Eşimin seni, beni sevdiğinden daha az seviyorum demesi

Evet insanın zoruna gidebilecek bir söz. Erkekler duyguları tanımlamakta bizim kadar başarılı değil. Bir taraf her zaman daha çok sever. Düşünmeden konuşmuş, üzülmeniz normal ama evliliğinizi çok derinden etkileyecek, aldatma belirtisi falan gibi bir mesele değil.

Hareketler sözlerden daha önemli bence erkek kısmı kendini ifade edemiyor

Selam kızlar dün geceden beri gözüme uyku girmedi. Eşimle ayrı şehirlerde yaşıyoruz tayin dolayısıyla birkaç ay sonra tayinimiz olacak ve birleşecegiz inşallah.Bu hafta eşimin yaşadığı şehre geldim 7 aylık evliyiz aramızda bir problem yoktur gayet iyi anlaşırız eşimi çok severim her eve geldiğinde sarılır öper seni çok seviyorum derim oda aynı şekilde, dün akşam uzanıyordu bende uzandım öptüm seni çok seviyorum dedim oda bende dedi ben dedim peki ne kadar seviyorsun oda senin beni sevdiğinden daha az seviyorum bilmiyorum yani dedi bu söz o kadar ağrıma gittiki kalbim çok kırıldı sonrasında çok özür diledi ama ben çok üzüldüm sizce kırılmakta haklımiyim yoksa abartıyor muyum hala konuşmuyorum onunla
Sizi sevmediğinden değil, biraz ilginizden cesaret alıp saçmalamış.
Fazla ilgi bunaltır. Siz de düşmeyin bu kadar üzerine. Ben de tam böyle olmasada benzeyen bir şey yaşamıştım.

Eşiniz şımarık bir çocuk gibi davranmış. Bir süre kendinizi geri çekip sizin için çabalamasını sağlarsanız hem içiniz soğur hem de sevginin davranışa dökülmüş halini görmek kırılan gururunuzu onarır. Ancak asıl tavsiyem buradaki bazı ekstrem yorumların dolduruşuna gelmeyin. Hepimiz zaman zaman haddini aşan şakalar yapıyoruz, sonrasında pişman olduğumuz şeyler söylüyoruz. Bu da öyle bir şey olabilir. Eşinizi tanıyan sizsiniz. Pişmanlığında samimi olup olmadığını en iyi siz anlarsınız.

Eşiniz şımarık bir çocuk gibi davranmış. Bir süre kendinizi geri çekip sizin için çabalamasını sağlarsanız hem içiniz soğur hem de sevginin davranışa dökülmüş halini görmek kırılan gururunuzu onarır. Ancak asıl tavsiyem buradaki bazı ekstrem yorumların dolduruşuna gelmeyin. Hepimiz zaman zaman haddini aşan şakalar yapıyoruz, sonrasında pişman olduğumuz şeyler söylüyoruz. Bu da öyle bir şey olabilir. Eşinizi tanıyan sizsiniz. Pişmanlığında samimi olup olmadığını en iyi siz anlarsınız.
Burdaki yorumlara baksam aldatıyor dediler seni sevmiyor dediler vs. Vs. Benim bugün bosamam lazım olur. Hayırlısı bakalım

Aldatıyor diyen bile var yorumları ağzı açık okudum ve hayretler içinde kaldım...
Ben hiç sasirmadim. "Bosanin!" Yazan yorumu aradım ama "aldatıyor" diyerek o boşluğu doldurmuşlar zaten. Benden size bir tavsiye burda kimse sizin hislerinizi önemsemez evinin icini de kimse bilmez. Sen yuvani toplamazsan kimse düzeltmez. Eşinle barış bu tarz gereksiz konuları evliliğin üzerinde gölge etme. İyi bir eşin varsa kıymetini bil daha çok değer ver. Burada ne evlilikler görüyoruz. Ben burdan hissettim çok iyi bir evliliğin olduğunu. Belliki eşin çok seviyor ama sen daha çok yoğun yaşıyorsun. Ne güzel bende senin gibi olmak isterdim açıkçası. Eşim sevsin ama ben onu daha derinden yaşayayım diye.

