil icin parasına kıyamıyor. Hesabını yapıyor. Değerim bilinmiyor. Kafayı yiyeceğim sanırım..
Kumar borcu mu ödüyorsunuz tüylerim diken diken oldu yapmayın bunu kendinize ben çocuğumla boşandım sizde boşanın bitmez o kumar o borç! Dayı demiş oğlum demiş tatile gitmemişsiniz takıldığınız şeye bakın yazık

Bdv yi bayadır okuyorum. Niye ezdiriyorsun kendini sorusunun cevabı. Cinsel ilişki yaşamak için. Merak ettiğiniz için belirtmek istedim.

Eşinizle ilgili actiginiz konulara bakinca, adamin tavırlari bana bile adamin normali gibi geldi
ama siz sanki 50firstdates filmindeki kiz gibisiniz, her sabah sanki bu adami ilk kez görmüş gibi davranıyorsunuz.
Adamin kumaşı bu, ne bekliyorsunuz ki?

Eşinizle ilgili actiginiz konulara bakinca, adamin tavırlari bana bile adamin normali gibi geldi
ama siz sanki 50firstdates filmindeki kiz gibisiniz, her sabah sanki bu adami ilk kez görmüş gibi davranıyorsunuz.
Adamin kumaşı bu, ne bekliyorsunuz ki?
Bi şey beklediğimden değil zaten ya böyle devam edecek ya da bosanacağım. Boşanma cesaretini gösteremediğim için her gün kendime kızıyorum

X