Eşimin davranışları

Bi de eşinize bu şekilde çok konuşup darlarsanız ailesini kıskandığınızı düşünür çok üstelemeyin

Yahu modayla alakasi yok ki , bildigin saygısızlık

Biraz söyle bir durum gibi oluyor: Biz bir kere konsoloslukta beklerke memur cikti "Nikah icin sahit lazim. Siz hanimefendi gelirmisiniz?" Diye ablami alip gitti. Ablam spor tarzi kiyafeti ile baskasinin nikah resiminde simdi. Ya sanki sokakta gecerken yabancinin dügününe dalmis gibi kot pantolon giyilmez ki :KK70:

Daha çok yeni evlisiniz, zamanla brbirinie alışacaksınız. Baş başayken ilgiliymiş eşiniz insanların yanında nasıl davranması gerektiği de zamanla oturur. Ben bir anormallik göremedim yazdıklarınızda kalabalıkta size ilgi göstermemesi bana garip gelmedi.

Dikkatimi çeken bir diğer nokta görümcenin önerisini yönlendirme olarak görmenizde. Evet artık evlisiniz ama bir eşi var diye kardeşi yok olmadı eşinizin. Yeri geldiğinde yönlendirebilir de fikrini de söyler uygulayıp uygulamamak eşinize kalmış, bu durumu karşılıklı güç savaşı gibi görüp güçleştirmeye bence gerek yok.

Milana22 Milana22 benden uzun yaşayacaksınız. Yorumlarda bu ayrıntı kimsenin dikkatini çekti mi diye ararken gördüm kot pantolon yorumunuzu.

Konu sahibi bence eşiniz kardeşini dinlesin, düğüne kot pantolonla gitmek gerçekten çok kötü bir fikir. Yerine göre giyinmek diye bir şey var

Düğüne kot pantolonla gidilir mi? Kardeşini dinlesin bence bu konuda eşiniz.

Görümcenin fikir söylemesinfen rahatsız oluşunuz da tamamen yeni gelinlikten 😄 artık onun bir eşi var fikir verilecekse ben veririm düşüncesi. Halbuki kardeşi de fikrini söyleyebilir. Zamanla rahatsız olmazsınız bundan.

Eşinizin davranışları konusu da zamanla oturur. Yazdıklarınızda çok anormal bir durum göremedim.

Daha çok yeni evlisiniz, zamanla brbirinie alışacaksınız. Baş başayken ilgiliymiş eşiniz insanların yanında nasıl davranması gerektiği de zamanla oturur. Ben bir anormallik göremedim yazdıklarınızda kalabalıkta size ilgi göstermemesi bana garip gelmedi.

Dikkatimi çeken bir diğer nokta görümcenin önerisini yönlendirme olarak görmenizde. Evet artık evlisiniz ama bir eşi var diye kardeşi yok olmadı eşinizin. Yeri geldiğinde yönlendirebilir de fikrini de söyler uygulayıp uygulamamak eşinize kalmış, bu durumu karşılıklı güç savaşı gibi görüp güçleştirmeye bence gerek yok.

Milana22 Milana22 benden uzun yaşayacaksınız. Yorumlarda bu ayrıntı kimsenin dikkatini çekti mi diye ararken gördüm kot pantolon yorumunuzu.

Konu sahibi bence eşiniz kardeşini dinlesin, düğüne kot pantolonla gitmek gerçekten çok kötü bir fikir. Yerine göre giyinmek diye bir şey var

Siz de gayet guzel anlatmissiniz durumu
Ben su anda kardesimin evindeyim mesela , gelinimiz benim verdigim fikre karissa ne oluyor yahu olurdum , bunca yillik ablasiyim fikir de mi belirtemeyecegim

Biraz söyle bir durum gibi oluyor: Biz bir kere konsoloslukta beklerke memur cikti "Nikah icin sahit lazim. Siz hanimefendi gelirmisiniz?" Diye ablami alip gitti. Ablam spor tarzi kiyafeti ile baskasinin nikah resiminde simdi. Ya sanki sokakta gecerken yabancinin dügününe dalmis gibi kot pantolon giyilmez ki :KK70:
Birde yakin akraba evlenen , saka gibi bir konu

Başbaşayken ilgili madem bırakın farklı bir ortama girdiğinde de görüştüğü kişilerle ilgilensin. Sonuçta siz her zaman birliktesiniz ama kuzenleriyle veya ailesiyle her zaman birlikte değil.

