Eşimin beni değersiz görmesi

Merhaba ben 7 yıllık evliyim eşim ailesine aşırı düşkün ama ailesi hep bizi ikinci planda görür eşim yaptığım her şeyi ailesinin yanında söyler sonra da ne var onlar yabancı mı der hele ablası öl dese ölür onun için ablası eşimi çok da önemsemez kısaca hayatımda gördüğüm en bencil insan boşanmış ve sürekli bizi kıskanır çoğu zaman beni görmezden gelir eşim ise sürekli onun eksiklerini kapatıp bana karşı savunuyor eşim benim şişende gördüğü en ufak şeyi büyütüp beni aylarca tavır alıyor ama ben onun ailesindeki bir şeyi ona söylediğimde ne var bunda diyor geçen gün de görümcemin bize geleceğini söyledi ben normal bir şekilde karşıladım ama görümcemin elime attığı mesajı gördüm mesajda müsaitsen oğlumla sana gelmeyi düşünüyoruz demiş bunu görünce çok üzüldüm sanki sadece kardeşine geliyormuş ben yokmuşum gibi eşimle bu duyguyu paylaşmak istedim ve ablanın yazdığı mesaj beni çok üzdü dedim bu şekilde yazması çok kırıcı dedim söylediklerim sadece bunlardı ama eşim yine bana tavır alıp küstü her şeyin altında art niyet arıyormuşum halbuki sadece üzüldüğümü söyledim
Ay amaaan kv görümce derken kendinizi mahvediyorsunuz. Kız sallaa ne yaparlarsa yapsınlar sen kendine bak bosver

Mesela KPSS ye hazırlanırken evimi fazla temizleyemiyorsun evi 2 ayda bir temizliyor, çarpım tablosunu bile bilmiyor, daha iki haftalık evliyken ayağımda yanık lekesi var ayağın çürük sesi bana annesi ve ablası yanında ailemin akrabalarımın her yaptığını anlatır annesiyle oturup akrabalarımı eleştirirler
ben bu kadarım işine geliyorsa diyemediniz mi?
ailenizden akrabalarınızdan bahsederken aaa abartıyorsunuz birgün bu lafları onların yanında da konuşalım bakalım aynı mı düşünüyorlar diyecektiniz
terbiyesizler!!
sessiz kaldığınızdan olmuş bunlar

X