İlişkilerde zaten bir taraf daha az sever. Benim ilk evliliğimde çok seven bendim. ikinci evliliğimde eşim. Aslında daha az sevmek, daha az acı çekmektir. Ama bunu dile getirmesi çok kırıcı.

Selam kızlar dün geceden beri gözüme uyku girmedi. Eşimle ayrı şehirlerde yaşıyoruz tayin dolayısıyla birkaç ay sonra tayinimiz olacak ve birleşecegiz inşallah.Bu hafta eşimin yaşadığı şehre geldim 7 aylık evliyiz aramızda bir problem yoktur gayet iyi anlaşırız eşimi çok severim her eve geldiğinde sarılır öper seni çok seviyorum derim oda aynı şekilde, dün akşam uzanıyordu bende uzandım öptüm seni çok seviyorum dedim oda bende dedi ben dedim peki ne kadar seviyorsun oda senin beni sevdiğinden daha az seviyorum bilmiyorum yani dedi bu söz o kadar ağrıma gittiki kalbim çok kırıldı sonrasında çok özür diledi ama ben çok üzüldüm sizce kırılmakta haklımiyim yoksa abartıyor muyum hala konuşmuyorum onunla
Valla ben de söylüyorum böyle
Eşim beni benim onu sevdiğinden daha çok seviyor bu bir gerçek
Ama ben daha fedakarım mesela bence
Ne kadar seviyosun sorusu zaten biraz anlamsız ama gerçek de olsa böyle cevap vermese iyiymiş
Eşiniz genelde patavatsız mıdır

Burdaki yorumlara baksam aldatıyor dediler seni sevmiyor dediler vs. Vs. Benim bugün bosamam lazım olur. Hayırlısı bakalım

boşanmanı kimse söylememiş ama seven bir erkeği tanıyan her kadın ya da fazla seven bir erkekle karşılaşmış her kadın böyle bir cümlenin kurulmayacağını bilir. gerçekten seven erkek özellikle ilişkinin ilk aylarında her şeyi aşırı abartır sevgisini vs. de

kimi adam eve gidip geliyor içkisi kumarı yok, bana hakaret etmiyor, dövmüyor diyerek dahi adamın onu sevdiğini düşünürken kimi için daha fazla gösterge lazım bunu diyebilmesi için

Çok iyi biri beni kırmaz gayet Nazik ve kültürlüdur nasıl öyle bir cevap verdi aklım almıyor daha çok yeniyiz çocuk düşünüyoruz her zorluğa beraber göğüs geriyoruz bilmiyorum çok uzgunum
Daha aynı evde yaşamışlığınız yok ne çocuk düşünmesi? Önce bir evliliğinizi oturtun beraber yaşamazken adam karısını sevmediğini ağzından kaçırırken aynı eve girince neler yaşayacaksınız bir durun bakalım.
Öyle çok güvenmeyin bu adama da

Bu öküzleri nerden buluyorsunuz acaba

Ya evet olan bu aslında ama konu sahibi bulutlar üstünde uçuyor kör olmuş.
Bşr de yanında bile olmayan adamdan çocuk yapacak! Umarım biraz tanır önce kendine değer verir. Klasik narsist erkek belli. Tek bir lafından mı anladınız der belki ama bu önemli bir laf işte. Boşanmasın elbet ama biraz beklemeli tanımalı ve fedakarlığı konu sahibi değil eşi yapmalı. Erkekler yatırım yaptığı kadını seviyorlar

İkili ilişkilerde asla iki tarafta birbirini aynı seviyede sevemez. Mutlaka biri daha yüksek hisseder. Tabi ki bunu söylemesi hoş olmamış. Ama takılmayın sizi sevdiğini söylemiş o da.

X