41 yaşında adamı da 2 ayda zor çevirirsin. Verdiğin fikir de olmamış. Biraz gözlemekle yetinsen daha mı iyi olur

kızlar selam ,

2 aylık evliyim. Eşim başkalarının yanında resmen beni unutuyor. yanında yokmusum gibi. memleketten yegenleri geldi adam sürekli onlarla. ev alacağız onlarla sohbet edip ev baktı yegenlerine evlerin içlerini gösteriyor orası nasıl burası nasl vs. ben bakayım eve dediğmde üstün körü gösteriyor o kadar. bu sadece örnekti sürekli böyle annesine gidiyoruz bi bakıyorum ortalıkta yok. yanına gidiyorum sanki yokmusum gibi davranıyor.. ben ne söylersem batıyo amma kafana takıyosun modu oluyo tabi bende çenemi tutamıyorum biraz. . bu davranısları dokunuyor cunku dayanamıyorum. . ya sonra uzatmıyoruz konuyu kapatıyoruz ama bu durum bana koyuyor. Önceliği kim anlamış değil hala.. nasıl davranacağımı bilmiyorum.. nasıl bi yol alacağımı bilmiyorum .. kızkardesındeyz evli.. teyzesinn oğullarınn düğünü var. eşime sende damatlığınn kumaş pant giyersin fln diyor dayanamadım tebessum ettim.. sonra eşim bana sordu ne gıyeyım diye bende kot pant giyeceksin dedim olmaz fln dedi kardesı olur olur dedim biz hallederiz. senn eşin ne giyecek dedim konu kapandı.. ben sanırım acemilikten ne yapacağımı nasıl şekil alacağımı bilmiyorum cunku ağzıma açtıkça eşimle sorun yaşıyoruz..
Kendimi gormus gibi oldum. Bizde gec yasta evlendik. Ilgi degilde normal davransin istiyorsun Ama yok sanki yabancisin gibi davranislar falan. Zaten aileyi tanimiyorsun ben belki 3 kez gordugum insanlardi evlilikten once ve hemen alismamizi onlarlala rahat rahat sohbet etmemizi bekliyorlar sende hop senin yuzunden burdayim demek istiyorsun. Soyledim dinlemedi zaten aileside pek sicak kanli degillerdiler gelmem gitmemde pek umurlarinda degildi bende guzel bir mesafe koydum. Belki zamaninda ara bulsaydi daha iyi olabilirdi...

Valla yaşı kaç olursa olsun, sonuçta evlenmişim kocam, ailemin yanında ilgi de gösteririm. Sevgimi de belli ederim. Görmezden gelmem. Hadi sevgili olsanız gene sevgiliyken ailelerin yanında bi utanma oluyor da evlenmişim artık yani.
insan düşünülmek istiyor..

Eşiniz ve ailesi geleksel türk ailesiyse, ailesinin yanında sizinle iletişim kurmaya çekiniyor olabilir, hani şu kazak erkeği oynuyordur muhtemelen.
Düğünde nikahta jean giymek biraz özensizlik gibi olur
neden özensizlik gibi olsun . benm abim yıllardır öyle giyer siyah kot beyaz gömlek bi de kravat ceket çok şık duruyor erkeklerde.. kumaş pant kendi düğünn haricinde artık çok demode..

Orasini ben atlamisim. Dügüne kot pantolon oha (bunu modadan bi haber ben diyorum :KK70:)
evet kot pant dedimse tutup gunluk giydiği değil çok şık duruyor erkeklerde siyah kot beyaz gömlek kravat ceket kombinlemesi. abim yıllardır (benm düğünm haricinde öyle gitti.)

İşte tüm mesele bu. Biraz ayarınız olsun, orada o çıkışın hiç manası yok ayrıca kot pantolonla düğüne gitmek nedir?
Bir de neden adam sizinle orada ilgilenmeli, kayın aileye bir şeyler ispat etmek ister gibi bir hal sezdim sizde. Yani adam sizinle ilgilenince "bakın karısı benim artık ben varım en çok beni seviyor" imajı yaratacağınızı düşünüyorsunuz sanki. 🙄
Olgun bir yaştasınız ama hareketler hiç olgun değil maalesef.
nedne herkes kot pant olayına takılmış. bizde öyledir. kardesınn düğünü değilse kot pantla gidilir çok yakışıyor kombinleyınce.. çokta şık duruyor..

olayı farklı yöne çevrilmiş. dokaktan geçer gibi gidilmez düğüne tabi.. kombinlemeden. abim yıllardır gider..

güç savaşı değil hiçbir zaman olmadı. ama kızkardesi hep güç savaşı oldugundan oluyor butun bunlr emin olun güç savaşı yapsam daha farklı davranırdım.
ayrıca herkes kotpant takılmış abim yada kzuenlerim yıllarca düğünlere giderler teyzesnn oğlu halasınn oğlu fln kot gömlek kravat acayip şık durur bence iş kombinlemede .. benmde kuzenm düğünüme kot pant kravat gömlek ceket ile geldi .. tutup rastgele giyilme olmayacak sonucta..

X