Eşimin seni, beni sevdiğinden daha az seviyorum demesi

Selam kızlar dün geceden beri gözüme uyku girmedi. Eşimle ayrı şehirlerde yaşıyoruz tayin dolayısıyla birkaç ay sonra tayinimiz olacak ve birleşecegiz inşallah.Bu hafta eşimin yaşadığı şehre geldim 7 aylık evliyiz aramızda bir problem yoktur gayet iyi anlaşırız eşimi çok severim her eve geldiğinde sarılır öper seni çok seviyorum derim oda aynı şekilde, dün akşam uzanıyordu bende uzandım öptüm seni çok seviyorum dedim oda bende dedi ben dedim peki ne kadar seviyorsun oda senin beni sevdiğinden daha az seviyorum bilmiyorum yani dedi bu söz o kadar ağrıma gittiki kalbim çok kırıldı sonrasında çok özür diledi ama ben çok üzüldüm sizce kırılmakta haklımiyim yoksa abartıyor muyum hala konuşmuyorum onunla
Siz alma verme dengesini öyle bir bozmuşsunuz ki anlaşılan o size bunu diyebilecek cürette görebiliyor kendini...Napıcaksınız şu mıç mıç sevginizi ( ilk zamanlar bu normal aslında ama ) geri çekeceksiniz sürekli öpülmek,koklanmak bence erkekler bunu kaldıramıyor ve sonra onun sevgisi sizin sevginizden nasıl daha büyük oluyor göreceksiniz...En Büyük KK

Ben romantik biriyim sevilmek tutku özlem bunlari çok derinden yaşamak isterim şiirlet şarkılar hep bunlardan beslenirim ondan oluyor galiba
Bu kafa sevgililikte sürdürülebilir. Evlilikte daha rasyonel davranmalisiniz maalesef. Bırakın davranislariniz konuşsun. Kuru kuru seviyorumu yinelemenin hicbir anlami yok. Sevmeyen de diyebilir zira.

Siz alma verme dengesini öyle bir bozmuşsunuz ki anlaşılan o size bunu diyebilecek cürette görebiliyor kendini...Napıcaksınız şu mıç mıç sevginizi ( ilk zamanlar bu normal aslında ama ) geri çekeceksiniz sürekli öpülmek,koklanmak bence erkekler bunu kaldıramıyor ve sonra onun sevgisi sizin sevginizden nasıl daha büyük oluyor göreceksiniz...En Büyük KK
Yeni evliyiz ve ayda bir görüşüyoruz mic mic olması sizce de normal degilmi birdaha bu günler gelmicek yeni evlilik zamanlari çocuksuz zamanları özleyecek insan bende güzel geçirelim istiyorum bu benim hakkım olduğunu düşünüyorum

Selam kızlar dün geceden beri gözüme uyku girmedi. Eşimle ayrı şehirlerde yaşıyoruz tayin dolayısıyla birkaç ay sonra tayinimiz olacak ve birleşecegiz inşallah.Bu hafta eşimin yaşadığı şehre geldim 7 aylık evliyiz aramızda bir problem yoktur gayet iyi anlaşırız eşimi çok severim her eve geldiğinde sarılır öper seni çok seviyorum derim oda aynı şekilde, dün akşam uzanıyordu bende uzandım öptüm seni çok seviyorum dedim oda bende dedi ben dedim peki ne kadar seviyorsun oda senin beni sevdiğinden daha az seviyorum bilmiyorum yani dedi bu söz o kadar ağrıma gittiki kalbim çok kırıldı sonrasında çok özür diledi ama ben çok üzüldüm sizce kırılmakta haklımiyim yoksa abartıyor muyum hala konuşmuyorum onunla
Bazen sevmiyorum yada seninle olmuyor denmez de böyle söylenir,üstü kapalı şekilde ama sert bir imayla,karşı taraf anlasın beni uğraştırmasın kendisi ayrılsın diye,kimisi anlamaz yada anlamak istemez devam ettirir,kimiside tek bir ima ile ihtimallere bırakmaz saniyesinde ayrılır,kişiliğinize kalmış bir durum,nasıl anlamak yorumlamak isterseniz o tarafa çekilebilir.

