Eşimin Eski Hayatı

Hepimiz zaman zaman her türlü şarkıyı dinliyor .benim eşim arabesk sever Müslüm Orhan Gencebay ne varki bunda hatta içlerinden benimde sevdiğim parçaları olursa beraber dinleriz..lütfen abartmayin

Slm kızlar eşim Müslüm gürsesten unutamadım şarkısını dinliyordu bende onlarca şarkısı var ne alaka bu dedim hemen parladı.
Allah aşkına benimmi tepkim anormal yoksan onun böyle birden parlamasımı?
Benden önce uzun süreli bi birlikteliği olmuş aynı evde yaşam hariç herşey yaşanmış
Allah aşkına bişey deyin bi akıl verin
Kalbim acıdı biraz cocuk gibisin sorun yokya sorun arıyorsun falan dedi
Bana saçma gelen sorularda bende istemsizce parlarım. O an açıklama yapmayı düşünmeye tahammül edemiyorum. Sanırım sürekli dinlediğim şarkıya eşim mana çıkarsa bende parlarım. Dinlediğim şarkının hesabını vermek gibi bişey bu. Bence siz başka şeylerden de mana bulan biri olabilir misiniz acaba ? Sürekli itham edilmek rahatsız edebilir.

İkinci farklı bakış açım da siz eşinizi kendinize karşı soğuk mu hissediyorsunuz? Bi şarkıya bile mana arama sebebiniz bu mu?

Slm kızlar eşim Müslüm gürsesten unutamadım şarkısını dinliyordu bende onlarca şarkısı var ne alaka bu dedim hemen parladı.
Benden önce uzun süreli bi birlikteliği olmuş aynı evde yaşam hariç herşey yaşanmış
Benim en sevdiğim şarkı gökhan Türkmen korkak ve Rihanna unfaithful, eee simdi ben aldatıp bundan zevk alan kadın mıyım?Ben artık sizin gibi insanların tedavi edilmesi gerektiğini düşünüyorum,sarkıya bu kadar tepki gösterdiyseniz diğer konuları düsünmek dahi istemiyorum, cünkü yaşaması zaten zor hayatı sizin gibiler daha da zorlastırıyor, insanın anlık da olsa sinirleri bozuluyor. Bi tedavi olup kendinize güvenmeyi özgüvenli olmayı falan öğrenin..

Allahım yalnız değilmişm 🤣🤣🤣🤣 bende eşime hep derim ama gırgıra vuraraktan söylerim 🤣🤣

acayip hayvanlara benziysen
şarkısını dinlese tepkin nokurdu valla merak ettim hey allahım yarabbim tartışmak için sebep aramışsın resmen

Ya Allah aşkına başka şarkısımı yokta bunu dinliyorsun dedim
Bır gulsen yeter var onu mu dinlesin, onu dinlese de kım gulsun dıye dertleneceksın.
Bır kadın tanıdım cok aglıyordu var, hangı kadın aglıyor demeyecek mısın?
Gel bana dogru var, kim gelecek sana dogru kimi istiyorsun demeyecek mısın?
Nilüfer var, herseyı al bana beni geri ver bir sansım olsun dedıgınde sarkı da kim sana seni versın demeyecek mısın?
Bır mana var gozlerınde var, bız senınle ask ararken daglar kadar derdi bulduk dedıgınde sarkı da kiminle ask aradın demeyecek mısın? Aldanma cocuksu mahsun Yuzune var, mutlaka terk edip gidecek bir gun dedıgınde hala onun terk edısınde aklın demeyecek mısın?
Dersin bence.
Bırak dinlesin adam ne istiyorsa, belki hıcbır anlamı yoktur onun ıcınde.
Sen anlam yuklemeyı seviyorsundur kimbılır?
Acayım bır unutamadım da dınlıyım sımdı.

X