eşimin eski eşine sinir oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
😀

ilk nişanımda 16 yaşındaydım amcamın oğluyla ilişkim vardı ergenlikten başka bir şey değildi ailelerimiz hızımızın farkına varıp aileler arası kavga çıkmasın diye nişanlanmamızı istediler sonra amcamın oğlu askere gitti bende onu bekleyemeyeceğim için nişanı atma kararı versim kimsede dur demedi istenmeyen bir şeydi çünkü dolayısıyla ağızlarını zerre açamazlar çünkü onların oğlu benim uğruma kavga kıyamet kapımıza tıpış tıpış getirtti bide babama yalvarttı benlik bir şey yoktu onlar koştu peşimde

ilk nişanımda 3 ay nişanlı kaldım sonra kısa bi süre sonra bidaha nişanlandım 17 yaşıma yeni girmiştim onuda eski nişanlımın annesiyle saç baş birbirimize girdiğimiz için atmak mecburiyetinde kaldım onlarda ağzını açıp edebilecekleri tek kelime benden kurtuldukları için edicekleri duadır yoksa elimden çok çekiceklerdi adımı anmaya bile çekinsinler bence
Kızım seni kimse okutmayı düşünmedi mi? Pitbull musun sen? Kim eğitti seni böyle?

Konu sahibi fake olsun nolurrr ahaahahahahaha bu nasıl bir kezbanlik seviye yerlerde,üslup iğrenç ötesi meldayi kıskanıyor çıldırıyor hemde 19 yaşında artı mercimek kadar aklı ile entrikalara girişiyor,buraya ben ondan bakimliyim güzelim imaji vererek kendini aklamaya çalışıyor birde buradakilerin kendisine hak vereceğini sanıyor 🤣
Ezik voyvoda seni.
Hangi çamurdan turedin la sen ?
Kk'da türemiş en ezik en ruh hastası tip sen olabilirsin.yuva yıkıcı,evli adam meraklısı küçücük çocuğu anne babasız bırakan sonrada pacozluk yapıp kendini haklı artı zeki zanneden zavallı seni

Konu sahibi fake olsun nolurrr ahaahahahahaha bu nasıl bir kezbanlik seviye yerlerde,üslup iğrenç ötesi meldayi kıskanıyor çıldırıyor hemde 19 yaşında artı mercimek kadar aklı ile entrikalara girişiyor,buraya ben ondan bakimliyim güzelim imaji vererek kendini aklamaya çalışıyor birde buradakilerin kendisine hak vereceğini sanıyor 🤣
Ezik voyvoda seni.
Hangi çamurdan turedin la sen ?
Kk'da türemiş en ezik en ruh hastası tip sen olabilirsin.yuva yıkıcı,evli adam meraklısı küçücük çocuğu anne babasız bırakan sonrada pacozluk yapıp kendini haklı artı zeki zanneden zavallı seni
Ezik voyvoda mı ajajajajajajsjjj. Ajdjdjfjf. Çok iyi.

Diğer konuyla aynıysa fark yaştı sanki diğerinde kadın 30 yaşlarında filandı bud 19 imiş.
Yalan dolan yani her söylediği 😒
Allah insanları sizin gibilerden uzak tutsun.. bu nasıl bir üslup nasıl bir kıskançlıktır yahuu pes diyorum size adam sizinle birlikteymiş zaten bu neyin hırsı
Yanlız birlikte olduğu o adam bu yazdıklarını okusa acaba ne der merak ettim şimdi

henüz evli değiliz ama ben eşim diyorum istediğim gibi hitap edebilirim konumuz bu değil lütfen şunu yazıp durmayın
dün bi konu açmıştım kv ile ilgiliydi herkes meldayı savunmuş okudukça sinir katsayım tavan yaptı
ve çok merak ediyorum meldayı sizin gözünüzde haklı benide suçlu yapan neydi ?

sütü olduğu halde çocuğunu emzirmeyi bile istemeyip sırf kocasından boşandı kocası rahat yaşayamasın diye kendi can parçası çocuğunun velayetini istemeyen vicdansız hiçbir şeyi haketmeyen bir kadın

evliyken kaş bıyık orman gezmiş ama boşanınca kuaför yüzü görmüş çok şükür

yaşıtları annesinin kokusuyla uyurken babanesiyle dedesinin odasındaki beşikte dedesinin horlama sesleriyle uyuyan bir bebek

eski eşiyle boşanmasına rağmen ex kayınvalidesi ve tayfasıyla yüzsüzce maşukiyeye kahvaltıya gidebilien bide yetmezmiş gibi stori atan gurursuz onursuz bir kadın
kuş beyniyle beni kıskandıracağını zannediyor sünepe kendisi anca kokmuş ex kayınvalidesi ile maşukiyede bol sarımsaklı sucuk yiyip ağzını kokutur bende eski kocasını parmağımda oynatır adımın dövmesini yaptırırım