Yeni evliyiz ve ayda bir görüşüyoruz mic mic olması sizce de normal degilmi birdaha bu günler gelmicek yeni evlilik zamanlari çocuksuz zamanları özleyecek insan bende güzel geçirelim istiyorum bu benim hakkım olduğunu düşünüyorum
Hiç kimseye hakettiğinden daha fazla değer verme...Ya onu kaybedersin ya da kendini mahfedersin...

Diye bir söz geldi aklıma...Hakkın tabi ki de ama bu karşılıklı olmalı dengeli olmalı...Efendimiz (Sav) de ölçülü sevin demiş..Önce kendine değer ver o sevgiye o lafı hak etmedin :KK51:

Tabiki haklısınız, adamı çok simartmissiniz ,fazla pohpohlanmis . Sizin sevdiğiniz kadar yoğun şekilde sevmiyormus , durustce söylemiş. Kimseyi hayatınızın merkezine bu denli koymayin

keşke benim ne kadar sevdiğimi nerden biliyorsun deseydiniz seviyorum tabiki ama hangimiizinki daha fazla bunu hiçbir zaman bilemezsin deseydiniz bir kurtta siz onun içine düşürseydiniz kendini biraz fazla önemsemiş ve kendini bu kadar önemsememesi gerektiğini yüzüne vurmaktan çekinmeyin nasıl olsa o çekinmiyor.

Çok iyi biri beni kırmaz gayet Nazik ve kültürlüdur nasıl öyle bir cevap verdi aklım almıyor daha çok yeniyiz çocuk düşünüyoruz her zorluğa beraber göğüs geriyoruz bilmiyorum çok uzgunum
Bence çocuk işini biraz askıya alın. Zaten daha 7 aylık evliymissiniz.

Beni ne kadar seviyorsun lafına verilebilecek bir ton cevap varken, hatta espri ile bile geçiştirebilecekken pat diye bunu söylemesi sizi kaybetme korkusunun olmadığını gösterir.

Kendini bulunmaz hint kumaşı sanmış ve kendini sevilen, daha üst konumda biri olarak görüp bunu da bilmenizi istemiş.

Çok kendini beğenmiş ve şımarıkça bir cevap. :kahve:

Bir uzman demişti..Kimseye fazla ilgili sevgi vb göstermeyin.Sonuçta üzülen siz olursunuz diye....Bizim ülkede de erkekler şımarıyor hemen bunu unutmayın.Siz önce kendiniz daha değerlisiniz.Bunu bilin ..laflara sözlere de fazla takılmayın.ama söylediği cümlenin hoş olmadığını ve kırıldığınızı belirtin ve uzatmayın...

sevginizi sürekli söyleyerek durum bildirimi yapmanıza gerek yok ya kocaman kocaman insanlarız. Sevildiğimi düşünüldüğümü hareketlerden anlamaya tercih ederim. Düşüncesiz birinden kuru kuru seni seviyorum ü duymanın benim için bi anlamı yok
İkizler burcu olma ihtimaliniz nedir :KK56:

Çok iyi biri beni kırmaz gayet Nazik ve kültürlüdur nasıl öyle bir cevap verdi aklım almıyor daha çok yeniyiz çocuk düşünüyoruz her zorluğa beraber göğüs geriyoruz bilmiyorum çok uzgunum
ayda bir defa gördüğüm 7 aylık kocamdan, evliliğin çoğu şeyini yaşamadan çocuk düşünmezdim. yani neden? 7 ayda 7 kere seviştiniz en az ki birbirinizi aynı evin içine girmeden tanıyamazsınız bile. neden çocuk için acele edersiniz bu kadar anlamıyorum.

sevme meselesine de gelince. onun için yaptığınız fedakarlıklardan biraz vazgeçip kendinize yönelin. kimseyi de kendinizden fazla sevmeyin.

spora falan yazıl, sevdiğin bir kursa git.
2.planda olsun
Zaten iyi bir hastanede memur olarak çalışıyorum ve mesleğimi seviyorum maddi durumum çok iyi ve gayet kendimi geliştirmiş biriyim ama iş aşk sevgiye gelince galiba aptallasiyorum böyle yapmaman gerekirdi çok üzerine durmamam gerekirdi

X