eşimin kendinden büyük bayanlarla samimi olma sorunu

Eşiniz evden pasta börek götürüyor mu is yerine :) benim gözümde söyle bir ortam canlandı. Bir araya gelip aynı odada ablalarla çaylar kahveler içiliyor. Her gün birileri evden biseyler getiriyor. Dedikodular, bel altı şakalar dönüyor, kahkahalar boş muhabbetler. Bir nevi iş yerinde altın günü. Ay yoksa ben mi çok fesatım 😄

kadın muhabbetini seviyorrrr. kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum dediğim gibi. evde erkek yok büyüdüğünde işte kadın muhabbetine alışık. futbol araba oyun internet karı kız konuşmadan büyümüş demek ki.

sizin aranızdaki diyalog nasıl. ne tür şeylerden konuşursunuz? eşinizin ve sizin aranızdaki muhabbet nasıl ve ortak ilgi alanlarınız var mı?
Aramızdaki muhabbet fena değil gibi bazen muhabbet ederiz bazen köşemize çekiliriz öyle bir şey bilemiyorum sebebini asla anlamadım. Ama kadın muhabbetine alışık olabilir etrafında bir sürü ablası olduğu icin

Eşiniz evden pasta börek götürüyor mu is yerine :) benim gözümde söyle bir ortam canlandı. Bir araya gelip aynı odada ablalarla çaylar kahveler içiliyor. Her gün birileri evden biseyler getiriyor. Dedikodular, bel altı şakalar dönüyor, kahkahalar boş muhabbetler. Bir nevi iş yerinde altın günü. Ay yoksa ben mi çok fesatım 😄
Öyle bir şey olmadı açıkçası sadece orda beraber kahvaltılar yapılıyor sigara muhabbet bu kadar biliyorum gidip görmedim bende çalışıyorum çünkü bide ajan gibi takip etmek ne bileyim :)

Tatile giderken ablanin yanimizda isi ne demediniz mi? Hani bu ablalar evliydi? Bu abla sizinle tatilde esi nerede? Hadi siz birlikte tatil yapmayi kabul ettiniz, bu ablanin esi nereye hayirdir demedi mi?
Bu bahsettiğim abla bekar bir abla başka bir abla bu da ablalar bitmiyor onda..

Ama sizinki siz varken de sizi bırakıp denize müzeye onlarla gitmesi sizi yalnız birakmasi degisik.
Yoksa aile ilişkileri yönetiyor bütün bireyleri.
Mesela benim eşimde köyde iki yenge bir anne bir kız kardeş ile geçmiş çocukluğu.
Kadınların hakim olduğu bir ev.
Onda da böyle yorum yapma olayı var.
Mesela düğünde kuzenler toplanınca vs sunun kıyafeti olmamış felan der.
Nebilim daha meraklı bazı konuşmalara komşu ilişkilerine .
Ama kadınlarla sohbet etmesinin dışında sizinki almış başını gidiyor.
Ben de mesela üç kız ve annem büyüdük tek erkek babamdı evde.
Bizde de erkek figürü babamdı ve banada erkeğin kadın işlerine karışması her konuda yorum yapmasi tuhaf gelirdi şimdi kabullendim ama çok değişik geliyordu.

ablaları genelde her yaptığını eleştiriyor annesine çok düşkün
Siz daha iyi bilirsiniz tabiki, ama bence esinizin aldatma gb bir olayi yok bence farkli bi olay var psikolojik vs. Baska niyeti olsa ne tatile Getirmez.
Belki abla, anne sorunlarini bu sekilde halletmeye calisiyor belki de silik bir tip anca onlarin yaninda kendini gosterebiliyor vs..
Sizin Yerinizde olsam alirim karsima, “kotu niyetin oldugunu dusunmuyorum ama bu tavrin beni rahatsiz ediyor, ben yapiyor olsam ne hissederdin? Belki psikolojik gecmiste yasadigin sorunlarla ilgili ama ben senin esinim her zaman yanindayim istersen psikologa da gider sebebini ogrenir istemezsen devam etmeyiz ama bu durum beni uzuyor ve evliligimize zarar veriyor. Senin icin onemliysem bu sorunu halletmek istiyorum bana yrdimci ol ve farkinda degilim deme cunku bu yetmiyor’ derdim:)

Siz daha iyi bilirsiniz tabiki, ama bence esinizin aldatma gb bir olayi yok bence farkli bi olay var psikolojik vs. Baska niyeti olsa ne tatile Getirmez.
Belki abla, anne sorunlarini bu sekilde halletmeye calisiyor belki de silik bir tip anca onlarin yaninda kendini gosterebiliyor vs..
Sizin Yerinizde olsam alirim karsima, “kotu niyetin oldugunu dusunmuyorum ama bu tavrin beni rahatsiz ediyor, ben yapiyor olsam ne hissederdin? Belki psikolojik gecmiste yasadigin sorunlarla ilgili ama ben senin esinim her zaman yanindayim istersen psikologa da gider sebebini ogrenir istemezsen devam etmeyiz ama bu durum beni uzuyor ve evliligimize zarar veriyor. Senin icin onemliysem bu sorunu halletmek istiyorum bana yrdimci ol ve farkinda degilim deme cunku bu yetmiyor’ derdim:)
Haklısınız ben bunu kavga yoluyla söyledim ama onu bu şekilde kabul etmek istemediğimi söyledim çünkü güzellikle anlattığımda anlamadi basit bir konu gibi geçistirdi hatasını kabul ettirmek de ayrı bir sıkıntı belki de bir uzman ona yanlışlarını söylese daha etkili olur umarım etkili olur.