hatta ve hatta o kadar gururu onuru kendine saygısı zerre olmayan bir kadınki boşandıktan 13 gün sonra eşimle cinsel birliktelik yaşamak istediğine dair mesaj atıcak kadarda basit
eşim kabul etmeyincede oturup ağlamıştır kesin komik kadın 🤣 yani öyle bi insanki bu kadın evliyken bile sex hayatları rezil haldeymiş bunları eşimle bizi tanıştıran kız arkadaşımdan öğreniyorum tabiki onlar yakınlarmış birbirleriyle

adliyeye gir çık yaptıktan sonra kadına bi gelmişler anticinsellik kadın bir anda mesir macununa dönüştü
hatta ve hatta o kadar özenti ve sonradan görmelerin önde gideni ki evliyken 4 parmak dibi çıkmış sarı saçlarını ormana dönüşmüş kaşları ve koyun yününe benzeyen kol kıllarını dahi aldırıp bide üstüne saç rengini bile benimkinin aynısı yapıp makyaj tarzımı bile birebir kopyalayacak kadar yetersiz bi kadın

ama dün açtıgım konuda inatla aldatılan taraf oldugu düşünüldüğü için ( ki öyle bir şey yok )
herkes beni suçlamış

neden ?
Seni tanıştıran kıza cinsel hayatının bozuk olduğunu anlamasının sebebi ona yürümüş olması 😉

Bu arada gerçekten çık kalitesiz bir insansın

Sakinleşince şu yazdıklarınızı tekrar okudunuz mu ? Birkaç ay sonra tekrar okumayı deneyin. Kıskançlıktan çatlayan ve eski eşi hazmedeyen yeni çatlak gelin gibi duruyorsun. Adam dövmeni de yaptırmış işte tamam ne istiyorsun. En çok seni seviyor tamam

henüz evli değiliz ama ben eşim diyorum istediğim gibi hitap edebilirim konumuz bu değil lütfen şunu yazıp durmayın
dün bi konu açmıştım kv ile ilgiliydi herkes meldayı savunmuş okudukça sinir katsayım tavan yaptı
ve çok merak ediyorum meldayı sizin gözünüzde haklı benide suçlu yapan neydi ?

sütü olduğu halde çocuğunu emzirmeyi bile istemeyip sırf kocasından boşandı kocası rahat yaşayamasın diye kendi can parçası çocuğunun velayetini istemeyen vicdansız hiçbir şeyi haketmeyen bir kadın

evliyken kaş bıyık orman gezmiş ama boşanınca kuaför yüzü görmüş çok şükür

yaşıtları annesinin kokusuyla uyurken babanesiyle dedesinin odasındaki beşikte dedesinin horlama sesleriyle uyuyan bir bebek

eski eşiyle boşanmasına rağmen ex kayınvalidesi ve tayfasıyla yüzsüzce maşukiyeye kahvaltıya gidebilien bide yetmezmiş gibi stori atan gurursuz onursuz bir kadın
kuş beyniyle beni kıskandıracağını zannediyor sünepe kendisi anca kokmuş ex kayınvalidesi ile maşukiyede bol sarımsaklı sucuk yiyip ağzını kokutur bende eski kocasını parmağımda oynatır adımın dövmesini yaptırırım

hatta ve hatta o kadar gururu onuru kendine saygısı zerre olmayan bir kadınki boşandıktan 13 gün sonra eşimle cinsel birliktelik yaşamak istediğine dair mesaj atıcak kadarda basit
eşim kabul etmeyincede oturup ağlamıştır kesin komik kadın 🤣 yani öyle bi insanki bu kadın evliyken bile sex hayatları rezil haldeymiş bunları eşimle bizi tanıştıran kız arkadaşımdan öğreniyorum tabiki onlar yakınlarmış birbirleriyle

adliyeye gir çık yaptıktan sonra kadına bi gelmişler anticinsellik kadın bir anda mesir macununa dönüştü
hatta ve hatta o kadar özenti ve sonradan görmelerin önde gideni ki evliyken 4 parmak dibi çıkmış sarı saçlarını ormana dönüşmüş kaşları ve koyun yününe benzeyen kol kıllarını dahi aldırıp bide üstüne saç rengini bile benimkinin aynısı yapıp makyaj tarzımı bile birebir kopyalayacak kadar yetersiz bi kadın

ama dün açtıgım konuda inatla aldatılan taraf oldugu düşünüldüğü için ( ki öyle bir şey yok )
herkes beni suçlamış

neden ?
Bu ne hiddet bu ne celal
Kıskançlıktan çatlasa insan sen kesin 5 parçaya garanti bölünürmüşsün.
Nereden nefret kusacağını şaşırmışsın valla.
Ne diyeyim Allah eş adayına sabır versin ama bizi bi sal ablacım bizim bu konu da hiç bir suçumuz yok 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X