eşimin sen müdür olamazsın demesi

Acaba siz böyle biraz tatlış, yumuşakhuylu ve astlarına kıyamayan biri falan olabilir misiniz :)) hani seni saymazlar gibi mi takıldı acaba? Kızmayın eşinize ona böyle dedirten sebebi öğrenmeye çalışın emin olmadan karar vermeyin. Ha tabi bu arada kadın yöneticilere saygı duyuyorum bence erkeklerden çok daha özenli çalışıyorlar. İnşallah siz de yakın zamanda yönetici olursunuz.

Acaba siz böyle biraz tatlış, yumuşakhuylu ve astlarına kıyamayan biri falan olabilir misiniz :)) hani seni saymazlar gibi mi takıldı acaba? Kızmayın eşinize ona böyle dedirten sebebi öğrenmeye çalışın emin olmadan karar vermeyin. Ha tabi bu arada kadın yöneticilere saygı duyuyorum bence erkeklerden çok daha özenli çalışıyorlar. İnşallah siz de yakın zamanda yönetici olursunuz.

Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim :) Yerine göre tatlış yerine göre cadı olurum , eşimin deme tarzı tamamen kıskançlıktan

Kızlar merhaba biz bankacıyız eşimle, eşim müdür ben de bu sene müdür yardımcısı olacağım sınavı kazanırsam. Dün akşam konuşurken inşallah ben de yönetici olurum bu kadar çaba gösteriyorum yoruluyorum falan derken eşim pat diye seni müdür falan yapmazlar ki dedi. Neden dedim, nereye gideceksin ki seni yapmazlar olamazsın dedi tekrar. Ben de bozuldum, neden yani olanların benden ne eksiği var (ki zaten öyle insanlar bile müdür oluyor ki) dedim. Tavrı aşırı küçümserdi. Sonra tamam ben içerde kitap okuyorum dedim kitap okumaya geçtim biraz sonra geldi gönlümü almak için aşkımlar bilmemneler...

Ben eşimin beni desteklediğini düşünürken bu çıkışına çok bozuldum. Hatta bundan önce de evde otur işten çık oh mis demişti ama ben şaka diye ciddiye almamıştım.

Burda önemli olan müdür olup olmamak değil eşimin küçümsemesi.
Kendisi pozisyon olarak üstün kalmak istiyor. Komplexli
En sevmediğim erkek modeli (kusura bakma)

Bence sizi kıskanmış,eşit şartlara gelmenizi istememiş.Hevesinizi kırmak istemiş.

X