Ama sizinki siz varken de sizi bırakıp denize müzeye onlarla gitmesi sizi yalnız birakmasi degisik.
Yoksa aile ilişkileri yönetiyor bütün bireyleri.
Mesela benim eşimde köyde iki yenge bir anne bir kız kardeş ile geçmiş çocukluğu.
Kadınların hakim olduğu bir ev.
Onda da böyle yorum yapma olayı var.
Mesela düğünde kuzenler toplanınca vs sunun kıyafeti olmamış felan der.
Nebilim daha meraklı bazı konuşmalara komşu ilişkilerine .
Ama kadınlarla sohbet etmesinin dışında sizinki almış başını gidiyor.
Ben de mesela üç kız ve annem büyüdük tek erkek babamdı evde.
Bizde de erkek figürü babamdı ve banada erkeğin kadın işlerine karışması her konuda yorum yapmasi tuhaf gelirdi şimdi kabullendim ama çok değişik geliyordu.
Evet çok yanlış geliyor bana da ve ne bileyim yanlış olduğunu söyleyen sadece benmişim gibi geliyor bir başkası şöyle belki daha etkili olur mesela tatile beraber gittiğimiz arkadaşı da uyarabilirdi ablamla samimi olma diye kimse takmıyor yani insanlar mı tuhaf ben mi anlamıyorum ayrıca o kız nasıl evli bir adamla samimiyet kurabiliyor anlamış değilim demek ki onun da hoşuna gidiyor

herkese merhaba, ilk kez konu açıyorum umarım anlaşılır bir şekilde anlatabilirim.
eşimle ilgili bir sorunum var belki de bir sorun değildir ama ben bu durumu kafama takıyorum.. eşim kendinden büyük bayanlarla arkadaslık kuruyor ve samimi oluyor, arkadaslık kurduğu insanlar işyerinden ama ondan çok da büyük durmuyorlar en fazla on yaş vardır aralarında sürekli etrafına ablalar topluyor o abla bu abla şu abla bu durum artık beni yormaya başladı. erkek arkadasından çok ablaları var etrafında çalıştığı yerde birçok erkekte var ama o ablalarıyla samimi oluyor kahvaltılar cay içmeler sigara içmeler.. sorduğum zaman da evliler hepsinin çoluğu çocuğu var diyor, ve eşimle birlikte tatile gittik eşim en yakın arkadası ve ablası da geldi eşim benim yanıma gelmiyor abla dediği kadının yanına gidip durdu. sigara içmeler denize beraber girmeler müzeyi beraber gezmeler bende bu duruma çok sinir oldum ve kendi haline bıraktım çünkü kızdığım halde yapmaya devam ediyor. eve döndüğümüzde çok kötü kavgalarımız oldu sorduğumda da farkında değilim neden yaptığımı bilmiyorum diyor. başka gözle baktığını çok çok samimi olduğuna şahit olmadım ama kendini onlara sevdirme çabasında hep. sizce neden yapıyor bunu ve ne yapsam yaptığının yanlış olduğunu algılar. ona göre hata değil bu yaptıkları. şimdiden teşekkür ederim.
Bu durumu her kadın yanlış anlar denize beraber girmeler tatilde birlikte vakit geçirmeler olgun kadın fantezi si değildir umarım 🤞

Valla karısı ile beraber gittiği tatilde tüm vaktini elin kadını ile geçirip, onunla yüzüp gülüp eğlenen adamın niyetinin temizliğine ben pek güvenmezdim. Üstelik 10 yaş falan ben kadın gözü ile görmüyorum denecek bir fark değil. Kaldı ki sadece kadınlar olmasa kendinden büyüklerle anlaşıyor derdim ama sadece kendinden büyük karşı cinsle samimi olan bir adamın bana göre sadece olgun kadın fantazisi ve zaafı vardır.
+bir milyon

Benim eşiminde hiç ablası yok bir tek bana açılır benle dertleşir bir üçüncü kişi bizle tatilde ne alaka yahu araba için gidiyor tatilde yalnız kalıyor eee

Bana da Kadir Ezildi havası verdi açıkcası o çocukta 7/24 kadın muhabbetleri yapıyor altın günü gibi saatler düzenliyor bana şahsen itici geliyor 🤔 kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum ama ben de olsam rahatsız olurdum hemde fazlasıyla, ipin ucunu kaçırmamakta fayda var. Biraz kendine çeki düzen vermeli çocuk değil artık.

Bana da Kadir Ezildi havası verdi açıkcası o çocukta 7/24 kadın muhabbetleri yapıyor altın günü gibi saatler düzenliyor bana şahsen itici geliyor 🤔 kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum ama ben de olsam rahatsız olurdum hemde fazlasıyla, ipin ucunu kaçırmamakta fayda var. Biraz kendine çeki düzen vermeli çocuk değil artık.
Evet bence de ses çıkarmadıkca daha da ileri gidebilir . Bende bakınca onu görüyorum sanki bir tık benziyor olabilirler

Evet bence de ses çıkarmadıkca daha da ileri gidebilir . Bende bakınca onu görüyorum sanki bir tık benziyor olabilirler
Sesinizi çıkarın muhakkak belki ben napıyorum ya der bi kendine gelir. Koca dediğin biraz ağır otoriter olmalı kendince bi mesafesi olmalı bence ya soğur insan bu hareketler karşısında.

Az da olsa o naiflik var öyle algıladım. Çok mu kibar konuşuyor yani? Ünv de okurken 3 ablası olan öyle bir çocuk vardı da aklıma o geldi ama sizi işkillendirmek istemem.

X