eşimin bu halleri

Canım bu erkekler laftan değil kısastan anlıyorlar. Sende aynısını ona yap face i açık görünce ara napıyorsun bu kadar saattir diye kız trip at. Dışarı çıkmana mı karışıyor gün içinde 10 kere ara her aradığında evde şu eksik gelirken al az sonra bir daha ara şu da eksik onu da vs iyice bunalt o zaman anlar:KK66:

ne yapacağımi bende bilmiyorum çocugum için sabrediyorum
Bak yaşın daha küçük şimdi tek çocuk var ileride Çocuk sayısı belkide çoğalacak iyice kapana kısılmış hissedeceksin
Ya çok geçmeden önlemini al sert ve dik durarak ben senin esirinmiyim bu ne demek oluyor diye konuş karsindaki anlamiyorsa yapacağın yolları ayırmak

Evlilik değil hücre hayatı yaşıyorsunuz..
Sizin sevgi anlayışınız ne bilmiyorum ama eşiniz ciddi manada bir ruh hastası..
Yaptığı kıskançlık değil hastalık!!
Şiddet eğilimi durumun ciddiyetine varmaniz için yeterli bir sebep.
Bilinçsiz evlenmenin akabinde çocuk yapmanın ve hastalığı sevgi sanmanizin cemeresi bunlar..
Ya tedavi olur ya da yollarınızı ayirirsiniz başka çözüm yolunuz malesef yok.
çok tesekkür ederim düsunceniz için bendetama
Canım bu erkekler laftan değil kısastan anlıyorlar. Sende aynısını ona yap face i açık görünce ara napıyorsun bu kadar saattir diye kız trip at. Dışarı çıkmana mı karışıyor gün içinde 10 kere ara her aradığında evde şu eksik gelirken al az sonra bir daha ara şu da eksik onu da vs iyice bunalt o zaman anlar:KK66:
tamam deneyeceğim

ai
Bak yaşın daha küçük şimdi tek çocuk var ileride Çocuk sayısı belkide çoğalacak iyice kapana kısılmış hissedeceksin
Ya çok geçmeden önlemini al sert ve dik durarak ben senin esirinmiyim bu ne demek oluyor diye konuş karsindaki anlamiyorsa yapacağın yolları ayırmak
babamda aynı eşim gibiydi ordan kurtulayım derken yine aynı şeyi yaşiyorum

Daha 18 yaşında evlenen biri 22 yaşında anne kavrayamamıştır başına gelecekleri ilerde olabilecekleri daha sevginin ne olduğunu bile bilmiyor bana kalırsa

Bilemiyorum cidden. 18 yaşında reşitler artık. Evet bence de hala çocuklar ama bu adama çocuk yapmak çok büyük sorumsuzluk. Bu adamın bir de kız çocuğu var. Artık yıldım. Artık kadınlar kendilerine hangi hayatı layık görüyorlarsa görsünler de şu hayata bir bebek yapılır mı? Yalnız ve bomboş hayatı paylaşmak için yapılmıştır muhtemelen. Kapıdan çıkarılmayacak bir kız daha olmuş oldu o evde. İçim acıyor artık. Herkes insan gibi yaşamayı hakediyor ve bu yaşam insani değil. Biri gelip boşan demek kolay yuva kolay kurulmuyor derse çok pis kalbini kırıcam bu konuda. Ayıp artık.

eşiniz anormal derecede öz güvensiz bir insan sanırım.ondan daha yakışıklı akıllı bir adam bulursanız hemen onu terkedeceginizi düşünüyor galiba..
yoksa bunun başka açıklaması yok bana göre.sizi herseyden kisitlayip kendi geziyor öyle degil mi?
vay be ne güzel dünya bu kafada olan adamlara.evde karım insan yüzü görmesin ben geziyim tozuyum.adamlar kadın görmemiş ya eşini görürse hepsi pesine düşer mazallah.
sorun sizde değil esinizin kendiyle.Allah yardımcınız olsun diyecek pek bisey yok bu zihniyette bir kocaya..

ne yapacağımi bende bilmiyorum çocugum için sabrediyorum

a

ailem arkamda ama beni sevdiğini biliyorum bu sorundan başka bi sorunumuz yok evine çok iyi bakıyor çocuklarinin hic biseyini eksik etmiyor
Çocuklarınızın cinsiyetini bilmiyorum ama umarım kız değildir, eşine bu baskıları yapan adam kızları büyüyünce nasıl baskı yapar?

ge
eşiniz anormal derecede öz güvensiz bir insan sanırım.ondan daha yakışıklı akıllı bir adam bulursanız hemen onu terkedeceginizi düşünüyor galiba..
yoksa bunun başka açıklaması yok bana göre.sizi herseyden kisitlayip kendi geziyor öyle degil mi?
vay be ne güzel dünya bu kafada olan adamlara.evde karım insan yüzü görmesin ben geziyim tozuyum.adamlar kadın görmemiş ya eşini görürse hepsi pesine düşer mazallah.
sorun sizde değil esinizin kendiyle.Allah yardımcınız olsun diyecek pek bisey yok bu zihniyette bir kocaya..
rçektende kendi gezer arkadaşlarıyla görüsür ben bişey deyince de evli kadinin arkadaşi mi olur diyor

cocuğum kız.anneme anlatiyorum annemde duzelir sabret diyorum sirf duzelecegini umut ettigim için sabrediyorum

Aferim annenize. Babanız düzelmiş mi? O beklemiş sabretmiş, çocuklarını da bu hayata mahkum etmiş, kızı babasından kurtulucam diye evlenmiş de o baba düzelmiş mi? Siz de bekleyin arkadaşım. Annenize de iyice bakın. Çünkü o olacaksınız. Yarın kızınıza aynı tavsiyeyi vermezsiniz inşallah.

Eşin normal biri degil.kapının önüne bile çıkartmıyor.kardeşin bi foto paylaştı diye seni dövüyor.ve sen evine iyi bakıyor diyorsun yerin dibine batsın onun baktığı.bu kadar sessiz kalma ezdirme kendini köle değilsin.yoksa gitgide dahada azıtır.

Allah yardımcınız olsun, peki aynı şeyi sizde ona yapsanız yani arkadaşları ile görüştüğünde telefonla iki dakika fazla konuştuğunda güvenseniz bile güvenmiyor gibi yapıp canından bezdirseniz belki sizi anlar.

Aferim annenize. Babanız düzelmiş mi? O beklemiş sabretmiş, çocuklarını da bu hayata mahkum etmiş, kızı babasından kurtulucam diye evlenmiş de o baba düzelmiş mi? Siz de bekleyin arkadaşım. Annenize de iyice bakın. Çünkü o olacaksınız. Yarın kızınıza aynı tavsiyeyi vermezsiniz inşallah.
ne yapmayalım bosanmalı miyim kiziminda benim gibi olmaması için

ne yapmayalım bosanmalı miyim kiziminda benim gibi olmaması için

Yapabilir misin? En azından resti çekebilir misin? Terapi almasını sağlayabilir misin? Bir insanı eve hapsetmenin kabul edilemez olduğunu eşinin anlamasını sağlayabilir misin? Sen kızının hayatını yaşamışsın. Annen ne yapsın isterdin?

X