Eşimin işyerinde yaşadiği tuhaf olay...

Hanımlar merhaba. Ben daha öncede buraya çok derdimi yazmıştım 4 senedir kv ile oturuyoruz psikolojik olarak kendimi çok gergin ve mutsuz hissediyorum diye. Ayri eve çıkmak istiyoruz diye. Son günlerde yine kayinvalidem kendi kabuğuna çekilmiş durumda ama kendi kabuğuna cekilmisken evde akşama kadar yüzü asık asık duruyor doğru düzgün konuşmuyor. E zaten benim de yaşadığımız kötü şeylerden dolayı bana ettiği laflardan hareketlerden dolayı şen şakrak muhabbet edesim gelmiyor. Kv birkaç haftadır böyle hatta eşim depresyonda olduğunu düşünüyor. Eşim sabah gidiyor akşam geliyor hergun Ben yaşıyorum ne yaşıyorsam oglumu parka goturup geliiyorum selam veriyorum yan yan bakıyor cevap bile vermiyor sabah günaydın diyorum duyuyor umursamiyor. Eşim bir dün evde kaldı o da gördü annesinin halini sinirli sinirli bakışlarını. Neyin var falan diye sormuş canım sıkılıyor diyormuş.

Durumlar böyleyken bugün eşimin işyerine yaşlı bir kadın gelmiş. İş arkadaşları bir teyze geldi sadaka vermek isteyen olursa bekliyor demiş. Eşim de çıkmış vermiş. Kadin eşimin arkadaşı hakkında sen şöyle şöyle bir arkadaşına borç para verdin onu alamayacaksın demiş. 3 erkek kardeşsin sen demiş. Gercekten de öyleymiş. Eşim kadın giderken yardım etmek istemiş eşime dua etmiş. Sonra kadın annen çok sinirli biri demiş. Ailene ne dediğini bilmiyor(yani ne laf ettiğinin farkında değil anlamında) ailen de senden aliyor hırsını, durmam burda diyor demiş. Ailen dediği de benim bence. Aynı evde yaşayamıyorum diyorum zaten sürekli eşime. 2 çocugun var ikisi de erkek diyor bir abin var diyor. Oyle gerçekten. Hanımım nasil bir insan diye soruyor kadına(bu arada konuşmanın yarısında video çekmeye başlamış eşim ordan da dinledim) kadın hanımın iyi de bir kadın var konuştuğu o kadın hanımını çekemiyor diyor. Ben konuştuğum tek kadın kv ve eltim. Eltimle de geçen gün dertleştik çok iyi bir insan beni haklı görüyor zaten birlikte oturmanız hata diyor hatta onların bir evi var boşta oraya geçin oturun diyor eşime falan. Yaşlı teyze Eşime sen ayri eve çıkmak istiyor musun diyor eşim de istiyorum diyor. Çıkarsan çok sıkıntı çekeceksin diyor..Ne gibi diyor. Maddi olarak sıkıntı yaşayacaksın diyor.
Bu nedir sizce Hızır mıdır kimdir adımızı bile bilmeden söyledikleri çok tuhaf değil mi
kayınvaliden tutmuştur kadını ayrı eve çıkma diye

Buna benzer bir olay bir tanıdığın başına gelmiş. Kadın kuran ya da yaşın gibi bir şey satıyormuş kapida, yüzlerine her şeyi söylemiş kimdir bilemem ama.

Eşin kiraya çıkmamak için sana hikaye yazmış..👍
Annesinin nasıl bir kadın olduğunu biliyor, annem illet kadın ama Para için derdini çekiceksin kira parası ödemek istemiyorum diyor işte bu kadar açık ve net.. Ben senin yerinde olsaydım kaynana yanındayken işe girer çalışır birikim yapar o evden kurtulmaya calısırdım.

Kocan kime borç verdi, tanıyor musun? Para neden geri gelmeyecekmiş, bişeyler çeviriyor bu adam sanki. Bi de ne demek, anan ailene her lafı söylüyor ailen de hırsını senden alıyor? Kocan açık açık demiş ki sana, kafamı şişirme. Neden anasına anlatmıyor bunları? Anasına ağzının ayarını bil diyemiyor, sana kafamı şişirme diye ima yapıyor.
Borç konusu eşimin değil arkadaşınınmış. Haklısınız bir şey diyemiyorum

Hanımlar merhaba. Ben daha öncede buraya çok derdimi yazmıştım 4 senedir kv ile oturuyoruz psikolojik olarak kendimi çok gergin ve mutsuz hissediyorum diye. Ayri eve çıkmak istiyoruz diye. Son günlerde yine kayinvalidem kendi kabuğuna çekilmiş durumda ama kendi kabuğuna cekilmisken evde akşama kadar yüzü asık asık duruyor doğru düzgün konuşmuyor. E zaten benim de yaşadığımız kötü şeylerden dolayı bana ettiği laflardan hareketlerden dolayı şen şakrak muhabbet edesim gelmiyor. Kv birkaç haftadır böyle hatta eşim depresyonda olduğunu düşünüyor. Eşim sabah gidiyor akşam geliyor hergun Ben yaşıyorum ne yaşıyorsam oglumu parka goturup geliiyorum selam veriyorum yan yan bakıyor cevap bile vermiyor sabah günaydın diyorum duyuyor umursamiyor. Eşim bir dün evde kaldı o da gördü annesinin halini sinirli sinirli bakışlarını. Neyin var falan diye sormuş canım sıkılıyor diyormuş.

