Eşimin seni, beni sevdiğinden daha az seviyorum demesi

Selam kızlar dün geceden beri gözüme uyku girmedi. Eşimle ayrı şehirlerde yaşıyoruz tayin dolayısıyla birkaç ay sonra tayinimiz olacak ve birleşecegiz inşallah.Bu hafta eşimin yaşadığı şehre geldim 7 aylık evliyiz aramızda bir problem yoktur gayet iyi anlaşırız eşimi çok severim her eve geldiğinde sarılır öper seni çok seviyorum derim oda aynı şekilde, dün akşam uzanıyordu bende uzandım öptüm seni çok seviyorum dedim oda bende dedi ben dedim peki ne kadar seviyorsun oda senin beni sevdiğinden daha az seviyorum bilmiyorum yani dedi bu söz o kadar ağrıma gittiki kalbim çok kırıldı sonrasında çok özür diledi ama ben çok üzüldüm sizce kırılmakta haklımiyim yoksa abartıyor muyum hala konuşmuyorum onunla
Dana yahu bu.😑
Abartmıyorsun böyle söylenirmi hiç.🙄

Şu adamları havaya sokmayın artık lütfen!

Nedir o günde 50 kere seni çok seviyorum. Öncelikle bunu bir bırakın . Adam kendini ne sanıyor Allah bilir/

Erkekler eger onlari sevdiginizi göstermezseniz, sizi sevdiklerini söylerler veya gösterirler. Eger fazla ilgi alaka gösterirseniz sevdigisini göstermez ve üstüne bide simarir hic bisey yapmaz bütün ilgi kendisinde diye ilgi verme hissi bile olusmaz.
Erkekleri sevceksin ama göstermiceksin. @altinkural:anne::dondurma:

neden özgüveni kırılsın ki ? Böyle basit bir şeyden özgüven kırılır mı ya
Çok seven insan çok da sevildiğini sanar özellikle kadınlarda. Sonra bunun aksini duyunca kendinde hata arar neden ben onu en çok seviyorum da o beni değil diye. Bak uykuları kaçmış konu açmış. Yani evladına bile değer verirken severken Ya karşılık beklemeyeceksin Ya da ipin ucunu kaçırmayacaksın.

Selam kızlar dün geceden beri gözüme uyku girmedi. Eşimle ayrı şehirlerde yaşıyoruz tayin dolayısıyla birkaç ay sonra tayinimiz olacak ve birleşecegiz inşallah.Bu hafta eşimin yaşadığı şehre geldim 7 aylık evliyiz aramızda bir problem yoktur gayet iyi anlaşırız eşimi çok severim her eve geldiğinde sarılır öper seni çok seviyorum derim oda aynı şekilde, dün akşam uzanıyordu bende uzandım öptüm seni çok seviyorum dedim oda bende dedi ben dedim peki ne kadar seviyorsun oda senin beni sevdiğinden daha az seviyorum bilmiyorum yani dedi bu söz o kadar ağrıma gittiki kalbim çok kırıldı sonrasında çok özür diledi ama ben çok üzüldüm sizce kırılmakta haklımiyim yoksa abartıyor muyum hala konuşmuyorum onunla
Çok haklısınız.Birakin o peşinizden koşsun.

Bence ilişkinin olayı budur biri hep daha az sever. Bunu duymak size acı vermiş olabilir o yüzden bence bir daha böyle konulara girmeyin sevgi sözlerle değil tavırla ölçülür

Eşiniz sevgi dozunu biraz fazla almış sizden bu yüzden de saçmalamış. Takmayın kafanıza. Gün içinde siz ona dokunmadan da o, size dokunmadan kendisi dukunuyorsa seviyordur sizi.

X