Esimin ilgisizliği

2. El almayın.Gümüş gogusluk be ılk kez duydum

Gümüş kapak değilde silikon uc kullanmıstım ben düzelmeyen yaralarım için iyi gelmişti

2. el alabilirsiniz bence, gümüş kapak etkisi geçecek bir şey değil. henüz bebek beklemiyorum ama olursa mutlaka alacağım arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla. eşiniz de ikinci çocuk olduğundan belki daha sakin, telaşsız davranıyordur. ama bende sizin gibiyim, biraz tezcanlıyım hemen her şey olsun isterim. tüm bunlardan önce bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız insallah :anneadayı:

İste ben esimin acele etme bir sonra ki ay alırız demesi yüzünden o indirimlerden yararlanamadım. Yavaş yavaş halledemedim çünkü parayı toplu halde kullanabileceğim onun hesaplamasıyla.
bende o kremler ise yaramamıştı malesef üç dört ay cektim
Benimde eşim aynı maddiyattan değil ama bizimki yapıdan zamanı gelince donsuz kalmayacak ya derdi sinir olurdum ama dediği gibi oldu ben indirimden alalım dedikçe erteledi zamanı gelince aldı hepsini şimdi yine çocuk planlıyoruz tecrübeden mi nedendir aman doğunca alırım mantığı bende de var 🤭🤭 artık herşey olur elbette duygusal dönemden geçtiğiniz den dir o hisleriniz

Benimde eşim aynı maddiyattan değil ama bizimki yapıdan zamanı gelince donsuz kalmayacak ya derdi sinir olurdum ama dediği gibi oldu ben indirimden alalım dedikçe erteledi zamanı gelince aldı hepsini şimdi yine çocuk planlıyoruz tecrübeden mi nedendir aman doğunca alırım mantığı bende de var 🤭🤭 artık herşey olur elbette duygusal dönemden geçtiğiniz den dir o hisleriniz
Evet aldım şuan için temel ihtiyaçlarımı ama daha fazla geciktirsem çok zorlanırmışım ayakta fazla durunca gece kramplarım oluyor fazla yoramıyorum kendimi bakalım bundan sonra neler bekliyor beni ☺️

Evet ☺️☺️ Ya kızmayın ama benim bi arkadaşım hamileydi son haftalarında ütü yapıp paylaşmış ortak arkadaşlar attı baya güldüler daha doğmamış çocuğun çamaşırlarını yıkamış ütü yapmış diye 😃😃😃 işte anne olmadığımız için anlamıyoruz ama komik gelmişti
Ya yerim sizi anne olmadığınız söylemeseniz dahi grupcak dalgaya almanızdan belli oluyor 😅 çocuğun kıyafeti hijyen açısından yıkanır, mikrop varsa ölsün diye de ütülenir, bir de doğumdan sonra başınızı kaşıyacak vaktiniz olmuyor inanın. Yaşayınca hak vereceksiniz 🥰

Konu sahibi ben gümüş kapaklardan almıştım, inanılmaz faydasını gördüm göğüs ucu yarası olmadı hiç. Benimkinin markası silverette idi. Ama bazılarında hiçbir işe yaramadığı da oluyor maalesef bunu göze alarak satın alın

Evet ☺️☺️ Ya kızmayın ama benim bi arkadaşım hamileydi son haftalarında ütü yapıp paylaşmış ortak arkadaşlar attı baya güldüler daha doğmamış çocuğun çamaşırlarını yıkamış ütü yapmış diye 😃😃😃 işte anne olmadığımız için anlamıyoruz ama komik gelmişti
Bunun neresi komik anlamadim, dogumdan sonra her giymesinden once mi yapacakti zaten yeri geliyor gunde 4 5 kiyafet degistiriliyor

X