Eşimin ilgisizliği

Arkadaşlar evliyim 5 yıllık 2 çocugum var biri 1 bucuk yasında diğeri 5 yaşında eşimle görücü usulü evlendik ama sevdim ilk görüşte aşk gibi yani sonra 6 ay içinde söz nikah düğün hepsi oldu ama eşim çok ilgisiz evimiz otel gibidir sabah çıkar akşam gelir yemeği yer ya koltukta uyur kalır yada alır eline telefonu sürekli oyun oynar yüzümüze bakmaz as bizimle ilgilen derim başlar bağırmaya dur az der ama ilgilenmez telefonu hiç bırakmaz birşey derim o anda yapmaz önemsemez kırk kez söyletir bilmiyorum ama hep böyleydi evlendiğimizden beri ya 1 ay ilgilenmiştir ya 2 ay oturup baş başa kahve içtimizi de bilmem doğru düzgün gezelim bi parka götürelim çocukları derim onu da kabul etmez ben götüreyim derim onuda kabul etmez napcamı şaşırdım çok ilgisiz bu adamla ömür geçer mi bilmiyorum sizde başka biri mi var acaba
Ah Derya benımkı de aynı su lagnet telefona bızden daha düşkünler ama bence altta yatan baska nedenleri var telefon ıse kafa dağıtmak İçin bir vasıta … neyse bekleyelım gorelım ılgısız olursa ılgısız kalırlar cunku ben de o öyle olunca güzel davranmak istemıyorum gelmyor içimden sen ne yapıyorsun bu durum karşısında

X