Durumlar böyleyken bugün eşimin işyerine yaşlı bir kadın gelmiş. İş arkadaşları bir teyze geldi sadaka vermek isteyen olursa bekliyor demiş. Eşim de çıkmış vermiş. Kadin eşimin arkadaşı hakkında sen şöyle şöyle bir arkadaşına borç para verdin onu alamayacaksın demiş. 3 erkek kardeşsin sen demiş. Gercekten de öyleymiş. Eşim kadın giderken yardım etmek istemiş eşime dua etmiş. Sonra kadın annen çok sinirli biri demiş. Ailene ne dediğini bilmiyor(yani ne laf ettiğinin farkında değil anlamında) ailen de senden aliyor hırsını, durmam burda diyor demiş. Ailen dediği de benim bence. Aynı evde yaşayamıyorum diyorum zaten sürekli eşime. 2 çocugun var ikisi de erkek diyor bir abin var diyor. Oyle gerçekten. Hanımım nasil bir insan diye soruyor kadına(bu arada konuşmanın yarısında video çekmeye başlamış eşim ordan da dinledim) kadın hanımın iyi de bir kadın var konuştuğu o kadın hanımını çekemiyor diyor. Ben konuştuğum tek kadın kv ve eltim. Eltimle de geçen gün dertleştik çok iyi bir insan beni haklı görüyor zaten birlikte oturmanız hata diyor hatta onların bir evi var boşta oraya geçin oturun diyor eşime falan. Yaşlı teyze Eşime sen ayri eve çıkmak istiyor musun diyor eşim de istiyorum diyor. Çıkarsan çok sıkıntı çekeceksin diyor..Ne gibi diyor. Maddi olarak sıkıntı yaşayacaksın diyor.
Bu nedir sizce Hızır mıdır kimdir adımızı bile bilmeden söyledikleri çok tuhaf değil mi
Ne hızırı
Olsa olsa blair cadısı olur 😄
Ortalığı karıştırmak icin.

vaktiyle bir tanıdığım anlatmıştı, parkta 3 çocuk (10-12 yaşlarında) ağaç altına oturmuş sigara içiyormuş. bu da yanlarına yanaşıp muhabbet etmiş sonra da çok akıllı çocuklarsınız bunu içmeyin yarın falanca camiye gelin babanızla demiş (o caminin imamı kendisi, babalarına da bilgi vereyim sık ilgilensin falan diye davet etmiş), çocuklar ertesi gün camiye geliyorlar ve dün konuştukları adama (imama) bu olayı anlatıp bizi hızır yolladı diyorlar :KK48: , adam diyor o bendim oğlum konuşalım diye çağırdım falan ama ikna edemiyor bebeleri, illa da hızır diyorlar.

bazen insanın aklı karışıyor ama sizin teyze bence işi bilen biri, iki gözlem biraz google, olayı çözmüş bence.

Ay aklıma çok unutmadığım bir şey geldi ama anlatmayacağım. 😂
Böyle bir şey değildi tabi. Sadece gördüğüm ve konuştuğum kişiyi başkaları da gördü mü halüsinasyon muydu çok merak ederim hala. Hey gidi.
Halüsinasyon böyle mi yazılıyordu emin olamadım bak. 😀

Beyiniz sizi keklemis. Gelmeyin bu oyunlara. Ya da siz de böyle bir teyze ayarlayın, desin ki ayrı eve çıkmazsanız dirliginiz olmayacak evlaaat.

Biz de çocukken bir oyun yapmıştık, o oyunumuzun kurbanı olan abiler yaşıyorsa eminim ki bugün bile anlatıyorlardır şöyle şöyle bir şey gördük diye.

Ay aklıma çok unutmadığım bir şey geldi ama anlatmayacağım. 😂
Böyle bir şey değildi tabi. Sadece gördüğüm ve konuştuğum kişiyi başkaları da gördü mü halüsinasyon muydu çok merak ederim hala. Hey gidi.

kırmızı oda'nın can'ı gibi mi 😂

Biz de çocukken bir oyun yapmıştık, o oyunumuzun kurbanı olan abiler yaşıyorsa eminim ki bugün bile anlatıyorlardır şöyle şöyle bir şey gördük diye.

ay bir arkadaşımıza ruh çağırma şakası yapmıştık ve bayılmıştı kız :ruh:

Sizi uzaktan tanıyan biridir... birileri hakkinda bilgi edinmek oyle kolay ki artik.

Gecen youtube da bir tovbe etmis falciyi dinledim, gelenleri cok doluyum bahanesiyle randevu ile kabul ediyormus, gelmeden once de instagram twitter Facebook gibi mecralarda çılgınca araştırma yaparak hakkinda her seyi ogrenip insanlari dumura ugratarak gonderiyormus. Zaten 2 3 seyi bilirsen gerisini sallasan da o yalanlari hayatindaki seylere uyduruyor inaniyor insan.
Ev araba aldim diyordu o derece diyim.
Kafelerde de masada dinleme cihazı oluyormuş iki arkadası önce dinleyip bilgi alıp falcı öyke geciyor muş masaya🤪

Ay Hz. Hızır değildir. O kadar uzun konuşmaz o olsa herhalde😊

Belki Hızır değildir ama kalbi temiz biridir. . Falcıdır diyeceğim ama falcı olsa bunu kullanır. Ben bu tür şeylerin tamamen kalp temizliğiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Eşiniz sadakayı vermeye çıkmasaydı konuşamazdı kadınla.

Sıkıntı kısmı da herkes maddi sıkıntı yaşıyor bu devirde. Önemli olan huzur.

X