Eşimin gizlediği tören

Teşekkür ediyorum. Her etkinlige katılır ki asla bir engelim olmadı. Geçen sene dogumgunu oldu her aşamayı bildim. Zoruma giden arkadaslarina dahi haber vermiş olmasi ki il dışından geldi bu insanlar. Kalbim kırıldı üste ben suçlu oldum laf sokma direkt sor falan filan. Ya bana yemeğe gidiyorum dedi
Insan niye söylemezki çocugunun en mutlu gunu size söylese ne olucak ki bozacakmısınız sanki.Ayıp etmiş.

Üff yine garip garip olaylar, kisiler garip duygular. Esim cok iyidir, naziktir, harikadir, mükemmeldir amaaaa kizinin nisanini siz haric herkes biliyor. Gizli gizli gidiyor. Sesinizi çikarinca da sizi sessizlikle cezalandiriyor sizde alttan alip adamin yine kulu kölesi oluyorsunuz.

O kadar nazik ve mükemmelse sorun etme. Tamam de geç.

Gizlediğine göre ya ben niye gelmiyorum diye kavga çıkaracağınızı, ya eski eşi sorun edeceğini falan düşündü heralde. Böyle biri değilim demişsin ama ilişkinin başından itibaren hiç böyle Bi sorun
Yaşamamış olsanız yalan söyleme ihtiyacı hissetmezdi şöyle Bi gözden geçir bakalım neyden çekindi de bu kadar önemli bir şeyi gizledi. Ya da yalancının biridir yalan söylemeyi alışkanlık edinmiştir. İki hikmetten biri.

Eski eşle ne zaman ayrılmışlar neden bilmiyorum ama ben bi huylandım bu konudan sanki sizin dahiliniz varda nişan bu yüzden sizden gizlenmiş gibi...

Eşim çok naziktir çok düşüncelidir falan diyerek kendinizi kandırmaya devam edin. Eşiniz dediğiniz gibi biri olsa ve size biraz saygı duysa zaten bu yalanı söylemezdi.Bir de anladığım kadarıyla sadece yeni eş modern olmak zorunda ülkede, eskilerin her şekilde istememe, triplenme ya da belli şeylere katlanmak zorunda olma gibi bir sorumluluğu yok. orası da çok ilginç cidden.

Eşim çok naziktir çok düşüncelidir falan diyerek kendinizi kandırmaya devam edin. Eşiniz dediğiniz gibi biri olsa ve size biraz saygı duysa zaten bu yalanı söylemezdi.Bir de anladığım kadarıyla sadece yeni eş modern olmak zorunda ülkede, eskilerin her şekilde istememe, triplenme ya da belli şeylere katlanmak zorunda olma gibi bir sorumluluğu yok. orası da çok ilginç cidden.
Forumun ciddi bölümü boşanmış, bir kısmı da 90'larda izledikleri üvey anneli filmlerin etkisinde kalmış. Bu sitede o kadar çok üvey anne olan konu sahibi gördüm, hepsine bir şekilde hakaret ediliyordu.

Hayır neden vermeyeyim daha önce mezuniyet töreni oldu ben götürdüm hatta yakın bir yerde bekledim

Arkadaşlar kendisi katilmamis arkadaşlarini dahi davet etmiş. Benim ona mudahele etme durumum olmadı olmaz da...zannettiginiz profilde biri değilim

Teşekkür ediyorum. Her etkinlige katılır ki asla bir engelim olmadı. Geçen sene dogumgunu oldu her aşamayı bildim. Zoruma giden arkadaslarina dahi haber vermiş olmasi ki il dışından geldi bu insanlar. Kalbim kırıldı üste ben suçlu oldum laf sokma direkt sor falan filan. Ya bana yemeğe gidiyorum dedi

Sorun cikarmazdim öyle bir yapım yok. Kafaya takar üzülürüm genelde meselelerde. Diyelim ki bunu düşündü yahu etkinlik bitti yine detay vermedi.

