Eşimin ilgisizligi

Canım senin yaşadıklarını ben de yaşadım hatta bu psikolojik baskıya dayanamayıp evi ayırdım.Yine de vazgeçemedim ve her şartına evet dedim aynı sokakta oturmaya kadar ama yeterli gelmedi bir türlü şimdi de yaz tatilini onlarla geciremezse yine mutsuz olacağını söylüyor anlayacağın tavizlerin dozu arttıkça arttı.Agzinla kuş tutsan bu senin görevini olması gereken buydu diye teşekkür dahi etmiyor.Ben de bosaniyorum...
Ben de istekleri çogalir biliyorum ve ne yaoarsam yapayim yetmez. Görev olur yapsan noour olur olur da olur. Sirf annesini mutlu etmek icin boşanmayi göze aliyorsa güle güle gitsin anasiyla yaşasin

Şu an hâlâ aynı evde misiniz ?
Kadın ilk oğlunu boşattıramadı sizi boşatacak sonunda. Ne kadar bencil bir kadın 😠
Annesi ile birlikte yaşayacaksa ne diye evlendi😠
Bu akşam üzeri net karari verdik. Yatili misafir var üstelik kendinin akrabasi . Misafir rahatsiz olmasin diye belli etmedik evdeyiz şu an. Kadin sonunda başardi. Aglamayla ayilip bayila bayila seni cok sevdigimden oglum sizi dusundugumden diye diye yapti yapacagini. eş kişi de akilsiz .

Bu akşam üzeri net karari verdik. Yatili misafir var üstelik kendinin akrabasi . Misafir rahatsiz olmasin diye belli etmedik evdeyiz şu an. Kadin sonunda başardi. Aglamayla ayilip bayila bayila seni cok sevdigimden oglum sizi dusundugumden diye diye yapti yapacagini. eş kişi de akilsiz .
Siz ayrılma kararı verdiyseniz misafirin bu durumda hiçbir önceliği olamaz.
Misafir gittikten sonra tekrar konuşursunuz diye mi belli etmiyorsunuz misafire?
Sanki hâlâ bir umudunuz var gibi geldi bana.

Siz ayrılma kararı verdiyseniz misafirin bu durumda hiçbir önceliği olamaz.
Misafir gittikten sonra tekrar konuşursunuz diye mi belli etmiyorsunuz misafire?
Sanki hâlâ bir umudunuz var gibi geldi bana.
Asla yok noktayi koyduk . Konuşmayi uzatmadik zaten konusulacak her sey konusuldu. Kararindan vazgecmeyecegini soyledi ben de vazgecmeyecegim . Hakkini helal etmeyecegini soyledi ailem de etmeyecek falan dedi. Kararimiz net yani degisme söz konusu degil.

Ya kizlar benim aklima bu aileci,anneci kocalar adliyelerde sürünsünler dursunlar diye geliyor hep olmaz mi öyle :)Allah askina hakimler aile konularinda davalari reddediyor cogunlukla.Hakim karsisinda erkekler utanmiyor mu anne demeye anlamiyorum:) Hayir benim sebebim de ayni olacak bosanicaz anne sevdasindan:) Birakicam acsin davayi ,karsisinda eğleniyim,kivranmalarini seyredeyim diye geciyor aklimdan.Ne bileyim.

Asla yok noktayi koyduk . Konuşmayi uzatmadik zaten konusulacak her sey konusuldu. Kararindan vazgecmeyecegini soyledi ben de vazgecmeyecegim . Hakkini helal etmeyecegini soyledi ailem de etmeyecek falan dedi. Kararimiz net yani degisme söz konusu degil.
Kimin hakkı kime geçti acaba ? Ana oğul genç bir kızın hayalleriyle oynadılar. Annnesine hizmetçi aramış demek😠

Aglamasi çok samimi geldi bana içini dökmesi falan çok dokundu bilemiyorum düsunemiyorum. Işten çikma konusunu ve ailesine yardim etme konusunu öfkeyle söylemiş . Sadece yanimda ol yeter annemle aranizda bir sey olursa da bana söyle ben hallederim diyor. Aklim karmakarisik .
okudum yazılanları daha yeni evlisiniz evliliği hazmedememiş henüz.size boşan diyemem evlilik bu ama işten çık aileme hizmet et meselesi düşündürüyor.bakın ben kayınvalidemle altlı üstlü oturuyorum.hayatıma dair birsürü şeyi anlatıp dertleştiğim biri maşallah diyim.eşimle 6.senenin içindeyiz.ben onun ailesi ile o benim ailem hatta akrabalarda dahil iyiyiz.demem oki uzak otursan daha iyidir belki onların aile yapısını bilemem.ama benim kayınvalidem daha evlenmeden aynı binadayız diye bana karın olmadan yemeğe gelme.artık iki kişisiniz o senin ailen demiş.eşimde sağolsun hiç sorun çıkartmadı yada arada kalmadı.hizmet meselesine gelince kadın bana yada eltime sofra bile toplatmıyor tabiri caise.aksine kızım sabah kalkıyor kahvaltıya iniyoruz babannesine.sonra kızımı okula götürüyorlar.çalıştım o baktı.işten çıktım hal hastaneye giderken vs bırak bana çocuk hasta olmasın diyor.demem oki iyi insanlarsa aynı bina avantaj.allah hayır etsin inş.evlilik bir cebe koyulmuş iki çakıl taşı gibidir.önce birbirine çarpa çarpa ses çıkarır zamanla ikiside törpülenip uyum sağlar.eşin arada kalmış bence

Son durum sayfa 69 yazmışsınız orda iyi hoş herşey sonra ne oldu da yeniden boşanma sürecine girdiniz kv naptı

Kayınvalide istemediği bir şey olunca bayılıyor. Oğlu da anası bayılmasın diye yuvasını yıkıyor. İkisi de hastalıklı ve birbirine bağımlı. Kesinlikle tedavi olmaları gerekiyor ikisinin de.
Konu sahibi aklı başında, mantıklı düşünebilen biri gibisin. Kararından dönme bence. Bu insanlar seni de hasta ederler. Ben senin yerinde olsam bu süreçte psikolojik destek de alırdım. Bu evlilik süreci seni oldukça yıprattı. Bütüncül terapi psikolog desteği seni rahatlatır. Tüm kalbimle mutlu olmanı ve iyi insanlarla karşılaşmanı diliyorum.

@Cemrecn üzülme diyemem üzüleceksin, ama akışına bırak. Bak ben kendimden biliyorum, aynı yoldan geçtim, seni öyle iyi anlıyorum ki. Öncelikle o aileden kurtul, hayat öyle güzel şeyler sunacak ki sana... kıymetini bilen bir eş de bunlardan biri. Ne mutlu ki ailen arkanda ve işin var. İnan bana bu yaşadıklarını hatırlamayacaksın bile.
Sen değerlisin, değerini bilen yerde ol

Allah bana soracakmiş dedigine göre hakkini helal etmiyormuş falan cezasini çekermişim Allah hesabini sorarmiş.

Siz de asıl ben sana hakkımı helal etmiyorum dediniz inşallah? İçinizdeki herseyi dokmenin tam zamanı sonra pişman olursunuz valla ezdirmeyin kendinizi. Yüzsüz herif ya

Siz de asıl ben sana hakkımı helal etmiyorum dediniz inşallah? İçinizdeki herseyi dokmenin tam zamanı sonra pişman olursunuz valla ezdirmeyin kendinizi. Yüzsüz herif ya
Hicbir dedigi umrumda degil artik haklarini helal etmezlerse etmesinler. Yüz bulamadikca cirkinlesiyor iste

@Cemrecn üzülme diyemem üzüleceksin, ama akışına bırak. Bak ben kendimden biliyorum, aynı yoldan geçtim, seni öyle iyi anlıyorum ki. Öncelikle o aileden kurtul, hayat öyle güzel şeyler sunacak ki sana... kıymetini bilen bir eş de bunlardan biri. Ne mutlu ki ailen arkanda ve işin var. İnan bana bu yaşadıklarını hatırlamayacaksın bile.
Sen değerlisin, değerini bilen yerde ol
Yasayan biliyor gercekten zor bir psikoloji . Insallah hayat guzel olacak bundan sonra

Kayınvalide istemediği bir şey olunca bayılıyor. Oğlu da anası bayılmasın diye yuvasını yıkıyor. İkisi de hastalıklı ve birbirine bağımlı. Kesinlikle tedavi olmaları gerekiyor ikisinin de.
Konu sahibi aklı başında, mantıklı düşünebilen biri gibisin. Kararından dönme bence. Bu insanlar seni de hasta ederler. Ben senin yerinde olsam bu süreçte psikolojik destek de alırdım. Bu evlilik süreci seni oldukça yıprattı. Bütüncül terapi psikolog desteği seni rahatlatır. Tüm kalbimle mutlu olmanı ve iyi insanlarla karşılaşmanı diliyorum.
Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim insallah her sey guzel olacak.

X