Ben katılmam zaten bilsem yeterdi
Eşinizin çocuklarına bahsettiğiniz gibi hoşgörülüyseniz, eşiniz evde tartışma çıkmadan çocuklarının doğum günü, mezuniyet vb özel günlerine çok rahat katılabiliyorsa, size nezaketen bile olsa haber vermemesi nişanı saklaması çok ayıp.
Eşinizin daha önceki evliliğinin sonlanmasının müsebbibi de siz değilmişsiniz, belki eski eşi veya kızlar sizi nişanda istememiştir ama yine de eşinizin size söylemesi gerekirdi, siz katılmasanız bile en azından hem kızı arar tebrik ederdiniz, hem de eşinizin nişana katıldığını el alemin hesabından öğrenmemiş olurdunuz, eşiniz böyle gizli kapaklı işler yaparak sizi çocuklarının aklında da onları istemeyen hasetlik yapan durumuna düşürüyor.

Benim yakın arkadaşım evlendi anne babası ayrı babası ikinci evliliğini yaptı isteme nişan dahil düğünde yeni eşiyle beraber geldi baba.. kızlar xx abla diyor yeni eşe , anne ile tabi ki öyle mıç mıç olmadı kadın ama gayet aynı ortamda yiyip içildi çok tatlı bir ortam vardı gerginlik yoktu , yeni eşte takısını taktı fotoğraf çekildi hatta kalkıp oynadı kızlarla 🤭

Olaylı bir durum var demek ki
Kızı sizi istememiş
Oysa kocaman insanlarsınız
Nişana katılmanız dahi çok normaldi
Hem kızın annrsi
Hem siz olabilirsiniz nişanda
Ama belli ki geçmişte olaylar var

Benim yakın arkadaşım evlendi anne babası ayrı babası ikinci evliliğini yaptı isteme nişan dahil düğünde yeni eşiyle beraber geldi baba.. kızlar xx abla diyor yeni eşe , anne ile tabi ki öyle mıç mıç olmadı kadın ama gayet aynı ortamda yiyip içildi çok tatlı bir ortam vardı gerginlik yoktu , yeni eşte takısını taktı fotoğraf çekildi hatta kalkıp oynadı kızlarla 🤭
Yani bence normal artık evlenmiş gitmiş
Tabi aldatma vs böyle değişik şeyler yoksa

Gelip gelmemesine nişan sahibi kız karar vermeli bence. Onun özel günü. Ozel gününde kendini huzursuz hissedeceğine babasının yeni eşi özel gününe katılmasa daha iyi. Babasının eşi de 1 günlüğüne idare edebilir sonuçta

Merhaba arkadaşlar, ben daha önce de eşim ve ilk evliliğinden olan kızları ile ilgili yazmıştım. Bu sefer söyle bir durum söz konusu oldu. Birkaç gün için şehir dışında olmam gerekiyordu. Tesadüfen ben yokken kızının nişan törenine katıldığını öğrendim. Hem de bir tanıdığın durumundan. Bana arkadaşlar ile yemekteyiz dedi nişanda çıktı. Suphelenince küçük bir merasim oldu gerilme ikimizi ilgilendiren bir konu değil ondan söylemedim dedi ama şok oldum. Fotoları gördüm is arkadaşı birkaç kişi de var. Dün arkadaslarin nasil yemek iyi miydi diye imalı bir soru sordum ki davetlileri gördüğümü anlasın diye üste çıktı. Dolaylı sormak sana yakışmıyor falan. Akşamdan beri de ne arıyor ne soruyor ki inattır. Ben çok kırıldım ve üzüldüm. Kafama takılmasın istemis olsa da çok çok ayip etti. Küs kalmak istemiyorum ancak aşırı gerginim.elimde telefon bekliyorum. Yazmıyorum ben de gururum incindi. Mekan dahi tutulmuş bana söylemedi adı bile geçmedi. Sizce ne yapayom ki yaptigini anlasın? Yoruldum hep alttan almaktan
nasil yani adam kizinin nisanina gittigin sizin korkunuzdan soyleyemiyor mu?

Sizin anlatmadığınız bir detay var mı? Çocukların hiç bir özel gününe katılmamanız ya da başkaları tarafından dahil edilmemeniz için önemli bir konu olmalı.
Ya dediğinizin aksine problem çıkartan birisiniz ya da evliliğin bitme sebebi sizsiniz. Başka hiç bir açıklaması yok çünkü

Demek ki adamı darlıyorsunuz birde onun ağzından dinlemek lazım.Kızı çokta gönüllü olmamış demek ki oda siz üzülmeyin diye dememiştir.

Son düzenleme:
X